Strony związane z hasłem 'wypracowania':

 • Opis osoby po angielsku »

  Pozostało Ci ździebko czasu na napisanie wypracowania? Nie masz inwencji a tym bardziej chęci? Goni Cię termin? Jeżeli tak to strona wypracowania.pl wymyślony jest właśnie dla Ciebie. Na naszych stronach wypracowania podzielone są na cztery podstawowe kategorie:Wypracowania z polskiego - treści dostępnych materiałów poukładane są min. na charakterystyki porównawcze postaci, streszczenia lektur czy eseje maturalne. W ofercie mamy również dokładne i merytoryczne biografie najwspanialszych poetów z każdej epoki literackiej. Wypracowania po angielsku poczynając od najprostszych opisów postaci, kończąc na esejach na tematy społeczne czy to dotyczące środowiska. Niemiecki wypracowania od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany.Ostatni dział to wypracowania z historii - kompletne kompendium wiedzy począwszy na starożytnych aten, aż do czasów współczesnych.W naszej bazie napisaliśmy już 1573 tekstów najwyższej jakości, a ich liczba ciągle rośnie. Dajemy gwarancje na poprawność gramatyczną i stylistyczną - nasze teksty są pisane,sprawdzane i moderowane przez zespół polonistów. Tylko u nas znajdziesz niepowtarzalne i unikalne prace gotowe do wydruku.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur Szkolny Zeszyt »

  Prezentowany państwu serwis edukacyjny Szkolny Zeszyt przedstawia rzetelne opracowania lektur szkolnych oraz analizę i interpretację wierszy polskich oraz zagranicznych autorów dla szkoły podstawowej,
  gimnazjum i liceum. Materiały doskonale przydadzą się do powtórki przed maturą. Oprócz typowych omówień tematów i streszczeń Szkolny Zeszyt, rozumiejąc zapotrzebowanie uczniów,
  prezentuje przykładowe wypracowania nie tylko na jezyk polski,ale także na inne przedmioty, takie jak wos, p.o. czy religię.
  Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego, Adama Mickiewicza oraz Bolesława Prusa. Jeszcze raz gorąco zapraszamy wszystkich uczniów od szkoły podstawowej przez gimnazjum po liceum, a także tych, którzy po prostu chcą wiedzieć więcej.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »


  Pisanie prac jest jednym z przeciwności z jakimi musi zmagać się każdy uczeń. Wiedząc, iż nie jest to wcale proste zadanie wychodzimy naprzeciw Waszym wymaganiom i oferujemy wiele przydatnych materiałów. W portalu znajdziecie: przykładowe prezentacje maturalne, referaty, wypracowania, prace zaliczeniowe, tak więc każdy uczeń powinien być zadowolony z zawartości merytorycznej strony.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Referat z polskiego »

  Nasz dwuosobowy zespół świadczy tworzenieprac z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Tworzymy też prace na poziomie studiów wyższych z obszaru przedmiotów humanistycznych. Zamówienia na mniej obszerneprace (do pięciu stron A4) realizujemy czasami w ciągu kilku dni, aczkolwiek jest to zależne od ilości oczekujących w kolejce zleceń. Piszemy nie tylko wypracowania z języka polskiego, ale również eseje, felietony,interpretacje wierszy, referaty artykuły i opowiadania. Staramy się błyskawicznie reagować na Państwa maile i wszystkie pytania związane ze zleconymi pracami. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszelkie informacje odnośnie warunków współpracy z nami, cennik prac oraz regulamin korzystania z naszych usług. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania »

  Sciagi, Wypracowania Streszczenie ? tak to możliwe, na wszystkona5 - już teraz zupelnie za darmo, wsio w jednym miejscu. szukasz opracowania czy dzieła do budy? dobrze trafiłes. Najlepszy zbiór opracowań zupełnie w ciągu darmo, wszystko pod ręką, nauka stanie sie przyjemna... ta strona zmieni oblicze twoje szkoły, zaoszczędzisz czas i pieniadze, bo opracowania tutaj są zupelnie za darmo. zapraszam

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura z języka niemieckiego »

  Egzamin dojrzałości to jeden z najistotniejszych egzaminów w życiu każdego młodego człowieka. Ma ogromne znaczenie o podjętych studiach, ukierunkowaniu naszej przyszłości oraz dobrze płatnej pracy. Strona http://www.niemiecki.e-matura.net koncentruje się przede wszystkim na maturze z języka niemieckiego. Przedstawia zagadnienia związane z gramatyką, przydatnymi zwrotami, przedstawia przykładowe wypracowania po niemiecku, wypracowania po niemiecku czy często zadawane pytania. Drugim najczęściej używanym językiem w europie jest język niemiecki. Wskazane jest zapoznać się z materiałami na stronie przed rozpoczęciem nauki lub podróżą za granice.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • wypracowania »

  Nauka w szkole nie jest niczym przyjemnym dla uczniów, a przynajmniej tak zwykło się uważać. Wiele jednak zależy od samego nauczyciela. Niska płaca i mnóstwo problemów natury wychowawczej oraz sterta biurokracji czyli papierów do wypełnienia nie zachęca raczej do zabaw edukacyjnych z dziećmi. Są jednak tacy nauczyciele, dla których nauka w szkole jest niezwykle ważna i bardzo się do niej przykładają. Okazuje się, bowiem, że jeśli zapiszemy dziecko do dobrej szkoły i trafi na takiego nauczyciela – pasjonata, nie będzie miało problemów z danym przedmiotem.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Język angielski w pigułce, to strona www na którym będziesz mógł utrwalić sobie podstawy języka. Z nami nauka angielskiego będzie prosta i przyjemna. Będąc przed sprawdzianem bądź ważnym egzaminem odwiedź nasz portal i sprawdź swoją wiedzę - a to wszystko online, bez wychodzenia z domu.Na stronie znajdziesz materiały do nauki języka angielskiego dla początkujących. Jest to m.in. gramatyka (czasy i struktury gramatyczne), gotowe wypracowania, na których możesz się wzorować, książki do nauki języka i informacje o certyfikatach językowych wraz z testami do FCE, CAE i CPE. Zapraszamy

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowania »

  Potrzebujesz pomocy? Jesteś uczniem szkoły podstawowej?, gimnazjalistą potrzebującym wypracowania na zaliczenie?, albo maturzystą mającym problem z napisaniem prezentacji maturalnej z języka polskiego?. Dobrze trafiłeś !. Nasza strona ebuda.pl to portal służący pomocą uczniom na każdym etapie ich nauki z zakresu fachowego pisania prac na zaliczenie, prezentacji maturalnych. Tak więc o ile masz problem z napisaniem pracy zgłoś się do nas, a my pomożemy uporać się w szybki sposób z nurtującym Cię dylematem. Nasz portal ebuda.pl to gwarancja sprawnie i na wysokim poziomie napisanej pracy na zaliczenie, czy prezentacji maturalnej. Portal ten tworzy kadra wykwalifikowanych polonistów, którzy w sposób profesjonalny napiszą Twoją pracę. Każda praca pisana jest na spersonalizowane zamówienie klienta. Dlatego też żaden nabywca nie otrzyma takiej samej napisanej przez naszych specjalistów. Nasza firma to profesjonalizm. Dlatego zgłoś się do nas a nie pożałujesz. Nasza praca to Twoje zadowolenie.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »