Strony związane z hasłem 'podatki':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Księgowość Rzeszów »

  Szukasz księgowej bądź doradcy podatkowego ewentualnie prawnego? Już nie musisz poszukiwać. Oferujemy naszą bardzo atrakcyjną propozycję kompleksowych usług w sferze prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego - podatki Rzeszów. Postaw na kompetencja, a sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza i najbardziej skuteczna metoda by firma była bezpieczna i osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Polski, przede wszystkim z Rzeszowa. Mamy niesłychanie korzystna propozycję dla osób prywatnych, małych przedsiębiorstw jak i większych firm. Wejdź na naszą stronę i zaznajom się z ofertą.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program pit 2010 »

  Pierwsze PITy za rok 2010 niedługo zaczną napływać do Urzędów Skarbowych. A Ty wysłałeś swoje deklaracje podatkowe? Zapraszamy na witrynę Podatnik.org, na której pobierzesz Program PIT 2010, ułatwiający rozliczenie PITów za darmo i bez nerwów. Zalety Programu PIT to innowacyjność, szybkość i elastyczność. Nie zmarnuj wolnego weekendu przy wypełnianiu formularzy podatkowych. Po prostu się - pobierz Program PIT 2010. Możesz je pobrać z witryny Podatnik.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Usługi księgowe w UK dedykowane dla obywateli Polski. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w postaci prowadzenia księgowości, rozliczania z podatków i wielu więcej. Jeśli nie czujecie się Państwo na tyle pewni, aby skorzystać z biur anglojęzycznych, zapraszamy do nas. Polski księgowy pomoże Wam załatwić sprawę w urzędzie oraz doradzi jak odzyskać nadpłacony podatek. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba aby każdy nasz Klient obsługiwany był z należytą kulturą, wychodząc z naszego biura masz pewność, że powierzone nam zadanie wypełnimy z największą dokładnością.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PITy 2011 »

  Jesteśmy stroną o deklaracjach PIT, która udostępnia Państwu Program PIT 2011, programowi za pomocą którego błyskawicznie wypełnicie deklaracje PIT 2011 Program jest darmowy, oznacza to, że bez zbędnych opłat rozliczysz PITy za rok 2011. Program PIT oblicza formularze PIT 36l i PIT 37 oraz wiele innych, znajdziesz więc odpowiednią deklarację dla siebie. Rozlicz PITy za pomocą Programu PITy 2011 już dzisiaj, rozlicz podatki PIT w chwilę i bez stresów.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo podatkowe poznań »

  Maza to jeden z liderów na rynku usług rachunkowych oraz księgowych. Od wielu lat zajmujemy się fachowym doradztwem podatkowym oraz pomocą z szeroko pojętych usług związanych z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Prowadzimy dla Państwa i za Państwa rozliczenia podatkowe, Księgę Przychodów i Rozchodów, rejestry VAT. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to całodobowa usługa dostępu do swoich dokumentów za pomocą Internetu.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace doradztwo »

  Poszukując doświadczonego i wykwalifikowanego dobrego doradcy w sprawach podatkowych, warto skorzystać z usług profesjonalnego biura podatkowego. Biuro Tax Net z siedzibą w Katowicach świadczy pełny wachlarz usług z zakresu rachunkowości i finansów. Z naszym biurem nie straszne będą już kwestie z zakresu księgowości i rachunkowości. Zatrudniamy grono doświadczonych ekspertów, którzy korzystając ze swojej bogatej wiedzy i długoletniego doświadczenia, pomogą w każdej kwestii finansowej. Uwikłają się z zawiłymi problemami z zakresu kadr i płac, podatków oraz rozliczeń. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit 28 »

  Serwis o PITach który umożliwia Państwu do pobrania oprogramowanie PIT 2010, dzięki któremu błyskawicznie rozliczycie PITy 2010. Program jest udostępniany za darmo, a więc bez dodatkowych kosztów wypełnicie PITy za rok 2010. Program PIT oblicza deklaracje PIT 36l i PIT 37 i resztę aktualnych formularzy, odnajdziesz więc prawidłową deklarację PIT dla siebie. Rozlicz PITy za pomocą Programu PITy 2010 jak najszybciej, oblicz podatki PIT w chwilę i bez stresów.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Administrator24.info - Portal dla Zarządców Nieruchomości (i nie tylko) »

  Administrator24.info - portal dla Zarządców Nieruchomości... i nie tylko. Serwis internetowy miesięcznika AdministratoR, publikującego porady dla administratorów, zarządców i właścicieli nieruchomości, wspólnot mieszkańców i spółdzielni mieszkaniowych. Główne kategorie to: Prawo | Podatki | Zarządcy piszą | Eksploatacja | Termomodernizacja.
  Miesięcznik ADMINISTRATOR oraz portal Administrator24.info skierowane są do osób zawodowo związanych z zarządzaniem nieruchomościami.

  Zarówno czasopismo jak i portal adresowane są do zarządców nieruchomości budynkowych:
  spółdzielni,
  wspólnot mieszkaniowych,
  towarzystw budownictwa społecznego,
  firm zarządzających nieruchomościami mieszkaniowymi i biurowymi.
  Zarówno pismo jak i portal poruszają problematykę gospodarowania nieruchomościami różnego typu i zapoznają czytelników z nowymi metodami i narzędziami usprawniającymi ich pracę. Ponadto w serwisie Administratora omawiane są zagadnienia organizacyjne, prawne i techniczne zarządzania nieruchomościami. Czytelnik znajdzie tu aktualności z branży, informacje o konferencjach i szkoleniach oraz o działaniach najważniejszych organizacji zrzeszających zarządców.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog biznesowy »

  Zakład produkcyjny przewija się przez nasze życie na każdym kroku. Jest skorelowane z każdym aspektem codzienności. Warto więc być na czasie i wiedzieć co dzieje się wokół nas, śledzić życie gospodarcze. Ułatwi to niewątpliwie Twoje życie i sprawi, że będziesz czuł sie pewniej, stabilniej – znajomość biznesu pomaga w zdobywaniu pieniędzy, co oczywiście jest niezwykle istotne. Zapraszamy zatem an naszą stronę, znajdziesz tam najlepsze porady, które zbliżą Cie do bogactwa i wolności finansowej.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Otrzymaj zwrot podatku z Niemiec z nami. Szybki rozpatrzenie wniosku, bezwzględna znajomość funkcji podatkowych, zapraszamy! Przygotujemy wszelkie dokumenty oraz dodatkowo zdobędziemy zwrot podatku. Zadzwoń do nas, sprawdź naszą ofertę i nie czekaj. Podpisz z nami umowę na zwrot podatku. Gwarantujemy szybką usługę.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pity »

  PITy - oblicz swój podatek za 2010 rok. Jeżeli masz dość płacenia za rozliczenia się z fiskusem, Nasza strona na pewno Tobie pomoże. Z powyższej strony możesz ściągnąć poszczególne formularze i Dowiesz się jak je wypełnić. Ponadto możesz ściągnąć programy pomocnicze i dowiedzieć się czy przysługują Ci ulgi.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Finansowych »

  Katalog Stron Finansowych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: gospodarka, biznes, handel, fundusze, podatki, ekonomia, praca, marketing czy bankowość. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe z Bydgoszczy. Zapraszamy wszystkich Państwa do sprawdzenia naszej oferty, którą przedstawimy na stronie internetowej. Z nami naprawdę warto współpracować ponieważ jesteśmy bardzo doświadczeni. Jeśli potrzebujesz dobrego biura rachunkowego, koniecznie skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów. Postaw na sprawdzonego partnera w biznesie. Niskie ceny i promocje

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź »

  Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź" jest firmą unikatową nie tylko w skali Pomorza Zachodniego, na którym głównie działa, ale także w skali kraju. A to dlatego, że poza renomowaną kancelarią doradców podatkowych mamy w swoich strukturach firmę księgową zatrudniającą 50 księgowych. Działamy na rynku ponad 22 lata i obecnie obsługujemy ok. 250 firm. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych, gdyż posługujemy się także językiem niemieckim i angielskim. Naszą receptą na sukces jest przede wszystkim zaangażowanie w prowadzenie spraw naszych Klientów.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje biznesowe »

  W obecnych czasach bardzo trudno prowadzi się jakiś zakład produkcyjny, rynek jest tak nasycany wszystkimi dobrami można śmiało powiedzieć, że świat a priorytetowo Europa zalewana jest przez zabawki, ubrania, sprzęt RTF/ AGD z Chin. Tam cena wyprodukowania jednego przedniotu pochłania dużo pieniędzy 10 razy mniej niż przykładowo w Polsce. Opisywana strona podpowiada jak prowadzić swój zakład usługowy w tak niełatwych czasach, gdzie wszystko jest prawie że bezpłatnie.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »