Strony związane z hasłem 'włoski':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego »

  Henryk Machnik, to katowicki profesjonalny tłumacz techniczny języka włoskiego z tytułem magistra, wpisany do rejestru tłumaczy NOT w Warszawie. Od roku 1990 wykonuje tłumaczenia techniczny dla dużych i małych firm polskich oraz włoskich. Jego specjalnością są tłumaczenia pisemne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Doskonale też sprawdza się on w tłumaczeniach ustnych, które są jego pasją. Lubi tłumaczyć kilka godzin bez przerwy podczas negocjacji handlowych lub szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Bardzo dobrze czuje się podczas trwających po kilkanaście godzin dziennie tłumaczeń ustne w czasie wizyt włoskich delegacji w Polsce. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska, Małopolski i w Warszawie a także bardzo często we Włoszech. O jego rzetelności i wysokim poziomie tłumaczeń świadczy to, że dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi miał on przyjemność pracować, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Na Twoim weselu też może pracować tłumacz »

  Polki to bardzo ładne i inteligentne dziewczyny, które w ostatnich latach dużo podróżują i coraz częściej znajdują mężów za granicą. Ich wesela zgodnie z tradycją odbywają się w naszym kraju i tutaj mogą pojawić się problemy. Goście weselni z różnych krajów bardzo chętnie porozmawialiby ze sobą, ale niestety barierą jest nieznajomość języka polskiego. Dlatego grupa zaprzyjaźnionych śląskich tłumaczy postanowiła rozwiązać ten problem i powołała do życia stronę tłumaczy weselnych. Razem z tłumaczami z innych regionów tłumaczą oni podczas wesel rozmowy prowadzone w języku włoskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, ukraińskim, rosyjskim i czeskim. Dzięki ich pracy goście z zagranicy nie czują się izolowani na weselu, gdyż doskonale rozumieją treść przemówień i toastów wygłaszanych po polsku, a ich toasty i przemówienia rozumieją polscy goście. Głównym zadaniem tłumaczy jest sprawne tłumaczenie podczas wesela. Jednak w razie potrzeby mogą oni też towarzyszyć zagranicznym gościom w czasie ich pobytu w Polsce, przed lub po weselu, podczas robienia zakupów oraz zwiedzania ciekawych miejsc w naszym kraju.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • meble nowoczesne »

  AKADEMIA ARCHITEKTURY to wyjątkowa galeria sztuki użytkowej znajdująca się w Łodzi, oferująca meble i oświetlenie największych na świecie projektantów i architektów..

  Ekspozycje stanowią nowoczesne meble oraz oświetlenie, jak i klasyki światowego designu .
  Swoje miejsce znajdują tutaj takie marki jak Vitra, Kartell, Fiam, Foscarini, Porro, Softline,Adelta,Fabbian, Casamania,Alivar, Bonaldo i wiele innych znanych firm.

  AKADEMIA ARCHITEKTURY zaprasza na dobrą kawę i spotkanie z designem. Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowany zespól Architektów wnętrz, którzy służą pomocą .
  Kartell Vitra Kontakt

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pi School - Szkoła Języków Obcych »

  Pi School Wyjątkowa Szkoła Języków Obcych. Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Zajęcia dla dzieci odbywają się na 12 poziomach zaawansowania i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z minimum kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Celem zajęć jest wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych małych kursantów. Stawiamy jednak na komunikacje werbalną - najbardziej naturalną formę porozumiewania się dziecka z otoczeniem.Zajęcia prowadzone są w języku obcym w maksymalnie możliwym zakresie - jedynym ograniczeniem jest poziom zaawansowania dzieci.Aby wspomagać tempo i skuteczność przyswajania języka stosujemy wiele gier i zabaw edukacyjnych. Uczą one dzieci naturalności i swobody w porozumiewaniu się. Kontakt z rodzicami jest dla nas nieodłącznym elementem kursu. Lektorzy są gotowi do rozmowy o postępach dziecka po każdych zajęciach. Każdym problemem zajmą się także pracownicy administracji - wystarczy zadzwonić lub przyjść do nas.Po każdym semestrze rodzice otrzymują szczegółowe oceny opisowe postępów językowych dziecka. Naszym kursantom umożliwiamy korzystanie z bogato wyposażonej biblioteki książkowej, audio.W naszej ofercie: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców, szwedzki, japoński, chiński, arabski, hindi, hebrajski. Lokalizacje: Warszawa, Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka. Także zajęcia z dojazdem do kursanta lub firmy. Proponujemy kursy na każdym poziomie i przygotowujemy do wszelkich egzaminów. W naszej szkole wykorzystujemy najnowsze multimedia i technologie edukacyjne, e-learning. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej platformy e-learningowej. Jako jedyni w kraju oferujemy dostęp do nauki 24 języków. Nielimitowany dostęp przez internet 24 godziny na dobę. www.pischool.plwww.pischool.pl/elearning

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe takie jak: kurs angielskiego, kurs francuskiego, kurs niemieckiego, kurs włoskiego, kurs hiszpańskiego i kurs rosyjskiego. Metody nauki języków obcych przystosowane są do potrzeb osób dorosłych, a kursy językowe dostosowane do każdego poziomu znajomości języka. Centrum językowe jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, dajemy więc możliwość zdawania egzaminów FCE i CAE.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Łódź »

  W Łodzi jest olbrzymi wybór restauracji japońskich, zresztą to jedna z ukochanych zagranicznych kuchni Polaków. Skorzystaj z najnowszej oraz prostej witryny, aby wyłonić restaurację, w której zjesz obiad i nie przepłacisz. Obszerna oferta restauracji włoskiech w Łodzi, stwierdź sam, która z nich jest najlepsza dla Ciebie oraz twojej kieszeni. Luksusowe obiady oraz kolacje, weź kogoś na kim Ci naprawdę zależy ze sobą na taki wysublimowany obiad. Łódź jest bez wątpienia miejscem gdzie w wielu lokalach skosztować można cenionej kuchni japońskiej. Renomowana restauracja to kapitalne miejsce na celebrowanie niezwykłych okazji. Polska kuchnia, której smakołyki cieszą się powszechną popularnością, jest dziedzictwem wieloletniej tradycji.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • zabiegi kosmetyczne wrocław »

  Jeśli chciałabyś usunąć włoski z ciała, nieodzownie wypróbuj depilacji Wrocław, to miasto wielu salonów kosmetycznych, w których bez dylematów dokonamy wszechstronnych zabiegów upiększających. Wszystkie przeprowadzane są przez profesjonalną kadrę i wyróżniają się najwyższą jakością, starannością, delikatnością. obyta kosmetyczka usunie włoski nie tylko z nóg czy rąk. Klientkom proponuje się depilację okolic bikini, brwi, dokuczliwego wąsika, pach. Depilacja Wrocław to piękne ciało, rewelacyjne samopoczucie, usatysfakcjonowana kobieta. Depilacja Wrocław to także atrakcyjne ceny, gwarancja zadowolenia i komfort.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język niemiecki »

  Wykonujemy tłumaczenia – język angielski, niemiecki, włoski. Ogólne oraz specjalistyczne, z zakresu: ekonomii, finansów, bankowości, handlu, techniki, budownictwa. W ofercie także tłumaczenia tekstów prawnych: pism sądowych, dokumentów urzędowych, umów, aktów notarialnych, ustawodawstwa i orzecznictwa prawa europejskiego.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  Usługi tłumacza są przynajmniej raz na jakiś czas potrzebne zarówno większości firm, jak i osobom prywatnym. Z tego też powodu zawsze trzeba mieć całkowitą pewność co do tego, że korzystamy z rzeczywiście profesjonalnego i godnego zaufania biura tłumaczeń – takiego jak to, którego oferta opisana jest na stronie www.att.waw.pl. Co ważne, jest ona bardzo zróżnicowana, więc każdy klient może tutaj znaleźć coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Biuro zajmuje się tłumaczeniem tekstów w języku angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim, a wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowane osoby, które gwarantują nie tylko wysoką ich jakość, ale również i błyskawiczny termin wykonania. Dzięki temu nie ma praktycznie żadnych wątpliwości co do tego, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z takiej współpracy!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wina z toskanii »

  CudaToskanii to sklep internetowy oferujące doskonałe wina włoskie z rejonu Toskanii. Wina z Toskanii charakteryzują się niezapomnianym posmakiem oraz wyrafinowaniem, odpowiada za to szczep winorośli Sangiovese. W sklepie wprowadziliśmy nowatorski podział win: wina lekkie, wyważone oraz wyrafinowane - wszystko po to aby ułatwić Państwu zakup wina odpowiadającego Państwa potrzebom. Niskie ceny w połączeniu z olbrzymim wyborem sprawią, że sklep CudaToskanii stanie się Państwa ulubionym sklepem winiarskim. Jeśli interesuje Państwa zakup włoskiego wina, nasz asortyment spełni Wasze oczekiwania.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torebki damskie »

  Istniejąca od 2001 roku firma Vasco na prezentowanej stronie www przedstawia swoją ofertę. Wszystkie proponowane w naszej ofercie produkty posiadają 12-to miesięczną gwarancję. Torebki damskie znajdujące się w naszej aktualnej ofercie są znakomite dla eleganckiej kobiety. Zapraszamy na stronę internetową i na zakupy do naszego e-sklepu.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, dokumenty do rejestracji pojazdów »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Każdy klient traktowany jest priorytetowo, to znaczy wykonuje tłumaczenia jak najszybciej jest to tylko możliwe. Jeśli klient może do mnie przyjechać wykonuje tłumaczenia na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Korzystając z moich usług sam będziesz zaskoczony, jakie to wygodne. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Tłumaczę włoskie dokumenty do rejestracji pojazdów (samochody, motocykle, skutery, motorowery) i inne. Zapraszam na moją stronę.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • producent kabin prysznicowych »

  Jesteśmy jednym z wiodących na rynku producentem kabin prysznicowych. W naszej ofercie posiadamy kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe, parawany prysznicowe, brodziki oraz umywalki. Każdy klient uzyska u nas szczegółowe informacje na temat danych technicznych, wymiarów, czy też materiału, z jakiego wykonana została dana kabina prysznicowa, parawan, brodzik czy umywalka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Italprod z siedzibą w Radomiu powstaje jako Spółka Cywilna w roku 1992 jako jeden z pierwszych producentów kabin prysznicowych w Polsce. Ciągle rosnące wymogi klientów zaspakajane zostają poszerzeniem oferty handlowej o modele w zróżnicowanych segmentach cenowych wyprodukowane dla Italprod przez producentów chińskich polskich i włoskich. Kroki te pozwalają na zaprezentowanie polskim odbiorcom najszerszej oferty modeli kabin prysznicowych na rynku.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Kraków »

  Kuchnia włoska jest nader reprezentatywna. Doskonałe przepisy kulinarne wyszukasz na naszej stronie. Co dzień publikowane są oryginalne przepisy kulinarne prosto z Włoch. Na naszym portalu znajdują się prezentacje multimedialne lokali włoskich, jakie watro zwiedzić. Znacząco dużo osób uwielbia smakołyki makaroniarskie jak pizza.http://www.restauracjewloskie.pl

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy włoskiego Rzeszów »

  Jeszcze nigdy nauka włoskiego nie była tak prosta. Il Sole to szkoła funkcjonująca na ternie Rzeszowa. Uczmy języka szybko i dobrze, zezwala na to nasze ogromne doświadczenie. Możesz zapisać się na kameralne zajęcia grupowe jak także kursy pojedyncze. Szkoła Il Sole przez lata pracy, osiągnęła widoczne sukcesy w nauczaniu kursantów lekcji włoskiego. Bez kłopotu przygotujemy Cie do zdania egzaminu. Gwarantujemy każdej osobie materiały naukowe i sprawne nauczanie. Zachęcamy do nas i na naszą stronę www. Od tego momentu język włoski może być nietrudny i rozkoszny.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »