Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Implanty zębów Katowice - Klinika Romana Borczyka »

  Znajdująca się w Katowicach Brynowie przy ulicy Czajek 5, Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej jest jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków stomatologicznych w Polsce, posiada 14 gabinetów i liczy 800 m2. Kieruje nią doktor Roman Borczyk, światowej sławy implantolog i endodonta. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Klinika przestrzegając najwyższych standardów jakości bezboleśnie przywraca swoim pacjentom piękny uśmiech. Precyzja i doskonały efekt estetyczny osiągane są dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej diagnostyki - tomograf komputerowy, radiowizjografia cyfrowa oraz mikroskopy w każdym gabinecie. Dla pacjentów z zagranicy posiada intensywny program leczenia stomatologicznego. Bardzo wymagający pacjenci mogą skorzystać z oferty VIP

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PO PROSTU - Psycholog Gdańsk »

  W ofercie Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu w Gdańsku znajdą Państwo m.in. psychoterapię indywidualną i grupową, konsultacje psychologiczne, warsztaty umiejętności, rozwojowe i szkoleniowe. Tematy wybranych warsztatów rozwojowych: O powołaniu - wezwanie duszy do odkrycia swojej życiowej drogi. Senne majaki - o odkrywaniu świata snów - mini warsztat. Jak być śmiałym? Dlaczego mój kolejny związek jest taki sam jak poprzedni? Tańcząc przez życie - uwalnianie magicznej mocy naszych ciał. Oferujemy również coaching, realizujemy projekty społeczne i badawcze.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • dentysta wrocław »

  Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego OrthoLine, który mieści się przy ulicy Sokola 73/1.
  Nasza renoma także kilkuletnie doświadczenie w medycynie stomatologicznej umożliwi profesjonalnie wyleczyć Twoje zęby.
  Ortodonta wrocław wykonuje szereg specyficznych usług stomatologicznych takich jak leczenie kanałowe.
  Gdy chcesz zostać naszym pacjentem, to odwiedź naszą stronę i skontaktuj się na wizytę bądź
  przyjdź do gabinetu OrthoLine we Wrocławiu i przekonaj się, że zdrowie Twoich zębów i piękny uśmiech jest na wyciągnięcie ręki.
  Zapoznaj się z wszystkimi naszymi usługami jakie wykonujemy. Serdecznie zapraszamy. Zależy nam na tym żebyś wyszedł od nas z pięknym uśmiechem!
  ortodonta wrocław Krzyki Zaprasza do wizyty, sprawdź również naszą ofertę na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Helianthus »

  Brak czasu, natłok pilnych spraw, monotonia – one towarzyszą nam codziennie. Gdy zaczynają przypominać o sobie zbyt często, wykonywanie najprostszych czynności może sprawiać kłopoty, a czasem nawet traci sens. Każdemu z nas może przytrafić się coś nieoczekiwanego – strata kogoś bliskiego, zwolnienie z pracy, choroba, problemy małżeńskie. Jak postępować w takim przypadku? Szukać pomocy. Profesjonalny psycholog, który posiada wiedzę na temat procesów zachodzących w naszej świadomości potrafi zrozumieć istotę problemu i pomóc z nim sobie poradzić. Ofertę znaleźć można na stronie gabinetu psychologicznego, gdzie dowiemy się także o możliwości skorzystania z usług przez Internet.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • stomatologia Jaworzno »

  Najwyższy poziom usług stomatologicznych, implanty, estetyka, chirurgia, kompleksowe leczenie.

  Nasza klinika stomatologiczna specjalizuje się w stomatologii estetycznej i w najwyższej jakości implantologii. Profesjonalne leczenie umożliwia nam doskonałe i nowoczesne wyposażenie kliniki w aparature diagnostyczną - tomograf komputerowy, pantomogram, RVG, mikroskop Zeiss jak również wysokiej klasy urządzenia do bezpolesnych zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych.

  Z przyjemnościa zaopiekujemy się zdrowiem całej Państwa rodziny od najmłodszych pociech po seniorów. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi w Polsce i we Włoszech, dzieki temu potrafimy zamienić nawet najbrzydsze zęby w piękny i promienny biały uśmiech, który każdemu dodaje uroku osobistego i odmładza.

  Zapewniamy Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problemy w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

  Specjalizujemy się w protetyka Katowice, dentysta Będzin i dentysta Mysłowice.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Katowice »

  Marzanna Danecka Stomatologia oferuje Państwu najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Klinika ta specjalizuje się w: nowoczesnej implantologii, protetyce, estetyce, specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki bardzo skutecznym znieczuleniom wykonywanym przy pomocy komputerowego urządzenia THE WAND, zastrzykom znieczulającym, premedykacji uspokajającej z użyciem podtlenku azotu. Na większość usług udzielana jest 5-letnia gwarancja. W przypadku leczenia implantologicznego gwarancja może zostać przedłużona do 10 lat na korzeniową część implantów. Zapewniają Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dokłada wszelkich starać, aby rozwiązać dany problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta szczecin »

  Pomoc psychologiczna dla osób dorosłych ze Szczecina i okolic. Wykształcony specjalista ma tylko jeden cel - chce pomóc ludziom w sytuacji kryzysowej, borykającymi się z problemami. Psychoterapeuta posiada liczne dyplomy ukończonych szkół oraz kursów, które są potwierdzeniem posiadanej wiedzy. Gdy masz problem, nie zwlekaj zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darius Warszawa - Leczymy ADHD »

  Nadpobudliwość jest częstym zjawiskiem, które występuje szczególnie często u dzieci w wieku szkolnym. Objawia się brakiem koncentracji i problemami ze skupieniem. Zwyczajowo cały zespół tych cech nazywa się ADHD. Takie dziecko wymaga odpowiedniej terapii, która ma na celu dostosowanie go do współżycia w społeczeństwie. Otóż istnieje wiele regulacji, które jesteśmy zobligowani przestrzegać. Trzeba więc nauczyć dziecko jak radzić sobie ze swoimi emocjami i energią. Pozwoli mu to w przyszłości uniknąć wielu krępujących sytuacji. Rodzice muszą ściśle stosować się do porad udzielonych przez lekarza. Terapia jest procesem ciągłym i wymaga skrupulatnego wykonywania zaleceń. Jeżeli całość będzie przeprowadzana zgodnie z zaleceniami to możemy liczyć na trwałą poprawę. Tak więc nie czekajmy i pomóżmy naszej pociesze.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, seksuologiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna radom »

  Kobiety, które nocami śnią o idealnym wyglądzie swojej sylwetki powinny obowiązkowo zapoznać się z bogatą ofertą naszego salonu kosmetycznego. Naszą specjalnością jest nie tylko nowoczesna kosmetyka estetyczna ale także coraz bardziej ciesząca się zainteresowaniem chirurgia plastyczna. Odwiedzającym salon kobietom polecamy powiększanie ust, powiększanie piersi a także różnorodne zabiegi, które w znaczny sposób poprawią stan ich skóry. Wyjątkowym zainteresowaniem wśród naszych klientek cieszy się również lipoliza polegająca na niewymagającym użycia skalpela odessaniu nadmiaru tłuszczu. Na stronach portalu internetowego zamieszczone zostało dużo bardzo przydatnych informacji, które pozwolą odpowiednio wybrać zabiegi,, które spełnia marzenia każdego klienta. Dodatkowo zamieszczony cennik pomaga także jeszcze przed wykonaniem zabiegu oszacować koszt wiążący się z wybraną usługą.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profilaktyka Uzależnień »

  Robert Rutkowski, znany ekspert ds. uzależnień oferuje skuteczne leczenie oraz ciekawe i niepowtarzalne szkolenia dla psychologów, pedagogów, rodziców, policjantów, lekarzy, wojska i innych osób zajmujących się problematyką uzależnień. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, w oparciu o sprawdzone techniki i formuły medyczne obowiązujące na świecie. Staranny dobór kadry medycznej, całościowe podejście do człowieka i jego problemów, przyjazna i serdeczna atmosfera już od pierwszego kontaktu z konsultantem osobistym, warunki gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, zaspokoją oczekiwania każdego klienta.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyczny Poznań »

  Ciepło zapraszamy do wejścia na stronę kliniki Mandala Clinic. Opisywana klinika jest sferą, w jakiej cenimy harmonia ducha i ciała. Specjalizujemy się w takich dyscyplinach jak np. liposukcja Poznań, ginekologia estetyczna, przeszczep włosów. Współdziałamy z rozmaitymi zespołami lekarskimi w naszym kraju i poza nim, klinika wyekwipowana jest w najnowszy sprzęt medyczny, a ekipa świadcząca usługi medyczne w klinice to specjaliści z dużym doświadczeniem. Młody i ładny look ma spory wkład na osiągnięcie współbrzmienia ciała oraz duszy. Dzięki potencjałom, które zapewnia nam nauka medyczna możemy cofnąć czas i na nowo umiłować siebie. Opisywana klinika daje możliwość aby otaczać troską piękno oraz powabność sylwetki, dziękując specjalistycznym operacjom wykonywanym poprzez fachowych i znakomicie wyszkolonych fachowców. Opisywana klinika wykorzystuje najnowsze technologie, też operacyjne, oraz nieoperacyjne.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najnowocześniejsze implanty dentystyczne Warszawa. »

  Sprawdź naszą ofertę!
  Rozwiążemy problemy Twoich zębów!
  Promocja na implanty i korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu - system Lava.
  Własne zdjęcia zrobionych prac: implanty, korony pełnoceramiczne.
  Wykonujemy cały zakres zabiegów dentystycznych, szczególna specjalizacja: implanty, uzupełnienia protetyczne o najlepszym standardzie kosmetycznym, profesjonalne leczenie kanałowe.
  Prace wykonywane w prywatnym gabinecie dentystycznym Medens są w 100% skuteczne.
  Prywatną praktykę protetyczno-dentystyczną MEDENS prowadzi od 1998 roku stomatolog-protetyk Przemysław Sundman.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Katowice »

  Nasz gabinet oferuje Państwu najwyższą jakość usług w oparciu o najwyższe technologie oraz aktualne osiągnięcia wiedzy medycznej, które poszerzamy na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą.W naszym gabinecie stawiamy na rzetelność i profesjonalizm.Nasz zespół zapewni Państwu komfort i miłą atmosferę podczas wizyty. W naszym gabinecie ortodoncją zajmuje się Pani doktor Katarzyna Namysłowska. Dzięki wiedzy, doświadczeniu zapewnia swoim pacjentom najwyższe z możliwych poziom leczenia. Wiedzę i umiejętności wciąż udoskonala na licznych kursach. Implant to nic innego jak sztuczny korzeń wykonany z tytanu. Wszczep w przybliżeniu posiada wielkość naturalnego korzenia. Zabieg impalntologiczny w pełni przywraca funkcjonalność uzębienia. Wiedząc, jak wielki wpływ na zdrowie naszych pacjentów ma stan ich uzębienia kładziemy szczególny nacisk na szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną. Jest to szereg zabiegów pozwalających uniknąć lub opóźnić powstawanie próchnicy zębów i chorób dziąseł. U nas: ortodonta katowice, dentysta katowice, stomatolog katowice.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • implanty Katowice »

  VIDENTAL - Poradnia stomatologiczna w Gliwicach. Gabinet stomatologiczny XXI wieku, jeden z najlepiej wyposażonych na śląsku. Poradnia oferuje usługi w zakresie: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna, leczenie protetyczne, RTG zębów, profilaktyka. Jako nieliczne gabinety na Śląsku posiada najnowsze urządzenia i materiały do leczenia stomatologicznego: mikroskop endodontyczny do leczenia kanałowego (dzięki jego zastosowaniu lekarz widzi dokładnie cały kanał leczonego zęba), lasery - pełny zakres laseroterapii, znieczulenia w systemie komputerowym - urządzenie The Wand, dla pacjentów, którzy odczuwają duży strach przed wizytą u stomatologa - polecamy gaz rozweselający.
  Stokmatologia Katowice, stomatolog dziecięcy Katowice, implanty Gliwice

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie