Agencje reklamowe Podkategoria: Agencje reklamowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Serwery www »

  Bezpieczeństwo. To, co wyróżnia nasze serwery spośród dostępnych obecnie na rynku, to głównie bezpieczeństwo. Wszelkie nasze maszyny działają w oparciu o platformę FreeBSD, która na bieżąco aktualizowana daje omal 100 % bezpieczeństwa Twoich danych. System ten znajduje się w ścisłej światowej czołówce najbezpieczniejszych i najbardziej stabilnych środowisk.

  Stabilność. Kolejną innowacją związaną z naszymi usługami jest niespotykana stabilność. Uptime naszych serwerów (rzędu 99,9 %) plasuje się na czołowych pozycjach w rankingach, o ile chodzi o serwerownie w środkowo-wschodniej Europie.

  Szybkość. Dzierżawione przez naszą firmę łącza telekomunikacyjne dają świetne wyniki wręcz przy najbardziej obciążonym ruchem koncie. Masz wszak 14 dni testu, aby się o tym przekonać. Nie powinniśmy wierzyć, po prostu – spróbuj.

  Błyskawiczna radę techniczna. Nasi serwisanci działają w sposób błyskawiczny. O ile masz jakikolwiek problem czy pytanie – nie krępuj się! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i gwarantujemy, że na odpowiedź nie pozwolimy Ci długo czekać! Sprawdź, czy jesteśmy szybsi od naszych rynkowych konkurentów.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Warszawa »

  Ogromnie kultowe są nadruki na koszulkach. Zajmuje się nimi wielokrotnie agencja reklamowa. Zgłaszają się klienci, którzy życzą sobie takowych. W ten sposób zdołają bardziej swoja firmę czy działalność reklamować. Rola tych że koszulek, jest uzależnione od zapotrzebowania oraz położenia, gdzie mają być wykorzystywane. Agencja reklamowa ma za funkcje zaopatrzenie koszulek z tekstami, zgodnie z upodobaniami klienta. Większość jednostek posiada swoje logo. W wielu przypadkach jest na koszulce umiejscowiona nazwa i logo, lub tylko logo. Każdy, kto będzie taką widział, wie że to reklamówka. Nikomu nie są takowe obce, bo na co dzień ma z nimi styczność. W pierwszej kolejności jest to obiekt handlowy. Pracownicy zwykle posiadają takie koszulki reklamowe i w wielu przypadkach inne części odzieży. Zależy to od stroju jaki zatrudniony musi mieć w pracy oraz od zapasów finansowych pracodawcy. Ubiór tymczasem w niektórych zawodach musi zagwarantować. Agencja reklamowa czasem wykonuje projekt takiej koszulki, by zamawiający był w stanie określić, czy ma być taka czy inna. Często ma swoja wizję i szkoda było by, wyrzucać jeśli pozostanie wykonanych sto czy nawet więcej koszulek. Widząc to na monitorze, można dokonać korekt, tam by poszły bezpiecznie do druku.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych z firmą It-management »

  Pozycjonowanie to szereg czynności wpływające na wyniki prezentowane przez zadaną wyszukiwarkę. Firma It-management oferuje szereg rozwiązań w zakresie pozycjonowanie stron internetowych.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na efektywne działania w zakresie seo. Znamy dużo technik seo dzięki czemu otrzymujemy tak dobre rezultaty. Zapraszamy do skontaktowania się z nasza firmą w celu otrzymania korzystnej oferty.W przypadku Państwa firma pochodzi z Gdańska zaoferujemy odpowiedni upust.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie samochodów »

  Naszą specjalizacją jest reklama typu outdoor, opracowujemy i wykonujemy zlecenia na kasetony reklamowe i tablice, a także wykonujemy usługi takie jak oklejanie samochodów. W dzisiejszych czasach reklama zewnętrzna jest drugą, po reklamie internetowej, najskuteczniejszą formą promocji, dającą widocznie lepsze efekty niż standardowe formy promocji.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Litery przestrzenne, kasetony reklamowe - reklama świetlna. »

  Oferujemy usługi z branży reklamy świetlne. Specjalizujemy się głównie we wszelkiego rodzaju podświetlanych literach przestrzennych wykonanych w różnorodnych technologiach i wzorach. Najważniejszą cechą dobrej reklamy świetlnej powinna być czytelność, jakość wykonania oraz jakość materiałów użytych do produkcji. Tylko taka reklama spełni pokładane w niej oczekiwania. Jakość reklamy znajdującej się nad wejściem do lokalu świadczy niejednokrotnie o jakości usług oferowanych wewnątrz.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklamy Łódź »

  Nasza firma działa na rynku reklamy od 1999 roku. Specjalizujemy się w reklamie wizualnej. Wykonujemy wszystkie elementy oznakowania Państwa firmy, ktore mogą spowodować lepsze jej rozpoznanie przez klientów. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz zróżnicowany park maszynowy pozwalają nam na realizację skomplikowanych i nietypowych projektów. Doświadczony i kreatywny zespół‚ gwarantuje wysoką jakość oraz profesjonalne doradztwo. Wykonywane przez nas reklamy montujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Formoteka, oklejanie witryn, kasetony podswietlane, tablice, branery reklamowe, konstrukcje stalowe »

  Produkujemy gotowe litery przestrzenne, kasetony reklamowe, logotypy 3d ze styroduru oraz innych materiałów.. Zajmujemy się również kompleksową realizacją reklamy wizualnej - począwszy od etapu projektowania a kończąc na montażu.
  Jesteśmy agencją typu full service: projekty, banery, tablice diodowe LED, plansze reklamowe, oklejanie witryn sklepowych, kasetony reklamowe, montaż reklam, nietypowe zlecenia reklamowe
  Krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły reklamowe Katowice »

  Inspiracje to agencja reklamowa, która dostarcza wysokiej jakości gadżety i artykuły reklamowe. Oferujemy spory wybór produktów, takich jak smycze reklamowe, artykuły elektroniczne, tekstylia reklamowe. Sprzedajemy też ekskluzywne artykuły używane do reklamy, jak galanteria skórzana, artykuły piśmiennicze cenionych firm. Na dowolnych proponowanych przez nas produktach możemy wykonać nadruk z logo albo sloganem Państwa przedsiębiorstwa, a także haft bądź grawerowanie laserowe. Ponadto doradzamy w doborze odpowiednich artykułów reklamowych i pomagamy w sprowadzaniu ich z zagranicy. Współpracujemy ze sprawdzonymi dystrybutorami i producentami, zarówno dużymi, jaki i małymi z całej Polski.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gliwice »

  Neokolor to nowoczesna agencja reklamowa, oferująca bogaty wachlarz usług z zakresu reklamy i promocji, wewnętrznej i zewnętrznej, takiej jak na przykład zdobywające coraz większe zainteresowanie oklejanie samochodów. Taka mobilna reklama zewnętrzna gwarantuje skuteczność niemal porównywalną ze skutecznością promocji internetowej. Każdą kampanię projektują i wykonują profesjonaliści, specjaliści w swoich dziedzinach, starający się znaleźć zadowalające nawet najbardziej wymagającego klienta rozwiązanie.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Bydgoszcz »

  Stworzenie rozbudowanej strony internetowej to dzisiaj podstawa. Początek, po którym można mnożyć korzyści w ujawniające się w poprawie odbierania danej firmy i przygotowanych usług. Strony internetowe Bydgoszcz dobrze, żeby były dopasowane do wymagań wzorcowego klienta. Najważniejsze jest to, aby odpowiadać na jego wymagania oraz w oczekiwania jego klientów. W taki sposób można cieszyć się efektem profesjonalizmu oraz podkreślenia dbałości o wymogi stawiane przez aktualnych i przyszłych klientów. Skuteczna strona www to szczegółowy przekaz, o który z chęcią zadbamy!

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • BTL »

  Agencja reklamowa Wrocław full service - Studio Mak z o.o z Wrocławia. Kreacja, strategie, produkcja, studio graficzne. Najwięksi klienci: Volksbank-Leasing Polska SA, CCC Sp. z o.o., WZZ Herbapol SA. 46. miejsce w rankingu Businessmana za 2003 rok.
  damskich ubraniach, mieszkaniach, papierach wartościowych i w setkach innych miejsc.
  Zasiewamy ciekawość...

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ITECO :: Systemy wystawiennicze »

  Oferujemy Państwu szeroką gamę profesjonalnych produktów służących bezpośredniej komunikacji wizualnej w miejscach użyteczności publicznej: biurach, centrach handlowych, bankach, na konferencjach, sympozjach i w wielu podobnych sytuacjach.

  Szwedzka jakość wykonania - 99,99% bezawaryjne - połączona z wzornictwem czerpiącym z najlepszych skandynawskich tradycji, to argumenty nie do podważenia. Oferta nasza skierowana jest do wszystkich klientów korporacyjnych dbających o własny wizerunek.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Holist marketing – doradztwo marketingowe »

  Oferta Holist Marketing koncentruje się na następujących dziedzinach marketingu:
  - Agencja reklamowa – pośrednictwo w obrocie nośnikami reklamy, sprzedaż powierzchni reklamowych, wdrażanie w życie Media Planów;
  - Doradztwo marketingowe – dobór właściwych działań skierowanych do właściwych segmentów w sposób właściwy dla klienta, prowadzony w oparciu o ustalone założenia strategiczne;
  - Agencja interaktywna - pozycjonowanie marki w internecie, wykorzystanie dostępnych narzędzi w celu wzmocnienia pozycji firmy/instytucji w sieci;
  - Marketing sportowy – kompleksowa, wyróżniająca się spośród konkurencyjnych, oferta skierowana do wszystkich grup uczestników rynku sportowego;
  - Badania rynku – pomoc w pozyskiwaniu danych służących do analizy sytuacji przedsiębiorstwa, a także podjęcia stosownych działań. Badania rynku i konkurencji.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki »

  Ulotki reklamowe jako towar marketingowy - powinny wywierać zaciekawienie przede wszystkim swoją formą graficzną. W ulotkach najistotniejszy jest nadruk, jednak to nie on jako główny pobudza zainteresowanie. Liczy się przede wszystkim kreatywna reklama, wobec tego takie właśnie powinny być nasze materiały promocyjne. Co do samego tekstu – ulotki powinny „wołać” do naszego możliwego kontrahenta zgrabnym nadrukiem. Oczywiście nie można przesadzać, jednak utarte slogany typu Dobra jakość, niska cena! czy Najlepsza restauracja w mieście! Nie przemawiają już do nabywcy. Firmy inwestują ogromne finanse w model i druk ulotek, a potem angażują jednostki, jakie rozdają je na zatłoczonych ulicach, na koniec te ulotki lądują w kuble. Króluje fałszywe przekonanie, że materiały reklamowe trzeba rozdawać tam, gdzie przewija się najwięcej ludzi. Należałoby tymczasem większą uwagę przeznaczyć jakości, a nie ilości. W zależności od tego, jaką specjalizację wyraża nasza firma, powinniśmy przemyśleć grupę docelową naszych kontrahentów oraz to, gdzie możemy ją spotkać. Firma UlotkaExpres.pl fachowo doradzi jaką formę reklamy wybrać.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • modelki warszawa »

  Potrzebujesz hostessy lub modelki na targi, promocje lub inne imprezy, świetnie trafiłeś, nasze hostessy to gracja sama w sobie, dzięki naszej agencji hostess w Warszawie osiągniesz swój cel. Nasza agencja pomaga i doradza w wyborze hostess i modelek do każdej imprezy. Dziewczyny z naszej agencji są punktualne i piękne, co na pewno pomoże rozreklamować twój towar na targach. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży będziesz miał pewność, że nasze hostessy poradzą sobie w prowadzeniu każdego stoiska. Zapraszam na naszą stronę oraz do kontaktu z naszą agencją.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje reklamowe