Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • gabinet psychoterapii Katowice »

  DOBROSTAN to realne miejsce, gdzie możesz poczuć się dobrze, spokojnie, bezpiecznie, a także stan, w którym Twój umysł, emocje i ciało działają w harmonii.

  Tutaj możesz zmienić na lepsze swoje dotychczasowe życie - osobiste i zawodowe, swój sposób funkcjonowania w świecie, relacje w związkach, z partnerami, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Tu możesz stworzyć swój Dobrostan.

  A ponieważ psychologia jest nauką o duszy (po gr. psyche = dusza, i logos = słowo, myśl), to w zrozumieniu własnych problemów, w pełnym odkryciu własnego wnętrza, w realizacji swojego wewnętrznego Dobrostanu, nie może brakować elementu duchowości. Taki rodzaj psychologii i psychoterapii proponujemy.

  Zapraszamy Cię do przygody, jaką jest przekształcanie własnego życia, wprowadzanie harmonii, spełnienia i radości do wszystkich jego aspektów.
  Odwiedź gabinet psychologiczny Katowice i psychoterapia Katowice. Zobacz: psycholog Katowice.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław, seksuolog Wrocław »

  Psychoterapia to metoda leczenia polegająca na zniwelowaniu cierpienia psychicznego, lęku, który często nie ma związku z bieżącą sytuacją pacjenta, a może przejawiać się silnym lub stałym obniżeniem nastroju, depresją, nerwicą lub psychozą. W takim przypadku uświadomienie sobie cierpienia nie wystarczy, aby uzyskać poprawę. Oddziaływania psychoterapeutyczne mają na celu doprowadzić do ulgi w rozmaitych cierpieniach. Proces terapeutyczny jest jawny dla obu stron, sesje pomocy stają się „warsztatami”, gdzie można odkryć siebie w budowaniu relacji z drugim człowiekiem.

  oziębłość Wrocław
  psychoterapia Wrocław
  szkolenia Wrocław

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Oferta naszych specjalistycznych Pracowni to nowoczesny sposób konsultacji, diagnostyki oraz leczenia różnych dysfunkcji psychicznych. Psycholog Małgorzat Opoczyńska-Morasiewicz i psychiatra Janusz Morasiewicz to fachowcy, którzy służą swoim długoletnim doświadczeniem osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, psychicznymi i patologiami jaźni oraz anomaliami związanymi ze stresem oraz z używaniem środków psychoaktywnych. Prowadzimy także warsztaty szkoleniowe, dla specjalistów, obejmujące takie kwestie jak: terapia psychodynamiczna oraz superwizja psychoterapii.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • PO PROSTU - Psycholog Gdańsk »

  W ofercie Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu w Gdańsku znajdą Państwo m.in. psychoterapię indywidualną i grupową, konsultacje psychologiczne, warsztaty umiejętności, rozwojowe i szkoleniowe. Tematy wybranych warsztatów rozwojowych: O powołaniu - wezwanie duszy do odkrycia swojej życiowej drogi. Senne majaki - o odkrywaniu świata snów - mini warsztat. Jak być śmiałym? Dlaczego mój kolejny związek jest taki sam jak poprzedni? Tańcząc przez życie - uwalnianie magicznej mocy naszych ciał. Oferujemy również coaching, realizujemy projekty społeczne i badawcze.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii »

  Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu to specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Wybór psychoterapeuty dla danej osoby powinien w większości przypadków być dokonany przez samą osobę szukającą pomocy psychoterapeutycznej. W takim przypadku zachęcamy do umówienia się na próbną konsultację z psychoterapeutą, psychologiem, co pomoże dokonać odpowiedniego wyboru, czyli wybrania psychoterapeuty odpowiadającego osobie z przeżywanymi problemami.
  Taką możliwość daje Gabinet Psychoterapii w Krakowie, który prowadzi Agnieszka Pietrzyk - czekamy na Państwa telefony, maile.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • psycholog Warszawa »

  Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Rzeszów »

  SELF - Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne istnieje na podkarpackim rynku od wielu lat, świadcząc usługi z zakresu psychoterapii, socjoterapii oraz prowadząc szkolenia dla firm i instytucji doskonalące umiejętności interpersonalne pracowników. W Centrum SELF zatrudnieni są doświadczeni specjaliści: psycholog, psychoterapeuta, pedagog, socjoterapeuta i inni. Z usług firmy skorzystać powinny osoby posiadające problemy natury psychologicznej, z którymi poradzić sobie w pojedynkę jest za trudno. Psychoterapia w Rzeszowie dzięki Centrum SELF - pozwól sobie pomóc.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta szczecin »

  Pomoc psychologiczna dla osób dorosłych ze Szczecina i okolic. Wykształcony specjalista ma tylko jeden cel - chce pomóc ludziom w sytuacji kryzysowej, borykającymi się z problemami. Psychoterapeuta posiada liczne dyplomy ukończonych szkół oraz kursów, które są potwierdzeniem posiadanej wiedzy. Gdy masz problem, nie zwlekaj zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, seksuologiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczenie duszy »

  Uzdrawianie duszy i ciała - tak najlepiej można okreslić sposób i zakres, w jakim uzdrawiam. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych jak i również metod oczyszczania, nie tylko z tych uważanych za niekonwencjonalne. Oczyszczam ciało i duszę oczyszczanej osoby z negatywnych uroków, energii, negatywnych kodów, dotyczących emocji, pracy czy pieniędzy. Wyciszam układ nerwowy poprzez oczyszczenie z lęków, złych myśli, połączeń energetycznych i astralnych. Usuwam negatywne programy i myślokształty nieżyczliwych osób oraz osobiste, osadzone w świadomości pacjenta. Przenoszę byty negatywne i pozytywne danej osoby, znajdujące się w jej umyśle, na wyższy poziom świadomości.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znany psychoterapeuta Wrocław »

  W naszym kraju jest coraz więcej psychiatrów i psychologów. Psychoterapia jest niezwykle popularną metodą leczenia np. depresji. Psychoterapeuci z Wrocławia przynoszą ukojenie osobom mającym niepokojące objawy. Oprócz porad psychoterapeuty poradnia oferuje też usługi psychiatrów i psychologów. Pracownicy poradni W centrum to popularni wrocławscy lekarze. Psychoterapeuta Wrocław jest niezwykle znanym specjalistą. Nie trzeba obawiać się wizyty we wrocławskiej klinice W centrum.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Organizowane w Centrum Psychoterapii Integralnej (Poznań) szkolenia psychologiczne stworzono dla psychologów i psychoterapeutów, jak również wszystkich zainteresowanych. Indeks propozycji znajduje się pod adresem cpi.poznan.pl/szkolenia. Ciekawa tematyka szkoleń,kompetentni, otwarci prowadzący, widoczne skutki działań. Zapisywanie poprzez formularz na stronie.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna psychoterapia w mieście Kraków »

  Promowana strona www należy do gabinetu psychologicznego Ego Clinic. Naszą specjalizacją jest nowoczesna metoda biofeedback Kraków. Psychoterapia Kraków przeprowadzana jest w paradygmacie szkoły psychodynamicznej. Naszym założeniem jest znaczące zmniejszenie występujących u klienta dolegliwości. Naszą misją jest służenie pomocą wszędzie tam, gdzie jest ona niezbędna. Chcemy, aby współpraca z naszymi klientami przebiegała pomyślnie. Zachęcamy do odwiedzenia strony www w celu pozyskania dodatkowych informacji.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Szukasz zmian w swoim życiu ? Rozmawiając z psychologiem zwiększasz swoje szanse na skuteczne rozwiązanie męczących Cię problemów.
  Ukończyłam studia magisterskie z psychologii w zakresie psychologii klinicznej na Uniwersytecie Opolskim.

  Posiadam szereg uprawnień i kwalifikacji zawodowych m.in:
  diagnoza psychologiczna dzieci, młodzieży i dorosłych, terapia zaburzonych zachowań dzieci, młodzieży i dorosłych, realizacja interwencji psychologicznych.

  Odbyłam praktyki w Katolickim Ośrodku Adopcyjno - Opiekuńczym i Wojewódzkim Centrum Medycznym.

  Psychoterapia Wrocław. Zobacz gabinet i cennik.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »