Autoklawy

Autoklawy Firma - sklep stomatologiczny prowadzi sprzedaż końcówek NSK i KaVo, asystorów, endometrów. Firma świadczy też usługi: naprawę sprzętu stomatologicznego, serwis sprzętu, demontaż,, orzeczenia a też wsparcie przy zakupie wyposażenia gabinetu lekarskiego. Firma prowadzi kursy w zakresie urządzeń oraz wystawia paszporty. Znajdujące się w ofercie autoklawy to urządzenia służące do dezynfekcji narzędzi używanych w stomatologii. Są to zbiorniki, pozwalające na uzyskanie ciśnienia większego niż atmosferyczne i  wyższej temperatury pary wodnej służącej do zabijania zarazków. Ponadto, nowoczesne autoklawy wytwarzają próżnię naprzemiennie z temperaturą nawet 120 stopni oraz suszą sprzęt po cyklu. Sterylizacja narzędzi stomatologicznych jest bardzo ważna. To obowiązkowy detal pracy nie tylko dentysty, również lekarza. Umożliwia zadbać o bezpieczeństwo pacjentów, którzy lubią czuć się septycznie w czasie wizyty u dentysty. Nie muszą się martwić, że w czasie polerowania zębów czy borowania zostaną zainfekowani wirusem lub bakterią. Proces odkażania przyrządów medycznych musi być przeprowadzony zawsze z wielką starannością. Autoklawy które sterylizują za pomocy gorąca pod najwyższym ciśnieniem są idealne. Najwyższa temperatura, jaka jest w wykorzystywana, gwarantuje, że każda bakteria, właściwie każdy wirus zostanie zniszczony.autoklawy najlepszych wytwórców, które można wykorzystać w gabinetach lekarskich można nabyć w korporacji sklep stomatologiczny Poznań. Dostaniesz w nim także unity stomatologiczne oraz dodatkowo inne potrzebne Ci w swojej pracy narzędzia. A wszystkie nowe najlepszej jakości, a do tego w dobrych cenach. Sterylizacja narzędzi lekarskich jest bardzo ważnym procesem, który nie może być w żadnym razie przerywany. Wybierając [url=http://www.med-tim.

Szczegóły strony www.med-tim.pl:

Podlinkuj stronę www.med-tim.pl:

Autoklawy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • mobilPion - pionizator mobilny, wózek pionizujący »

  mobilPion opracowany system pionizujący w wózku inwalidzkim wynoszący osobę niepełnosprawną z wygodnej pozycji siedzącej w stojącą, daje jednocześnie możliwość przemieszczania się w pozycji pionowej za pomocą ruchomych dźwigni poruszanych siłą mięśni kończyn górnych lub też za pomocą silniczków elektrycznych (dotyczy modeli z napędem elektrycznym).

  Trzy tryby funkcjonalności :
  • Rozłożenie oparcia z jednoczesnym uniesieniem nóg (leżanka)
  • Osiągnięcie pozycji stojąc z wygodnej pozycji leżącej
  • Pionizacja z pozycji siedząc

  mobilPion to mobilność:
  • w pozycji klasycznej siedzącej
  • w pozycji stojąc za pomocą dźwigni napędowych kół
  • opcjonalnie napędzany silnikami elektrycznymi


  Pozycja stojąca wpływa na poprawę krążenia kończyn dolnych, zmniejsza ucisk kręgosłupa spowodowany ciągłym siedzeniem, dzięki poprawie perystaltyki jelit zapobiega dolegliwościom żołądkowym, spowalnia proces osteoporozy, a najważniejsze dzięki możliwości oglądania świata stojąc poprawia samopoczucie pozytywnie wpływając na psychikę.


  Hasło jakie przyświeca nam przy tworzeniu praktycznych rozwiązań:
  …zdobywasz nowe horyzonty…
  sprawia, że osoba niepełnosprawna zdobywa z uśmiechem na nowo więcej swoich nie odkrytych możliwości.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zawał serca »

  Zakres działalności naszej firmy to projektowanie, rozwój, produkcja i dystrybucja, wyrobów medycznych do terapii, diagnostyki i rehabilitacji. W ofercie posiadamy aparaty medyczne do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych, tak dla placówek medycznych jak i do użytku osobistego. Sukcesem rynkowym są wyroby do zastosowanie w warunkach domowych dzięki którym tysiące naszych klientów, mogło poprawić jakość życia, poprzez stosowanie mniejszej ilości środków przeciwbólowych, przeciwzapalnych czy nasennych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie www.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poduszki ortopedyczne »


  Sklep "RESURS" ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym oraz środkami pomocniczymi
  Oferujemy: wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, laski, chodziki, gorsety, ortezy, pasy przepuklinowe, kołnierze ortopedyczne, materace i poduszki przeciwodleżynowe, poduszki ortopedyczne, wyroby przeciwżylakowe, stabilizatory, pieluchomajtki, wkładki ortopedyczne, ciśnieniomierze, inhalatory, sprzęt rehabilitacyjny na zamówienie: stoły do masażu, sprzęt do kinezyterapii i fizykoterapii.
  Realizujemy Karty Zaopatrzenia NFZ Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie Medyczne »

  Jesteśmy producentem obuwia medycznego i zdrowotnego. W naszej ofercie znajdą państwo również buty zawodowe oraz profilaktyczne, spody drewniane i drewniaki. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, posiadamy również różnorodną gamę wzorów obuwia, którą ciągle poszerzamy. Prowadzimy współpracę z placówkami służby zdrowia, ośrodkami opiekuńczymi, domami pomocy społecznej, uzdrowiskami, instytutami, zakładami farmaceutycznymi, hotelami i pensjonatami, zakładami gastronomicznymi, zakładami przetwórstwa spożywczego, owocowo-warzywnego i mięsnego.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteczka »

  Wszelkie elementy wyposażenia apteczek dysponują odpowiednimi certyfikatami. Firma Boxmed oferuje także sprzedaż wysokiej jakości apteczek samochodowych.Do wszelkiego typu apteczki wykonujemy również same wyposażenia, mogące być wkładem uzupełniającym do apteczek będących na wyposażeniu zakładów pracy. Nasze wyroby można spotkać wzdłuż i wszerz polski.Po złożeniu zamówienia zdobywają Państwo e-mailem informację potwierdzającą zlecenie. Osobnym rodzajem są apteczki przenośne w torbach z kodury lub walizkach plastikowych.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty EKG »


  Jako sklep medyczny chcielibyśmy perfekcyjnie sprostać najbardziej wygórowanym życzeniom naszych nabywców. Dlatego proponujemy dogodny sposób płatności, jak też korzystne kredyty leasingowe na oprzyrządowanie medyczne. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu bez poważnych obciążeń kredytowych otworzą i wyposażą Państwo swój prywatny gabinet.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Gabinetem »

  Profesjonalne zarządzanie gabinetem medycznym.
  Program do zarządzania gabinetem USG, pracownią RTG. System Radiolog umożliwia profesjonalne zarządzanie gabinetem. Posiada opisy badań, moduł klientów, bazę przychodni, oddziałów, zaawansowane raportowanie.
  Nowoczesny system do obsługi gabinetu medycznego polecamy szczególnie w placówkach przeprowadzających badania, które wymagają opisu. Możliwość dodania do bazy dowolnych podtypów badań np.: RTG, USG.
  Demonstracyjna wersja programu umożliwi Państwu przetestowanie funkcjonalności Radiologa i przekonaniu się w jaki sposób pomoże on usprawnić działanie każdego gabinetu (zarządzanie gabinetem).
  Dzięki systemowi autoryzacji użytkowników, możliwości przydzielaniu praw dostępu do poszczególnych modułów programu Radiolog dane Państwa klientów jak i gabinetu są w bezpiecznym miejscu.
  Automatyzacja i szerokie możliwości zarządzania grupami badań, przydzielania techników, a także szczegółowego raportowania, program usprawnia i optymalizuje pracę Państwa gabinetów. Program może być wykorzystywany w każdym rodzaju gabinetu, np. w placówkach Integracja sensoryczna Warszawa. Urządzenie można zakupić przy wykorzystaniu narzędzia finansowego pożyczka hipoteczna.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stetoskopy, aparaty ekg, ciśnieniomierze. »

  Medicine to dystrybutor ciśnieniomierzy omron, aparatów EKG, stetoskopów i innych akcesoriów medycznych. Stetoskopy to nasz flagowy produkt, którego sprzedażą zajmowaliśmy się od początku naszej działalności. Nasza firma Medicin dostarcza sprzęt najwyższej jakości. Dystrybuujemy sprzęt najlepszych producentów. Nasze konkurencyjne ceny i doskonała jakość produktów gwarantują zadowolenie naszych odbiorców, z dostarczonych sprzętów. Zapraszamy do współpracy! Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie okulary Wrocław »

  Prowadzimy popularny we Wrocławiu salon optyczny. Nasz specjalista asystuje klientom w doborze kształtu okularów, dopasowanego zarówno do zapisanych na recepcie szkieł, jak również do kształtu twarzy i preferencji. Dobrane przez naszego pracownika oprawki do okularów, zapewnią wygodę używania oraz stanowią ciekawe uzupełnienie wizerunku. Tanie okulary i soczewki kontaktowe, to oferta wyselekcjonowana z myślą o klientach mających różnorodne oczekiwania, preferencje, warunki zdrowotne a także zasoby finansowe. Nasze okulary przeciwsłoneczne są najlepszych firm, które na bieżąco podążają za nowoczesnymi trendami i projektują nowe, modne fasony. Pełna ochrona przed promieniami UVA i UVB, polaryzacja i odpowiednie zabarwienie zapewniają optymalne zabezpieczenie przed słońcem.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy antydepresyjne »

  Słońce to źródło życia i energii. Jego brak powoduje zaburzenia zasadniczych procesów fizjologicznych u człowieka. Jesienią i zimą, gdy niedostatek słonecznego światła jest szczególnie dotkliwy, u wielu ludzi pojawiają się objawy sezonowej depresji (po angielsku SAD, czyli Seasonal Affective Disorder). Depresja sezonowa dotyka co osiemnastego dorosłego człowieka, aż 80 proc. cierpiących z powodu braku światła to kobiety. Dwie trzecie dotkniętych chorobą nawet nie wie co im dolega.
  Objawy depresji jesienno-zimowej:
  * smutek, lęk, drażliwość * kłopoty z koncentracją * wahania nastroju * brak motywacji do działania * apatia, poczucie beznadziei * utrata zainteresowań, zobojętnienie * nadmierny apetyt (zwłaszcza na słodycze) * nadmierna senność * osłabienie popędu seksualnego * u kobiet nasilenie objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego
  Problemem naszej cywilizacji jest życie i praca w środowisku gdzie natężenie światła wynosi ok. 500 lux. Jest to o wiele za mało, ażeby nasz organizm funkcjonował odpowiednio. Wielu ludzi reaguje na tę, ciemnośc" w bardzo wrażliwy sposób, szczególnie jesienią i zimą. Wstaje się przy sztucznym świetle, droga do pracy w ciemnościach praca przy sztucznym świetle 500 lux., powrót do domu o zmroku - w domu odpoczynek przy świetle 500 lux. Skutkiem taiego trybu życia może być depresja jesienno-zimowa z wieloma dolegliwościami uprzykrzającymi życie.
  Dla przykładu natężenie światła spotykane w naszym życiu:
  * dawka słońca podczas letniego spaceru - 100 000 luksów * lampa antydepresyjna - od 2 500 do 10 000 luksów * oświetlenie domowe, w pracy - ok. 500 luksów (uważne powszechnie za bardzo prawidłowe)

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »