Horoskopy i wróżby Podkategoria: Horoskopy i wróżby

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Antylicho »

  Portal Antylicho omawia zagadnienia wymykające się z ram racjonalnego myślenia i postrzegania świata. Ezoteryka to temat bardzo szeroki, lecz autorzy publikując swoje artykuły, przemyślenia, porady dzielą się nabytą praktyczną wiedzą oraz radą wspierając w ten sposób osoby potrzebujące pomocy. Prowadzone są również kursy rozwoju, wykłady, z których każdy może skorzystać. Oczywiście tematyka, antylicho to nie tylko duchy, magia i pochodne zagadnienia takie jak feng shui, amulety, opętanie lub klątwy, lecz również porady związane ze zdrowiem oraz rozwojem osobistym. Czasami ukazują się również na łamach portalu materiały kontrowersyjne dotyczące wykorzystania maggi dla własnych egoistycznych celów a także miejsc mocy i rytuałów, której to tematyki nie można pominąć w świecie przepełnionym agresją i brakiem zrozumienia. Wszystko to, co nas otacza jest energią, dlatego tą negatywną taką jak rzucanie klątwa odsyłamy tam gdzie jest jej miejsce. Zdejmowanie klątw i niepowodzenia, jakie oferujemy są za darmo i każdy może z nich skorzystać.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imiona Znaczenie »

  Imiona niosą w sobie tak wiele ukrytych znaczeń związanych z ich tradycją i pochodzeniem i używaniem. Niektóre wywodzą się z greki, z łaciny, hebrajskiego; można też spotkać wiele egzotycznych form, które przywędrowały do Polski z różnych stron świata.
  Mają one niewątpliwie wpływ na ludzi noszących je, na ich charakter i wybory życiowe. Warto dowiedzieć się co ukrywa się pod imieniem, które chcemy nadać dziecku. Księga imion oferuje szeroki wachlarz imion, które pomogą w wyborze imion dla chłopca i dla dziewczynki. Zagłęb się w fascynującą wiedzę i odkrywaj znaczenie imion razem z serwisem Imiona-Znaczenie.vixo.pl

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Chiromancja.com, to serwis, który prócz interesującej nazwy, bogaty jest również w niezwykle ciekawe i interesujące treści. Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wygląda wróżenie z dłoni, jest to serwis w sam raz dla ciebie. Poznaj historię tej niesamowitej praktyki, a także zapoznaj się z jej licznymi tajnikami. Nie wiesz jaki masz rodzaj dłoni? Tego również możesz dowiedzieć się, wchodząc na Naszą witrynę.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy miłosne »

  Horoskopmilosny.com to witryna stworzona z myślą o zakochanych. Odwiedzając ją masz szansę dowiedzieć się, czy ty i twoja miłość pasujecie do siebie, oraz jaki znak zodiaku, przyniesie ci szczęśliwy związek. Jeżeli wierzysz we wpływ gwiazd na twoje życie, serwis ten z całą pewnością będzie ci bardzo przydatny.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Anioły na pewno pomogą Ci poznać pozytywne aspekty Twojego życia – dowiesz się tutaj, jak będzie układało się Twoje życie miłosne i zawodowe. Gdyż będzie nad Tobą czuwał anioł, dlatego z całą pewnością będzie to coś, co sprawi Ci przyjemność. Takie wróżby to coś wspaniałego i wyjątkowego zarazem. Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednia »

  Przepowiednie są z nami od zawsze, jednak w ostatnim czasie dużo się mówi o przepowiedni, wg. której 2012 rok, ma być rokiem zagłady. Jeżeli te wiadomości budzą w tobie jakieś odczucia, koniecznie powinieneś odwiedzić witrynę przepowiednia.net. Znajdziesz tam kilka cennych wskazówek, które mogą okazać się zbawienne w kryzysowej sytuacji.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka »

  Wróżka i wróżba z kart tarota. Na stronie Wróżki Elżbiety, znajdziecie najważniejsze informacje jakie prawdziwa wróżka powinna przedstawić. Znajdziecie tutaj Państwo wskazówki bezpośredniego kontaktu, narzędzia jakimi tarocistka się posługuje na co dzień oraz zarys jej historii i źródła pasji kartami Tarota. Witryna zawiera wiele podstron, których to zawartość sprawia, że nie ma już miejsca na wątpliwości, co do rzetelności i profesjonalizmu Wróżki Elżbiety.
  Strona ta prezentuje sylwetkę oraz bogaty dorobek prawdziwej Wróżki Elżbiety. Poniższa witryna jest jedynym źródłem bezpośredniego kontaktu z Tarocistką - bez asystentek. Zaś przedstawiona tu oferta jest najbogatszą z możliwych, ponieważ Wróżka Elżbieta pomaga zarówno osobom prywatnym jak też współpracuje z największymi firmami z branży mediów oraz eventów.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop dzienny i horoskop tygodniowy »

  Horoskop dzienny i horoskop tygodniowy. Twój dzienny horoskop.
  Horoskop dzienny opracowany przez profesjonalnych astrologów.
  Profile astralne 12 znaków zodiaku. Wpływ układu planet na los człowieka.
  Znaki zodiaku w Twoim horoskopie. Astrologia profesjonalna.
  Wróżby miłosne i zaklęcia magiczne. Ciekawe artykuły
  Astrologia to jedna z najstarszych istniejących filozofii.

  Powszechnie uważa się, że ma ponad 3.000 lat choć niektóre źródła umiejscawiają ją jeszcze dalej w historii.
  Ostatnie badania nad niektórymi wierzeniami ezoterycznymi wskazują, że może mieć nawet więcej niż 3000 lat.
  Tak w starożytności jak i dziś astrologię wykorzystywano do przewidywania losów państw,
  rezultatów wojen, opisywania tendencji gospodarczych i oczywiście przyszłości jednostek.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Runy »

  Czym jest Tarot?. Serwis ezoteryczny, w którym wróżki przepowiadają przyszłość. Karty tarota to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Nie możesz poradzić sobie z finansami, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej zapraszamy do naszych działów poświęconych tym wróżbom.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Online »

  TwojePrzeznaczenie.pl -Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, numerologii, runach oraz metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą, którą z dróg życiowych wybrać.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie Nostradamusa »

  Przepowiednienostradamusa.pl to strona na której opublikowane zostały wiadomości, dotyczące zbliżającej się według proroctw apokalipsy. Słowa znanych proroków, przełożone zostały tu w taki sposób, aby było to dla każdego jasne i przystępne. Zaintrygowany? Odwiedź przepowiednienostradamusa.pl Dręczą Cię wizje dotyczące zagłady świata? Chciałbyś dowiedzieć się odrobin na ich temat? Właśnie z myślą o Tobie powstała strona przepowiednienostradamusa.pl. Mamy nadzieję że po lekturze artykułów zamieszczonych tutaj wyprzesz ze swojej głowy mity i posiądziesz fachową wiedzę.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Jeżeli nie lubisz zdawać się na ślepy los i chcesz wiedzieć czego oczekiwać, tak w miłości, jak i życiu codziennym, wprost stworzonym miejscem dla ciebie, będzie portal twoja-magia.pl. Za pośrednictwem kart tarota, poznasz prawdę o tym co cię czeka, bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty! Dokonaj tylko prostej rejestracji i zdobądź swoją szansę na wyjście w przyszłość!

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MilionKobiet - portal dla kobiet »

  Każda nowoczesna kobieta chce być na bieżąco ze wszelkimi informacjami. Moda, plotki, kulinaria i inne zagadnienia niesłychanie ja interesują. Nasz portal umożliwia bycie na bieżąco w każdej z tych stref. Każdego dnia publikujemy świeże newsy bogate w pociągające treści, jakie mają za zadanie wzbogacić każdą kobietę o dodatkową wiedzę tudzież udzielić ewentualnych wskazówek. W naszym portalu wypatrzysz wszystkie informacje odnośnie aktualnie panujących w modzie trendów, dowiesz się również co dzieje się u Twoich najdroższych cele brytów bądź poznasz interesujące przepisy kulinarne, które pomogą Ci podtrzymać zgrabną figurę. Te oraz multum innych informacji odnajdziesz w serwisie MilionKobiet!

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Postaw Tarota »

  Tylko u nas masz szansę na poznanie swojej przyszłości i sprawdzenie, jak będzie przebiegało Twoje życie. Tarot on-line, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w szybki i profesjonalny sposób możesz dowiedzieć się, co Cię czeka i może uda Ci się zmienić swoją przyszłość na lepszą. Możesz pokierować swoją miłością, aby była udana. Stawinie kart tarota, magia, czary i tajemnica kart były od zawsze nierozłączną częścią mego życia. Tajemnice magii i czytania przyszłości z kart Tarota umożliwiło mi pomoganie ludziom w potrzebie. Uważam, iż Tarot i magia mają nam pomagać a nie szkodzić. Nie zajmuje się rzucaniem klątw i złych urokow.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik interpretuje nam symbolikę zawartą w snach, ale oczywiście nie wszystkich, najczęściej tych najprostszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia. Sny (symble senne) zostały ułożone alfabetycznie by można było szybko odkryć ich znaczenie i zinterpretować znaczenie.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Horoskopy i wróżby