Ezoteryka Podkategoria: Ezoteryka

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Największy sennik internetowy online »

  Największy sennik w internecie, który zawiera ogromną liczbę symboli sennych, ich tłumaczenia i interpretacje. Codziennie dodawane są nowe tłumaczenia. W starożytności interpretowano sny, stąd sennik egipski. Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy odczytywać oddzielnie.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antylicho »

  Portal Antylicho omawia zagadnienia wymykające się z ram racjonalnego myślenia i postrzegania świata. Ezoteryka to temat bardzo szeroki, lecz autorzy publikując swoje artykuły, przemyślenia, porady dzielą się nabytą praktyczną wiedzą oraz radą wspierając w ten sposób osoby potrzebujące pomocy. Prowadzone są również kursy rozwoju, wykłady, z których każdy może skorzystać. Oczywiście tematyka, antylicho to nie tylko duchy, magia i pochodne zagadnienia takie jak feng shui, amulety, opętanie lub klątwy, lecz również porady związane ze zdrowiem oraz rozwojem osobistym. Czasami ukazują się również na łamach portalu materiały kontrowersyjne dotyczące wykorzystania maggi dla własnych egoistycznych celów a także miejsc mocy i rytuałów, której to tematyki nie można pominąć w świecie przepełnionym agresją i brakiem zrozumienia. Wszystko to, co nas otacza jest energią, dlatego tą negatywną taką jak rzucanie klątwa odsyłamy tam gdzie jest jej miejsce. Zdejmowanie klątw i niepowodzenia, jakie oferujemy są za darmo i każdy może z nich skorzystać.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadomy sen »

  iSen.pl to witryna dla osób, dla których sen to nie tylko wypoczynek fizyczny i odprężenie, ale przede wszystkim coś w rodzaju rozwoju duchowego.

  Na iSen.pl znajdziesz dużo informacji na temat procesu snu, dowiesz się tu m.in co wpływa na przebieg snu, skąd biorą się sny, jakie znaczenie ma sen dla naszego organizmu i w jaki sposób realizować zdrowy, spokojny sen.

  Należy jednak pamiętać, że iSen.pl został stworzony głównie z myślą o początkujących, jak i zaawansowanych oneironautach, którzy chcą się nauczyć lub pogłębić swoją wiedzę na temat tego jak świadomie śnić, odbywać podróże astralne.

  Dlaczego warto świadomie śnić? Przede wszystkim dlatego, że można kontrolować swoje marzenia senne. Dzięki LD (Lucid dreaming - świadome śnienie) można pokonać swoję leki, fobie, koszmary senne. I co najważniejsze, można realizować swoje odwieczne marzenia, np. o lataniu.

  Poza tym zachęcamy do często korzystania z forum, gdzie można się wymienić opiniami i spostrzeżeniami z innymi oneironautami w sprawie LD i OOBE.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magia »

  Jeżeli szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, na temat Twojej przyszłości, trafiłeś świetnie! Strona przeznaczenie.biz odkrywa wszelkie tajemnice przyszłości Twojej, oraz przyszłych losów całego świata, o której mówią między innymi liczne przepowiednie. Serwis poświęcony jest także astrologii, sennikom i horoskopom. Możesz dzięki niemu zapytać o swoją przyszłość wróżki, ułożyć tarota, jak i oddać się lekturze ciekawych artykułów o świecie magii. Dzięki stronie poznasz wiele nieznanych dotąd technik wróżbiarskich, poznasz prawdę o znaczeniu swoich snów, jak i również jakie są techniki medytacji, czy to prawda, że niektórzy posiadali zdolność lewitacji itd...

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księga Imion Profetis »

  Czy imię potrafi zdeterminować koleje losu człowieka noszącego je? Dawniej wiele kultur było o tym przekonane. Imiona stanowiły życzenia na dorosłe życie, miały zapewnić powodzenie i opiekę bóstwa. Dziś natomiast wybór imienia jest już raczej tylko kwestią estetyki. Warto się jednak dowiedzieć jakie jest prawdziwe znaczenie imienia, jakie tradycje i historie się z nim wiążą, kto z wielkich tego świata je nosił, gdyż pomoże to w wyborze bardziej świadomym.
  Potrzebne informacje znajdą państwo w Księdze Imion Profetis – wyjaśnia ona pochodzenie oraz znaczenie najpopularniejszych imion żeńskich i męskich. Wiadomości są poparte rzetelnymi dociekaniami.
  Co więcej, Księga Imion Profetis to podręczna mini notka o świętych patronach imienia, dniu imienin, formach obcojęzycznych…

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Chiromancja.com, to serwis, który prócz interesującej nazwy, bogaty jest również w niezwykle ciekawe i interesujące treści. Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wygląda wróżenie z dłoni, jest to serwis w sam raz dla ciebie. Poznaj historię tej niesamowitej praktyki, a także zapoznaj się z jej licznymi tajnikami. Nie wiesz jaki masz rodzaj dłoni? Tego również możesz dowiedzieć się, wchodząc na Naszą witrynę.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy miłosne »

  Horoskopmilosny.com to witryna stworzona z myślą o zakochanych. Odwiedzając ją masz szansę dowiedzieć się, czy ty i twoja miłość pasujecie do siebie, oraz jaki znak zodiaku, przyniesie ci szczęśliwy związek. Jeżeli wierzysz we wpływ gwiazd na twoje życie, serwis ten z całą pewnością będzie ci bardzo przydatny.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Anioły na pewno pomogą Ci poznać pozytywne aspekty Twojego życia – dowiesz się tutaj, jak będzie układało się Twoje życie miłosne i zawodowe. Gdyż będzie nad Tobą czuwał anioł, dlatego z całą pewnością będzie to coś, co sprawi Ci przyjemność. Takie wróżby to coś wspaniałego i wyjątkowego zarazem. Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednia »

  Przepowiednie są z nami od zawsze, jednak w ostatnim czasie dużo się mówi o przepowiedni, wg. której 2012 rok, ma być rokiem zagłady. Jeżeli te wiadomości budzą w tobie jakieś odczucia, koniecznie powinieneś odwiedzić witrynę przepowiednia.net. Znajdziesz tam kilka cennych wskazówek, które mogą okazać się zbawienne w kryzysowej sytuacji.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Runy »

  Czym jest Tarot?. Serwis ezoteryczny, w którym wróżki przepowiadają przyszłość. Karty tarota to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Nie możesz poradzić sobie z finansami, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej zapraszamy do naszych działów poświęconych tym wróżbom.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Online »

  TwojePrzeznaczenie.pl -Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, numerologii, runach oraz metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą, którą z dróg życiowych wybrać.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie Nostradamusa »

  Przepowiednienostradamusa.pl to strona na której opublikowane zostały wiadomości, dotyczące zbliżającej się według proroctw apokalipsy. Słowa znanych proroków, przełożone zostały tu w taki sposób, aby było to dla każdego jasne i przystępne. Zaintrygowany? Odwiedź przepowiednienostradamusa.pl Dręczą Cię wizje dotyczące zagłady świata? Chciałbyś dowiedzieć się odrobin na ich temat? Właśnie z myślą o Tobie powstała strona przepowiednienostradamusa.pl. Mamy nadzieję że po lekturze artykułów zamieszczonych tutaj wyprzesz ze swojej głowy mity i posiądziesz fachową wiedzę.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Jeżeli nie lubisz zdawać się na ślepy los i chcesz wiedzieć czego oczekiwać, tak w miłości, jak i życiu codziennym, wprost stworzonym miejscem dla ciebie, będzie portal twoja-magia.pl. Za pośrednictwem kart tarota, poznasz prawdę o tym co cię czeka, bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty! Dokonaj tylko prostej rejestracji i zdobądź swoją szansę na wyjście w przyszłość!

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop »

  Blog ten jest zbiorem autorskich artykułów o tematyce ezoterycznej. Zapraszamy do lektury profesjonalnych artykułów o wróżkach, horoskopach, tarocie i magii. Nasz serwis charakteryzuje się unikalnością tekstów, merytorycznie przemyślanymi artykułami. Wróżki, horoskopy partnerskie, horoskopy miłosne, numerologia, tarot oraz wiele innych.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik interpretuje nam symbolikę zawartą w snach, ale oczywiście nie wszystkich, najczęściej tych najprostszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia. Sny (symble senne) zostały ułożone alfabetycznie by można było szybko odkryć ich znaczenie i zinterpretować znaczenie.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ezoteryka