Strony związane z hasłem 'rozmowy':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Na Twoim weselu też może pracować tłumacz »

  Polki to bardzo ładne i inteligentne dziewczyny, które w ostatnich latach dużo podróżują i coraz częściej znajdują mężów za granicą. Ich wesela zgodnie z tradycją odbywają się w naszym kraju i tutaj mogą pojawić się problemy. Goście weselni z różnych krajów bardzo chętnie porozmawialiby ze sobą, ale niestety barierą jest nieznajomość języka polskiego. Dlatego grupa zaprzyjaźnionych śląskich tłumaczy postanowiła rozwiązać ten problem i powołała do życia stronę tłumaczy weselnych. Razem z tłumaczami z innych regionów tłumaczą oni podczas wesel rozmowy prowadzone w języku włoskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, ukraińskim, rosyjskim i czeskim. Dzięki ich pracy goście z zagranicy nie czują się izolowani na weselu, gdyż doskonale rozumieją treść przemówień i toastów wygłaszanych po polsku, a ich toasty i przemówienia rozumieją polscy goście. Głównym zadaniem tłumaczy jest sprawne tłumaczenie podczas wesela. Jednak w razie potrzeby mogą oni też towarzyszyć zagranicznym gościom w czasie ich pobytu w Polsce, przed lub po weselu, podczas robienia zakupów oraz zwiedzania ciekawych miejsc w naszym kraju.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla menedżerów Warszawa »

  Zapraszamy Państwa na szkolenia menedżerskie w Warszawie i Krakowie takie jak: doskonalenie kompetencji menedżerskich, inteligencja emocjonalna, przywództwo, budowanie i motywowanie zespołu, trening asertywności, komunikacja interpersonalne, rola menedżera w rozwoju pracowników i firmy, zarządzanie sobą w czasie, trudne rozmowy, autoprezentacja, zarządzanie projektami oraz trening dla trenerów.

  Aby zapoznać się z kompleksową ofertą naszych szkoleń dla kierowników zapraszamy na stronę internetową Effect Group.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracownika - cechy dobrego pracownika »

  Czy posiadasz cechy dobrego pracownika? Takie cechy są w szczególności doceniane przez Twoich przyszłych zatrudniających. Ba, pracodawcy wręcz sami ubiegają o pracobiorców dysponujących pożądanymi przez nich cechami!

  O jakich cechach mowa? Jak sprawdzić w jakim stopniu posiadasz te cechy? Prosta sprawa! Z pomocą przychodzi serwis CechyPracownika.pl.

  Znajdziesz tutaj fachowy test oceny pracownika. Test ten udzieli odpowiedzi o posiadanych przez Ciebie mocnych i słabych stronach, zaletach i wadach w oczach zatrudniającego. Odkryjesz bezstronną referencję o tym, czy jesteś przykładny, dokładny, czy masz ogień do wykonywanej pracy i dużo więcej. Dla Wszystkich szukających pracy zarobkowej ta informacja jest nieoceniona!

  Ponadto w serwisie tym znajdziesz ciekawostki finansowe i biznesowe z zakresu doradztwa zawodowego i personalnego i pracy zawodowej. Poczytasz o tym, co zrobić, aby dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak przygotować curriculum vitae. Dowiesz się jakie masz zainteresowania i predyspozycje zawodowe, obliczysz własny poziom inteligencji emocjonalnej i inne.

  Poznaj cechy dobrego pracownika, stań się dobrym pracownikiem i zdobywaj dobre zarobki!

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pi School - Szkoła Języków Obcych »

  Pi School Wyjątkowa Szkoła Języków Obcych. Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Zajęcia dla dzieci odbywają się na 12 poziomach zaawansowania i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z minimum kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Celem zajęć jest wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych małych kursantów. Stawiamy jednak na komunikacje werbalną - najbardziej naturalną formę porozumiewania się dziecka z otoczeniem.Zajęcia prowadzone są w języku obcym w maksymalnie możliwym zakresie - jedynym ograniczeniem jest poziom zaawansowania dzieci.Aby wspomagać tempo i skuteczność przyswajania języka stosujemy wiele gier i zabaw edukacyjnych. Uczą one dzieci naturalności i swobody w porozumiewaniu się. Kontakt z rodzicami jest dla nas nieodłącznym elementem kursu. Lektorzy są gotowi do rozmowy o postępach dziecka po każdych zajęciach. Każdym problemem zajmą się także pracownicy administracji - wystarczy zadzwonić lub przyjść do nas.Po każdym semestrze rodzice otrzymują szczegółowe oceny opisowe postępów językowych dziecka. Naszym kursantom umożliwiamy korzystanie z bogato wyposażonej biblioteki książkowej, audio.W naszej ofercie: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców, szwedzki, japoński, chiński, arabski, hindi, hebrajski. Lokalizacje: Warszawa, Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka. Także zajęcia z dojazdem do kursanta lub firmy. Proponujemy kursy na każdym poziomie i przygotowujemy do wszelkich egzaminów. W naszej szkole wykorzystujemy najnowsze multimedia i technologie edukacyjne, e-learning. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej platformy e-learningowej. Jako jedyni w kraju oferujemy dostęp do nauki 24 języków. Nielimitowany dostęp przez internet 24 godziny na dobę. www.pischool.plwww.pischool.pl/elearning

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Play biznes »

  Zastanawiałeś się kiedyś nad płaceniem mniejszych rachunków telefonicznych czy jest to możliwe, jak to wygląda w przypadku klientów indywidualnych a jak w przypadku firm. Dlatego właśnie powstała nasza firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu doradztwa telekomunikacyjnego. Z nami negocjujesz lepsze warunki, czyli tańsze rachunki. Czym ryzykujesz - dokładnie niczym. Tutaj nic nie możesz stracić jedynie możesz zyskać - to do nas należy tak pokierowanie sprawą aby klient był zadowolony. Masz jakieś pytania? zapraszamy na naszą stronę www.mediasellpolska.pl zapoznaj się z naszymi artykułami i wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy i umówimy się na spotkanie. To nic nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  Zapraszamy na Tanie rozmowy

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • logopeda radom »

  Czy spostrzegłeś u Twojego malucha pewne wady wymowy? Nie rozwija się dostatecznie szybko jak inne dzieci? Bądź posiada kłopoty z uczeniem się przez problemy w nauce czytania. Mgr Anna Jurek zapraszana na konsultacje. Gabinet logopedyczny radom ma w ofercie pokaźny zakres pomocy w wadach wymowy. Lista usług dostępna znajduje się na stronie www www.logozajac.pl lub zachęcam do rozmowy telefonicznej pod numerem 662-279-452. Z wielką chęcią rozwieję wszelkie wątpliwości. Miej w pamięci! Warto rozwiać zatroskanie wcześnie!

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bukiety ślubne »

  Wesele to jedna z przełomowych imprez w życiu młodego człowieka. Jednym z detali nadających jedyny w swoim rodzaju charakter tego niesamowitego dnia są konkretnie przygotowane dekoracje kwiatowe. Przygotowanie dekoracji ślubnych wypada powierzyć doświadczonemu floryście specjalizującej się w tego rodzaju zleceniach. Wiązanki ślubne są naszą pasją, dekoracjami zajmujemy się od bardzo długiego czasu. Współpracę z Narzeczonymi zaczynamy od bezpłatnej rozmowy, podczas której precyzujemy ich upodobania florystyczne i marzenia dotyczące dekorowania ich samochodu i sali. Później przygotowujemy oprawę kwiatową tak, aby każde fragmenty dekoracji ze sobą współgrały i stanowiły dobrze zgraną formę, tworząc nastrojowe tło tego oczekiwanego momentu. Pomagamy w doborze kwiatów będących wystrojem sali weselnej, kościoła, dekoracji pojazdów weselnych. Dużą wagę przywiązujemy do doboru wiązanki weselnej, która musi współgrać z strojem, temperamentem i urodą Młodej. Realizując oprawę kwiatową ceremonii ślubu stawiamy na oryginalność dekoracji poprzez wykorzystanie zróżnicowanego zestawu kwiatowego oraz różnego rodzaju dodatków. W dniu ślubu dekoracje dowozimy w ustalonym miejscu i terminie, wszystko po to aby ułatwić przebieg uroczystości weselnych. Dlaczego bukiety ślubne? Fascynujące jest to, że każde zlecenie dekoracji weselnych jest inne i do każdego z osobna wypada przystąpić w spersonalizowany sposób.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria samochodowe »

  W dzisiejszych czasach bardzo atrakcyjne są akcesoria samochodowe. Jednym z owych urządzeń jest GPS. Trudno sobie wyobrazić poruszanie się autem bez nawigacji. Na skutek nawigacji życie kierowców stało się w znacznym stopniu bezproblemowe i przyjemniejsze. Wystarczy wyznaczyć trasę w GPS i nie należy się o nic troskać, ponieważ nawigacja uprzedzi o jakichkolwiek utrudnieniach na drodze. Akcesoria samochodowe to wielce okazała tematyka, należy do nich także CB-radio. Najbardziej znaczne grono użytkowników CB-radia tworzą kierowcy ciągników siodłowych. To oni zainicjowali modę na radio w samochodzie. Za sprawą cb-radia driverzy raportują się o dokuczliwościach na trasie oraz przeprowadzają ze sobą wielokrotnie niezwykle barwne rozmowy.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne aranżacje pomieszczeń »

  Fachowe projektowanie kuchni oraz współczesnych wnętrz. Projektujemy ładne funkcjonalne salony oraz wykonujemy kompleksowe aranżacje pomieszczeń, mieszkań oraz domów - przeprowadzamy wizualizacje projektów. Każdą kuchnię traktujemy szczególnie-procedura stworzenia sprzętów rozpoczynamy od realizacji projektu, w ramach którego zaproponujemy Państwu wzorniki frontów, blatów i płyt, tak aby dokonać wstępnego doboru kolorystyki sprzętów kuchennych. Polegamy wyłącznie na wyrobach wysokiej jakości, jakie zapewniają trwałość mebli na przez długi okres czasu. Zlecając przygotowanie projektu miejmy świadomość, że nie może on powstać bez naszego udziału. Powinien bowiem mieć na uwadze skład familii i trend życia wszystkich mieszkańców. Do rozmowy z architektem warto odpowiednio się przygotować, ustalić oczekiwania, potrzeby, wychwycić zespołowe opinie domowników odnośnie do stylu i kolorystyki pomieszczenia.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty spa Dolny Śląsk »

  Art Strefa to firma architektoniczna prowadzona przez dwie utalentowane projektantki. Oferta obejmuje projektowanie budynków mieszkaniowych, moteli, galerii handlowych, a nawet projekty spa Dolny Śląsk. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i rozpoczyna się od rozmowy z kontrahentem. Po ustaleniu szczegółów i parafowaniu umowy architekt wnętrz Wrocław wykonuje projekt koncepcyjny. Następnie firma przygotowuje dokumentację i troszczy się o wszystkie formalności. W ciągu realizacji zlecenia przez przedsiębiorstwo budowlane Art Strefa ciągle nadzoruje tok prac aż do ich całkowitego zakończenia.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty »

  Jeśli poszukujecie Państwo sposobu na umeblowanie to zachęcam do sprawdzenia oferty naszej strony internetowej. Wyszukasz w naszej ofercie duży wybór mebli biurowych a naszym hasłem prowadzącym jest „odpoczniesz w biurze”. W sklepie znajdziesz gotowe składy mebli do biura. W skład takiego zestawu wchodzi przeważnie krzesło, biurko, szafka na segregatory. Oczywiście najwięcej jest zależne od tego, jakiego typu prowadzimy profesje i jakich mebli poszukujemy. Kompletnie inne umeblowanie wybierzemy do wystrojów biurowych a całkiem inne umeblowanie będą nam potrzebne w przypadku call center. W tego rodzaju działalności jest wymagane meble, które ułatwiają oddzielenie pracowników od siebie, żeby nie przeszkadzali podczas prowadzenia rozmowy. Każdy z nas, kto musiał zadzwonić do call center zdaje sobie sprawę jak mocno jest to denerwujące, jeżeli słyszymy w tle inne konwersacje a zdarza się to nawet w najlepszych przedsiębiorstwach. Dlatego dobór pasujących mebli jest bardzo ważny i powinniśmy się dogłębnie pomyśleć nad tym, jakiego rodzaju meble.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Gabinet psychoterapii Magdalena Konieczna-Kostera to otwarty niedawno ośrodek terapii par i pomocy psychologicznej. Gabinet MKK mieści się na poznańskich Winogradach, blisko domów studenckich AR. Bodaj najważniejszym elementem oferty jest leczenie uzależnień oraz terapia coraz częściej diagnozowanej depresji. Próbuję także wspierać klientów na zakręcie życia - po stracie najbliższych lub po zakończeniu długiego związku. Robię, co w mojej mocy, aby w moim nowym gabinecie zawsze panowała przyjazna, nieomal intymna atmosfera, w której każdy klient będzie skłonny do szczerej, oczyszczającej rozmowy.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Wiemy, iż to trener stoi przed grupą i to trener bierze całą odpowiedzialność za efekt szkoleniowy. Nasze szkolenia są nowoczesne. Mobilizujemy uczestników do stałego uczestniczenia w szkoleniu. Tego typu rozmowy pozwalają nam też przygotować odpowiednie zadania i gry. Po ukończeniu kursu kursanci korzystają z mentoringu, który ma im uprościć wprowadzanie w życie zawodowe kwalifikacji i wiedzy nauczonych podczas kursu. Na prośbę klienta mamy możliwość zaprojektować pomiar wydajności nauczania w oparciu o model Kirkpatricka. W naszej ofercie szkoleń menedżerskich i sprzedażowych mamy innowacyjne rozwiązania np. techniki narracyjne, wywiady 360 stopni metodą jakościową. Szczególnie zapraszamy na szkolenia zarządzanie.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  VoIP to szybko rozwijająca się technologia, dzięki której komunikacja telefoniczna nabiera zupełnie nowego kształtu. Telefonia internetowa nie wymaga instalacji kabli, ani nawet telefonu - teraz tanie dzwonienie odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej, do której wystarczy podpiąć bramki VoIP lub telefony internetowe, by prowadzić rozmowy. Technologia VoIP znajduje również coraz więcej zastosowań w biznesie - infolinie dla firm, centrale telefoniczne, rozwijane softphony - to tylko niektóre funkcje, które są alternatywą dla tradycyjnej telefonii. Serwis poświęcony jest właśnie takim tematom jak: telefonia VoIP, telefony internetowe, tanie połączenia, darmowe rozmowy. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Halogen oven »

  Halogen-oven.pl to forum dotyczące jednego z najbardziej popularnych piekarników z żarówką halogenową, reklamowanych między innymi przez Mango. Znajdują się tu praktyczne wskazówki dotyczące nie tylko zasad użytkowania sprzętu, czy opinii na jego temat, ale również sprawdzonych przepisów na przygotowanie warzyw, mięs, a nawet ciast. Nasi użytkownicy są pozytywnie nastawieni i zawsze ochoczo doradzają, czy podpowiedzą. Zapraszamy do odwiedzania halogen-oven.pl i czynnego włączania się w rozmowy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »