Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Mystery shopping »

  Dodatkowo posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w szkoleniach sprzedażowych, dzięki czemu możemy zaoferować państwu kompleksowe rozwiązanie problemu według wypracowanej metodologii tj. realizacji badania, analizie danych za pomocą zaawansowanych technik statystycznych oraz przeszkoleniu personelu ( w przypadku współpracy okresowej dokonujemy pomiaru cyklicznego wdrożonego materiału szkoleniowego, następnie udzielamy szybkiego feedbacku). Wyłącznie do badań mystery shopping dysponujemy bazę ponad 700 doświadczonych audytorów na terenie całej Polski. Na specjalnie zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować badanie w oparciu o niestandardowe kryteria zamawiającego np. wybrana narodowość, wybrany język, status wykształcenia ( MBA), czy też porę dnia ( noc, dzień).

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing »

  Wejdź na stronę firmową firmy o nazwie Contact Center. Przedsiębiorstwo Contact Center uznawana jest za największą w Polsce firmą call center. Mamy ponad 10-letnie praktykę w branży call center jak i telemarketingu i telesprzedaży. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wykreowanie perfekcyjnie funkcjonujących zastosowań dla dużej ilości usatysfakcjonowanych odbiorców. Specjalizujemy się w takich obrębach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, outsourcing obsługi klienta. Proponujemy również taką usługę jak serwisy informacyjne jak też helpDesk. Wykonujemy nieszablonowe projekty, bywamy łatwi w przystosowaniu się co daje nam opcję dopasowania się do charakterystycznych wymagań nawet bardzo wymagających klientów. Zapewniamy też doradztwo, w takim obszarze jak planowanie, tworzenie i zarządzanie firmowymi contact center. W naszej profesji korzystamy z rozlicznego rodzaju kanały łączności, takich jak na przykład internet, fax, VoIP. Współpracujemy zarówno z średnimi i dużymi firmami z polskim kapitałem, jak i międzynarodowymi koncernami z branż takich jak np. paliwa i handel, rozrywka, zapewniamy obsługę w kilku językach. Mamy fachowe doświadczenie, ponad dekadę na rynku, przeszło dwa tysiące stanowisk call center jak też dziesięć punktów w kraju.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad gospodarczy »

  Wywiad gospodarczy i śledztwa informatyczne. Zdobywanie informacji niejawnych i ukrywanych przez konkurentów, wspólników i kontrahentów. Badanie i weryfikacja dokumentów finansowych, kontrola kontrahentów i zbieranie informacji śledczych. Przeciwdziałanie zagrożeniom wewnętrznym i zewnętrznym oraz kontrola zabezpieczeń w firmach.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże