Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn - usługi księgowe Olsztyn »

  Biuro rachunkowe Olsztyn - jesteśmy solidnym biurem rachunkowym, którego filie mieszczą się w Barczewie. Proponujemy profesjonalną obsługę księgową i płacową podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. U nas możecie państwo w efektywny sposób zrealizować wszystkie formalności powiązane z otwarciem, prowadzeniem i likwidacją działalności. Dotychczasowa praktyka zawodowa pozwala nam na fachowe prowadzenie ksiąg.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Szukasz księgowej bądź doradcy podatkowego ewentualnie prawnego? Już nie musisz poszukiwać. Oferujemy naszą bardzo atrakcyjną propozycję kompleksowych usług w sferze prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego - podatki Rzeszów. Postaw na kompetencja, a sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza i najbardziej skuteczna metoda by firma była bezpieczna i osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Polski, przede wszystkim z Rzeszowa. Mamy niesłychanie korzystna propozycję dla osób prywatnych, małych przedsiębiorstw jak i większych firm. Wejdź na naszą stronę i zaznajom się z ofertą.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trio biuro rachunkowe w Krakowie »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje państwu dokładne usługi powiązane ściśle z działalnością księgowych. W tym co robimy zawsze jesteśmy profesjonalistami którzy zawsze dążą do perfekcji. Dodatkowo to działamy na rynku pracy już od kilkunastu lat toteż możemy poszczycić się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Jeśli jesteś zainteresowany naszą firmą to zapraszam na stronę www. Znajdziesz tam dużo danych o naszej firmie oraz o naszych poprzednich klientach. Dowiesz się również wiele o naszym doświadczeniu i referencjach.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Usługi księgowe w UK dedykowane dla obywateli Polski. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w postaci prowadzenia księgowości, rozliczania z podatków i wielu więcej. Jeśli nie czujecie się Państwo na tyle pewni, aby skorzystać z biur anglojęzycznych, zapraszamy do nas. Polski księgowy pomoże Wam załatwić sprawę w urzędzie oraz doradzi jak odzyskać nadpłacony podatek. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba aby każdy nasz Klient obsługiwany był z należytą kulturą, wychodząc z naszego biura masz pewność, że powierzone nam zadanie wypełnimy z największą dokładnością.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego i doradztwa podatkowego Kryst sp.j K.B. Czmochowscy.
  Prowadzimy działalność obejmującą kompleksowe usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw - są to m.in.:
  * prowadzenie ksiąg rachunkowych (ewidencji):
  o księgi handlowej (tzw. "pełna księgowość" - KSH),
  o podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  o w formie ryczałtu,
  * prowadzenie spraw pracowniczych i rozliczeń z ZUS,
  * sporządzanie indywidualnych rozliczeń rocznych (PIT),
  * udzielanie porad i doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  * przegląd ksiąg oraz wyprowadzanie zaległości,
  * przygotowywanie wniosków kredytowych,
  * doradztwo oraz pomoc przy przekształceniach spółek,
  * pośrednictwo w kontaktach z odpowiednimi organami administracji w zakresie spraw podatkowych i pracowniczych (ZUS, US).

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Aktualnie fraza „biuro rachunkowe” jest niezwykle popularne. Oglądając Internet natrafiamy na banery które reklamują biura rachunkowe, np. szukając biuro rachunkowe Lublin wyszukiwarka demonstruje nam tysiące wyników, a to przecież tylko jedno miasto, a co z resztą?! Jest tego dość sporo. Rachunkowość była i jest poważaną sferą nauki, a co za tym idzie mamy sporą liczbę wyuczonych ludzi w tej dziedzinie. Nie każdy z nich po studiach otrzymał wymarzoną prace w biurze rachunkowym. Szczęściarze pracują w dużych korporacjach jako księgowi a pozostali organizują swoje biura rachunkowe. Wydaje się, że każde z tych biur ma szanse przeżyć, dlatego że w tym samym czasie tworzą się następne przedsiębiorstwa, które niemal zobligowane są do prowadzenia księgowości.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe warszawa mokotów, biuro rachunkowe warszawa wilanów »

  Od lat dobrze funkcjonująca firma, która świadczy usługi z zakresu księgowości. Nasze dobre biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowanie wielu klientów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Właściciel firmy posiada Wpis na Listę Doradców Podatkowych, dzięki czemu funkcjonuje biuro rachunkowe warszawa mokotów. Serdecznie zapraszamy Państwo do odwiedzin - biuro rachunkowe warszawa wilanów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace doradztwo »

  Poszukując doświadczonego i wykwalifikowanego dobrego doradcy w sprawach podatkowych, warto skorzystać z usług profesjonalnego biura podatkowego. Biuro Tax Net z siedzibą w Katowicach świadczy pełny wachlarz usług z zakresu rachunkowości i finansów. Z naszym biurem nie straszne będą już kwestie z zakresu księgowości i rachunkowości. Zatrudniamy grono doświadczonych ekspertów, którzy korzystając ze swojej bogatej wiedzy i długoletniego doświadczenia, pomogą w każdej kwestii finansowej. Uwikłają się z zawiłymi problemami z zakresu kadr i płac, podatków oraz rozliczeń. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Kancelaria doradztwa podatkowego Andrzej Łopuszniak proponuje wszechstronne usługi rachunkowe, usługi kadrowo-płacowe itp. Kancelaria obsługuje firmy jak także osoby fizyczne. W kwestii usługi doradztwa podatkowego biuro prowadzi m.in. konsultacje oraz porady, audyty podatkowe, przygotowywanie deklaracji podatkowych, pomoc podczas kontroli podatkowej przedsiębiorstw i wiele innych. Biuro rachunkowe Wrocław zapewnia pełen obszar usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, wsparcie przy otwieraniu działalności gospodarczej itp. Na stronie umieszczony został formularz przy pomocy którego w szybki i łatwy sposób zrealizujesz usługi kadrowo-płacowe czy usługi doradcze.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław Profit »

  Profit jest to serwis Księgowy dla osób prowadzących Działalność Gospodarczą. Pomagamy w sprawnym funkcjonowaniu Spółek. Profit Biuro Rachunkowe, oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, czy Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Ekspertów.Jesteśmy nowocześnie zarządzaną firmą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Podczas prowadzenie działalności gospodarczej niezbędne jest prowadzenie również księgowości. Jeżeli się na tym nie znamy lub nie mamy czasu warto jest rozważyć opcję prowadzenia księgowości przez Internet. Nasza firma oferuje taką możliwość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą biura rachunkowego online. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu z tradycyjnymi biurami rachunkowymi.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Nieruchomościami Toruń »

  Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska istnieje na toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Obsługujemy kompleksowo wspólnoty mieszkaniowe, developerów, właścicieli kamienic czynszowych.

  Zarządzamy nieruchomościami o dowolnej powierzchni użytkowej. Świadczymy usługi długoterminowe oraz przyjmujemy jednorazowe zlecenia.
  Pewny zarządca nieruchomości - to my.

  Zakres działań firmy to:
  * administrowanie nieruchomościami,
  * zarządzanie nieruchomościami Toruń,
  * zarząd wspólnoty mieszkaniowej,
  * sprawozdania finansowe i księgowość,
  * wspólnoty mieszkaniowe - pełna obsługa,
  * techniczne utrzymanie nieruchomości,
  * gospodarka ekonomiczno-finansowa nieruchomości,
  * doradztwo i planowanie,
  * utrzymanie czystości.

  zarządca nieruchomości
  wspólnoty mieszkaniowe Toruń
  administrowanie nieruchomościami Toruń

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe, rachunkowe Katowice »

  BZM Consulting Sp. z o.o. jest liderem w zakresie świadczenia usług rachunkowych oraz doradztwa skarbowego. Działamy na terenie Katowic i okolic. Nasi klienci to w zasadzie spółki kapitałowe z wkładem kapitału zagranicznego działające na rynku polskim i ogólnoświatowym oraz średnie i duże przedsiębiorstwa polskie. Jeśli potrzebujesz wprawnej obsługi księgowej swojej firmy zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na naszej paginie internetowej oraz do kontaktu bezpośredniego.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Góra Kalwaria »

  Własna firma to nie tylko duże zarobki i często marzenie wielu osób z niewielkich miast, to też koszta i odpowiedzialność. Wbrew pozorom nie wszystko jest tak łatwe jak może się wydawać, księgowość we nowej firmie powinna być prowadzona profesjonalnie np. przez biuro rachunkowe góra kalwaria, podczas prowadzenia księgowości samodzielnie musimy pamiętać że każdy błąd może sporo kosztować, w przypadku biura rachunkowego to one ponosi odpowiedzialność za swoje błędy. Większość profesjonalnych biur jest ubezpieczona w przypadku popełniona jakichśkolwiek błędów, daje nam to 100% pewność bezpieczeństwa twoich rachunków.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »