Strony związane z hasłem 'tlumaczenia':

1 · 2 · następna strona »
 • Poznań tłumaczenia przysięgłe, prawnicze »

  Biuro tłumaczeń z Poznania, które oferuje super tłumaczenia w Poznaniu i nie tylko. Oferujemy tłumaczenia zwykłe jak i tłumaczenia przysięgłe. Najlepsze tłumaczenia na rynku, które możesz mieć z niewielkie pieniądze. Super tłumaczenia Poznan za rozsądne pieniądze. Zaufaj naszemu doświadczeniu a na pewno otrzymasz super tłumaczenia dla siebie. Jedno z najbardziej doświadczonych biur tłumaczeń w Poznaniu. Szybkie, dokładne i specjalistyczne tłumaczenia, które możesz zamówić z każdego miejsca na świecie. Nasze tłumaczenia są oparte na wieloletnim doświadczeniu na rynku tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro tlumaczen »

  Biuro tłumaczeń oferuje jakość zgodną z polską wersją Normy Europejskiej EN 15038:2006. Obsługa konferencji oraz specjalistyczne tłumaczenia pisemne na terenie całego kraju.
  Prawdopodobnie istnieją tłumaczenia idealne. Warunkiem jest korekta tłumaczenia przeprowadzona przez native speakera języka obcego, na który wykonywane jest tłumaczenie.
  Korekty językowe warto przeprowadzać, jeśli tłumaczenia przeznaczone są do szerszej publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W dzisiejszych czasach każdy człowiek chce się nauczyć drugiego języka aby móc bez przeszkód radzić sobie w pracy. Nie każdy jednak potrafi się nauczyć drugiego języka dlatego powstały biura tłumaczeń oraz słowniki i ludzie zawodowo zajmujący się tłumaczeniami. W dzisiejszych czasach można bez problemu sięgnąć porady tłumacza a nawet zlecić tłumaczenie tekstu lub pracy nie wychodząc z domu używając tylko Internetu.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Poznań »

  Specjaliści z zakresu tłumaczeń czyli biuro tłumaczeń BTS zaprasza do skorzystania z usług naszej firmy. Jesteśmy biurem tłumaczeń które od wielu lat oferuje tłumaczenia ustne i pisemne, dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie w tej branży. Jeżeli masz jakiś tekst do przetłumaczenia zapraszamy Cię do nas gdzie w błyskawicznym terminie wykonamy dla Ciebie tłumaczenia na wysokim poziomie. Biuro tłumaczeń BTS zaprasza.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język niemiecki »

  Nazywam się Magdalena Witczak. Zawodowo tłumaczeniami zajmuję się od 2002 roku, kiedy to nawiązałam współpracę z jedną z największych w Europie agencji tłumaczeniowych. Od 2009 roku działam pod własnym szyldem GERMANIK-TŁUMACZENIA, współpracując z licznymi biurami tłumaczeń oraz klientami indywidualnymi. Moją specjalizacją są tłumaczenia języka niemieckiego oraz tłumaczenia techniczne. W swojej pracy korzystam ze specjalistycznych narzędzi CAT umożliwiających tworzenie baz terminologicznych i ułatwiających zachowanie spójności tłumaczenia. Dzięki temu finalny produkt, który przekazuję Klientowi, spełnia najwyższe standardy jakości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!!!

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język niemiecki »

  Wykonujemy tłumaczenia – język angielski, niemiecki, włoski. Ogólne oraz specjalistyczne, z zakresu: ekonomii, finansów, bankowości, handlu, techniki, budownictwa. W ofercie także tłumaczenia tekstów prawnych: pism sądowych, dokumentów urzędowych, umów, aktów notarialnych, ustawodawstwa i orzecznictwa prawa europejskiego.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Serwis Dobretlumaczenia.pl proponuje fachowe tłumaczenia pisemne i ustne. Dotyczy to zarówno tłumaczeń normalnych, jak specjalistycznych. Naszą aspiracją jest wydajne służenie pomocą naszym odbiorcom we wszelkich komercyjnych, fachowych, przemysłowych, artystycznych oraz naukowych przedsięwzięciach. Dajemy pomoc językowe a także kulturowe. Dokładnie z przyjętą polityką rozwoju, aż do nieustannego intensyfikowania i doskonalenia swoich wielojęzycznych i multikulturowych zasobów humanistycznych. Nasi tłumacze natężają specjalizację i rozszerzanie zdolności z indywidualnych tematycznych.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Kraków »

  Biuro tłumaczeń Gustaff proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Oferta zwrócona jest do klientów prywatnych jak również biur patentowych, spółek giełdowych, producentów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia handlowe, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia stron internetowych), ustne (tłumaczenia symultaniczne szeptane, tłumaczenia konsekutywne) jak również tłumaczenia przysięgłe. Biuro tłumaczeń realizuje również tłumaczenia poczty osobistej, firmowej, tłumaczenia e-maili i treści o różnej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Nasze biuro tłumaczeń używa nowoczesnych rozwiązań. Stworzyliśmy System Doboru Tłumaczy do Specjalizacji, aby sprostać konkretnym zapotrzebowaniom klienta. Konsultujemy się z tłumaczami, ekspertami i fachowcami z całego świata. Do Państwa dyspozycji bezpłatna infolinia (801-081-520) oraz ekspresowa obsługa emailowa. Przekłady użytkowe i specjalistyczne z wielu dziedzin, w zakresie najtrudniejszych języków europejskich, a także japońskiego, suahili, chińskiego i hebrajskiego.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Techniczne i Medyczne Język Słowacki »

  Tłumaczenia słowacki – polski i polski – słowacki. Internetowe biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych, medycznych i prawniczych. Tłumaczymy wszelkiego typu teksty dla firm i osób prywatnych. Nasz zespół to doświadczeni tłumacze z doświadczeniem w wielu europejskich urzędach. Przy tłumaczeniach specjalistycznych tłumaczom pomagają specjaliści w wielu branżach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiedni zespół tłumaczy. Dzięki temu możemy poszczycić się wysoką starannością tłumaczeń. Nasze tłumaczenia są poprawne językowo, stylistycznie, gramatycznie i merytorycznie. Przez to zdobyliśmy zaufanie wielu firm z całego świata. Nasi tłumacze stale doskonalą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach językowych i szkoleniach. Nasze biuro zapewnia ochronę danych osobowych. Tłumaczenia słowacki – szybko i dokładnie.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Poznań »

  Profesjonalne tłumaczenia techniczne, prawne i ekonomiczne, marketingowe, informatyczne, motoryzacyjne, naukowe. Biuro w Poznaniu to zaangażowany zespół operujący wieloma językami europejskimi. Każdego tłumacza obowiązuje klauzula poufności. Translacje dopasowane są do indywidualnych wymagań zleceniodawców. Po realizacji zlecenia wystawiana faktura. Płatność realizowana do 7 dni. Dla stałych klientów możliwość negocjacji kosztów. Powyżej 30 stron –
  korzystne obniżki.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawne Kraków »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego to należący do mnie zawód i mania zaintrygowania językiem. Moją specjalizacją są tłumaczenia z zakresu prawa i ekonomii charakteryzujące różnorodne specjalizacje takie jak na przykład finansowa, bankowość, rachunkowość, zarządzanie czy marketing. przedkładam tłumaczenia ustne związane z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne uprawomocnione czyli przysięgłe. upoważnienia swe uzasadniam wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod odpowiednim numerem. Me doświadczenie jak i wykształcenie to długie lata pracy na przeróżnych stanowiskach i w wielorakich instancjach. dominująca to specjalność pieniężna w niej dostałam duże przeżycie do realizowania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.tlumaczprzysiegly.net

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, dokumenty do rejestracji pojazdów »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Każdy klient traktowany jest priorytetowo, to znaczy wykonuje tłumaczenia jak najszybciej jest to tylko możliwe. Jeśli klient może do mnie przyjechać wykonuje tłumaczenia na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Korzystając z moich usług sam będziesz zaskoczony, jakie to wygodne. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Tłumaczę włoskie dokumenty do rejestracji pojazdów (samochody, motocykle, skutery, motorowery) i inne. Zapraszam na moją stronę.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wrocław »

  Sigma to FIRMA tłumaczy z wielu stron świata z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość tłumaczeń przysięgłych i zwyczajnych jak i wysoko fachowych. W naszych szeregach mamy doświadczonych tłumaczy, sprawdzonych przy wielu zakończonych sukcesem projektach. To dokładnie kadrze świetnych fachowców współpracujących z nami zawdzięczamy naszą obecną pozycję.

  Kupiłeś samochód z poza granic? Jeżeli już cenisz swój czas, chętnie załatwimy za Ciebie wszystkie formalności powiązane z rejestracją pojazdu: Urząd Celny, Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji to już nie Twoje zmartwienie - u nas odbierzesz polskie tablice rejestracyjne i dokumenty. A wszystko to w centrum Wrocławia i 50 metrów od Urzędu Celnego. Jeśli jesteś spoza Wrocławia? Nie chcesz się ruszać z mieszkania albo korporacji? Żaden problem! Wyślij nam dokumenty do tłumaczenia e-mailem a my odeślemy je do Ciebie kurierem, lub na terenie Wrocławia dostarczymy pod wskazany adres!

  Zajmujemy się wszystkim co dotyczy tłumaczenia. Nie trać czasu na mało profesionalne przekaz materiału, zleć tą sprawę nam.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  W związku z tym, że coraz większa liczba Polaków szuka zatrudnienia poza granicami państwa, pojawia się przymus dokonywania tłumaczeń wszelkiego rodzaju dokumentów, które zostały wystawione w języku obcym. Wychodząc przeciw owego typu potrzebom przygotowaliśmy na stronach naszego serwisu internetowego przyciągającą propozycją. Polecamy tłumaczenia specyfikacji medycznej, prawniczej, handlowej a nawet finansowej. Profesjonaliści w znajomości języków obcych oraz wielu obszarów życia zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »