Choroby Podkategoria: Choroby

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Psychiatra Kraków »

  Oferta naszych specjalistycznych Pracowni to nowoczesny sposób konsultacji, diagnostyki oraz leczenia różnych dysfunkcji psychicznych. Psycholog Małgorzat Opoczyńska-Morasiewicz i psychiatra Janusz Morasiewicz to fachowcy, którzy służą swoim długoletnim doświadczeniem osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, psychicznymi i patologiami jaźni oraz anomaliami związanymi ze stresem oraz z używaniem środków psychoaktywnych. Prowadzimy także warsztaty szkoleniowe, dla specjalistów, obejmujące takie kwestie jak: terapia psychodynamiczna oraz superwizja psychoterapii.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leki na alergię »

  Apteka Oliwna to firma rodzinna prowadzona wiele lat przez doświadczonych farmaceutów, którzy przywiązują dużo uwagi do profesjonalnej i rzetelnej obsługi naszych Klientów. Bogaty asortyment apteki zawiera m.in. leki na hemoroidy, leki na alergie oraz leki na odchudzanie. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się Bioderma Matricium, który zapobiega procesowi starzenia się skóry. Jest to idealny środek dla osób w średnim wieku obawiających się o stan ich skóry. Ponadto w aptece leki na chrapanie oraz leki na przeziębienie, wszystkie w przystępnych cenach oraz błyskawicznie dostarczone do Klienta.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie »

  Serwis medyczny zajmujący się zagadnieniami takimi jak różne dolegliwości czy medykamenty. Przeczytasz w tym miejscu szczegółowy opis ciała człowieka, narządów wewnętrznych oraz informacje odnośnie dzieci i młodzieży. Poza tym na stronie czeka kilkadziesiąt opisów zazwyczaj występujących chorób wraz z radami odnośnie tego jak się z nich leczyć. Wortal jest bardzo często rozbudowywany dzięki czemu codziennie przeczytasz nowe informacje. Wszystkie artykuły są podzielone na kategorie oraz tagi a wskutek tego nawigacja po stronie i odszukanie poszukiwanych informacji jest bezproblemowe i przyjemne.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeżączka powikłania »

  Rzeżączka to niezwykle niegrzeczna infekcja, jaka atakuje zarówno mężczyzn jak i panie. W tym przypadku nie ma sprzeczności. Starczy więc chwila nie uwagi i ktokolwiek z nas może zarazić się tą chorobą. Polecam więc każdym, jacy doglądają o własne zdrowie poczytać informacje, które zdołają pomóc w kontakcie z tą chorobą. Oczywiście na tej witrynie odszukasz też wiadomości jak się nie zakazić. Warto rzetelnie przestudiować opisywany mini serwis, bo zawarliśmy w nim niezwykle sporo ciekawych wiadomości, które są autentyczne.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakrzepica »

  Głównym objawem jest gwałtowny ból w łydce, który tłumaczymy skurczem mięśni. Zakrzepowe zapalenie żył głębokich, zwane zakrzepicą, zdoła się przytrafić w każdym wieku, zwykle jednakże napada kobiety po sześćdziesiątce. Czasem fragment zakrzepu oddziela się oraz transportuje wraz ze strumieniem krwi do serca, oraz następnie do tętnicy płucnej. Leczenie zakrzepowego zapalenia żył głębokich wymaga czasu.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bóle stawów »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Nano-Trade na której znajduje się szeroka gama oferowanych produktów. Firma Nano-Trade zajmuje się produkcją oraz sprzedaje preparaty między innymi na bóle stawów, reumatyzm oraz zapalenie stawów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii nano produkty oferowane przez firmę Nano-Trade są niezwykle nowoczesne. Cieszymy się uznaniem wśród wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy do przeglądania oferty na naszej stronie.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • dna moczanowa »

  Zbyt duże stężanie kwasu moczowego we krwi leży u podstawy powstawania podagry (dny moczowej) – choroby dotykającej niemal całego organizmu. Do jej powstawania przyczynia się zła praca układu przemiany materii a co jest z tym bezpośrednio związane - nieodpowiednia dieta. Dlatego właśnie oprócz leczenia farmakologicznego – stosowanie racjonalnej polityki żywieniowej może bardzo znacząco wpłynąć na cały proces leczenia. Tym samym przyczynia się też ograniczenia jej napadów.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec - baza informacji »

  Witryna WWW polpasiec.eu to świetne miejsce dla każdego, kto szuka dokładnych wiadomości o półpaścu nazywanym również ziarnicą. Tylko u nas dowiesz się czym jest półpasiec oraz jaka jest przyczyna półpaśca, zyskasz wiedzę na temat tego jakie są charakterystyczne symptomy tej choroby jak też wykorzystywane w medycynie metody leczenia półpaśca, jak również dowiesz się jakie powikłania po ziarnicy są szczególnie groźne dla Twojego zdrowia. Nigdzie nie uzyskasz tak rzetelnych wiadomości o półpaścu.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Betaglukan - zdrowie »

  /Nasz układ obronny należy do najbardziej wydajnych układów organizmu. Musimy sobie uświadomić, że nie żyjemy w sterylnych warunkach, lecz w środowisku pełnym mikroorganizmów, bakterii, wirusów i pasożytów. Nie możemy tego uniknąć, ponieważ z każdym dotknięciem czy też oddechem do naszego organizmu wnikają miliony potencjalnie niebezpiecznych intruzów. Bariery ochronne w postaci skóry lub błon śluzowych poradzą sobie z większością z nich, jednak i tak do naszego organizmu przedostanie się ich ogromna ilość.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie na Mycoplasma genitalium »

  Badanie genetyczne w kierunku zdiagnozowania Mycoplasmy genitaliom wykonywane w certyfikowanym laboratorium genetycznym. Badania wykonywane są na terenie całej Polski. Gwarantujemy najwyższą pewność wyniku oraz jakość oferowanych usług po promocyjnych cenach badania. Odwiedź naszą stronę www.mojebadania.pl i poznaj szczegóły dotyczące oferty badań DNA.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień alkoholowych »

  Alkoholizm to przewlekła choroba. Prywatna klinika uzależnień "Terapie Tu i Teraz" pomaga pokonać tę chorobę. Niesiemy pomoc w początkowym trudnym okresie utrzymania abstynencji, oferujemy terapię indywidualną, terapię grupową, grupy wsparcia, warsztaty terapeutyczne. Jeśli alkohol rujnuje Ci życie, nie umiesz sobie sam poradzić, nie znajdujesz drogi wyjścia, nie wahaj się skontaktować z naszą kliniką. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia »

  Jesteśmy organizacją non profit wspierającą wszystkich chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Celiakia jest chorobą o całożyciowym przebiegu, a dieta bezglutenowa jest jedynym skutecznym lekiem. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci na celiakię. Osoby, które zechcą czynnie uczestniczyć w realizacji działań na rzecz chorych na celiakię zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec uszny »

  Półpasiec przyczynia się do wielu problemów, z którymi muszą borykać się osoby nim zarażone. Nasza strona dokładnie obrazuje skalę działania tego problemu. Szczegółowo opisuje przyczyny, jak i też skutki wynikające z zarażenia. Uczy także osoby zdrowe, jak zadbać o zabezpieczenie przed tą chorobą. Ukazuje także, jak wygląda ona u ludzi, które już z nią walczyły. Wiadomości zostały ukazane w postaci tekstów i zdjęć.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  Potrzebujesz wiarygodnych informacji o autyzmie? Już dziś wejdź na stronę internetową autyzmasd.pl i dowiedz się wszystkiego co powinno się wiedzieć o tym schorzeniu. Na naszej stronie sprawdzisz na czym polega autyzm, jak wykrywa się tą chorobę oraz jakie są objawy i przebieg tego schorzenia. Rzetelnie omawiamy też nadzwyczajne zdolności występujące u osób chorych na autyzm, chociażby takie jak zdolności pamięciowe albo arytmetyczne. Wyjaśniamy też jakie schorzenia niejako towarzyszą autyzmowi. Bliższe wiadomości na naszej witrynie WWW.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodki terapeutyczne ciągle zapraszają do siebie chorych oraz ich rodziny. Współcześnie leczenie alkoholizmu niewiele się zmieniło od tego jak wyglądało kiedyś. Wciąż podstawą leczenie jest silna wola chorego i wiara w to, że uda mu się powrócić do normalnego życia, które wiódł wcześniej. Po to by mogli oni wyzdrowieć wszyscy razem. Bo również rodzina chorego ucierpi na tym schorzeniu. W każdym ośrodku można poddać się terapii z psychologiem. To właśnie on może wpłynąć na psychikę człowieka i na jego wiarę. Jak już wspomnieliśmy jest to naprawdę ważne. W tych ośrodkach organizuje się również spotkania ludzi, którzy trudnią się z tą chorobą, jaką jest choroba alkoholowa. Warto wiedzieć, że nie da się nigdy wyzdrowieć całkowicie z alkoholizmu. Jest to uzależnienie, które może bardzo łatwo wrócić w czasie kiedy wyzwolony człowiek spróbuje po raz kolejny wysokoprocentowych trunków. Dlatego też, jeśli wiemy, że ktoś leczył się na tą przypadłość jaką jest uzależnienie to nigdy nie powinniśmy proponować tej osobie alkoholu. Możemy tym sposobem wyrządzić mu straszne szkody, bo choroba wróci. Sama choroba jest skutkiem uzależnienia. Choroba może przejść, jednak uzależnienie zostaje na całe życie. I tu nie chodzi tylko o silną wolę człowieka, który wyzdrowiał z choroby, lecz o jego organizm, który alkohol traktuje całkiem inaczej niż ten osoby, która nigdy nie była uzależniona. Zanim zaczniemy kogoś osądzać, za to, że nie chce z nami świętować z jakiejś okazji alkoholem zastanówmy się czy nie jest to spowodowane czymś poważniejszym niż zwykłą niechęcią.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby