Taniec Podkategoria: Taniec

 • Szkoła Tańca Paseo - Kurs tańca, Taniec towarzyski, Taniec weselny - Bielsko-Biała »

  Szkoła tańca Paseo w Bielsku-Białej zaprasza młodzież i dorosłych na kursy tańca towarzyskiego na wszystkich stopniach zaawansowania oraz naukę tańca weselnego w indywidualnie uzgodnionych terminach i choreografii. DLA MATURZYSTÓW - taneczne przygotowanie do balu maturalnego. Gwarantowany profesjonalizm i sympatyczna atmosfera

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tango argentyńskie - Caminito »

  Strona warszawskiej szkoły tanga argentyńskiego. Szkołą kierują Mateusz Kwaterko i Katarzyna Chmielewska - para tancerzy i nauczycieli tanga ze znacznym doświadczeniem, w tym po wielu pobytach w Buenos Aires. Szkoła organizuje kursy tanga na paru szczeblach zaawansowania, lekcje dopełniające dla każdego poziomu, warsztaty z zagranicznymi nauczycielami tanga, w tym z parami z Buenos Aires oraz lekcje prywatne. Zajęcia obejmują wszystkie style tanga argentyńskiego: tango salon, nuevo i milonguero oraz uzupełniane milongą i tango vals. Szkoła organizuje w każdą niedzielę własną, popołudniową milongę Comme Il Faut, gdzie można cieszyć się uzyskanymi w czasie kursu umiejętnościami. Przed milongą urządzana jest praktika z instruktorami. Szkoła dynamicznie angażuje się w tangowe życie Warszawy, a także organizuje warsztaty w innych miastach w Polsce.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków »

  Jest to małopolska akademia tańca, która jak sama nazwa wskazuje organizuje swoim uczniom kursy tańca towarzyskiego oraz dyskotekowego. W ofercie znajdują się szkolenia tańca dla narzeczonych, którzy chcą tańczyć bardzo dobrze na swoim weselu. Na witrynie tej szkoły można znaleźć informacje dotyczące oferty oraz cennika. Za pomocą strony można również wstępnie zapisać się na jeden ze znajdujących się w ofercie kursów tańca. Serdecznie zapraszamy wszytskich zainteresowanych do zapisania się na nasz kurs już dzisiaj!

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Milongi, kursy tanga - Equilibrium »

  Strona środowej milongi w Warszawie w klubie Equilibrium. Klubowa, luźna atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, znakomita muzyka (w znaczącej części klasyczne tanga), grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najmocniejsze zalety milongi. Przed milongą oferujemy okazję udoskonalenia swoich tangowych zdolności w czasie półtoragodzinnej praktiki prowadzonej przez najlepszych nauczycieli tanga. Darmowy wstęp zarówno na praktikę, jak i na milongę. Na stronie znajdują się dodatkowo informacje o tangu argentyńskim w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (rozpoczynające się kursy tanga argentyńskiego dla rozpoczynających naukę, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), warszawskie milongi (zawsze aktualny serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Piastów koło Pruszkowa »

  Szkoła Tańca w Piastowie koło Pruszkowa - Dance Impast - zaprasza wszystkich do nauki tańca. Zajęcia w naszej szkole prowadzą najlepsi i odpowiednio przygotowani instruktorzy. Oferujemy naukę tańca dla: Dzieci, dla których mamy Zabawy Taneczno Ruchowe i Taniec Nowoczesny. Młodzieży, która może spełniać się na zajęciach Hip Hop, Break Dance czy zajęciach z Tańca Towarzyskiego.Dorosłych, którzy mogą uczyć się takich tańców jak: Orient Pop, Salsa, Salsa w Parach oraz Taniec Brzucha. Seniorów, którzy też znajdą coś dla siebie na zajęciach: Aktywny Senior 55+, Zdrowy Kręgosłup lub Taniec dla Dorosłych. W ofercie szkoły tańca Dance Impact znajdujesz również Fitness, Aerobik dzielący się na sekcje: Fat Burning, Stretching, Pilates, ABT i inne. Dla nas taniec to pasja, satysfakcja i nieskończone możliwości, dlatego odkryj go na nowo razem z nami. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawskie tango argentyńskie »

  Tango argentyńskie rozwija się w Warszawie w coraz szybszym tempie, obecnie trudno jest odnaleźć przydatne informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w świecie warszawskiego tanga argentyńskiego. To w największym stopniu aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wynajdziesz najnowsze wiadomości o wydarzeniach tangowych. Wyszperasz tu też informacje o nauce tanga argentyńskiego: kursy tanga, warsztaty, informacje o nauczycielach i szkołach tanga, a nadto sugestie gdzie najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, czyli informacje o stałych milongach w stolicy.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tango argentyńskie »

  "Tango argentyńskie" to katalog stron internetowych o tematyce określonej przez jego tytuł. Wszystkie wpisy są sprawdzane i zatwierdzane przez moderatora, a dokładne zbadanie odbywa się w ciągu doby. Dopuszczane są tylko i wyłącznie te strony, które są wartościowe i posiadające ciekawą treść. W katalogu można znaleźć portale klubów tanga, najważniejszych nauczycieli i szkół tanga argentyńskiego, milongi, blogi i inne strony powiązane z tangiem. Dodanie strony do katalogu jest bezpłatne i stanowi wspaniałą reklamę w internecie. W dodatku dodanie wpisu wpływa korzystnie na pozycje strony w rankingach wyszukiwarek.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska szkola tanca Londyn szkoła tańca w Londynie dla dzieci i dorosłych »

  Nasza instytucja tańca w Londynie to połączenie nieprofesjonalności, skrupulatności i indywidualnego podejścia do klienta, oraz żywiołowości które to w każdym calu określają nasz zespół instruktorów tańca. tance latynoamerykańskie w Londynie oferują nauczanie tańczenia, która nie polega jedynie na umiejętnym stawianiu kroków w rytm muzyki, ale co najważniejsze, na uwolnieniu swojej psychicznej fantazji, oraz na pozbyciu się stresu i negatywnych emocji. Zapraszamy na tańce ślubne dla narzeczonych, oraz indywidualne kursy dla osób chcących i lubiących pracować w sposób indywidualny (indywidualna choreografia). W naszej ofercie znajdą Państwo również typowo klasyczne tańce na bardziej wyszukane i uroczyste okazje.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia - tango »

  Akademia Tanga Argentyńskiego powstała pod koniec dwudziestego wieku w poczuciu potrzeby szerzenia tanga argentyńskiego w naszym kraju, prezentowania zarówno tańca również muzyki, które rozumiemy jako elementy szeroko rozumianej filozofii tanga. Dowodem renomy tanga argentyńskiego są liczne kluby i akademie zrzeszające wielbicieli tanga na całym świecie. Korzystając z ich przykładu chcemy gromadzić wszystkich tych, którzy pragnęliby się nauczyć tanga, tańczyć oraz mieć pojęcie o eventach związanych z tangiem na świecie.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Poznań »

  Lubisz tańczyć, ale nie wiesz gdzie się udać? Chcesz zapisać się na zajęcia taneczne, ale nie jesteś znasz właściwej szkoły tańca poznań? Przyjdź do Latin Dance Studio, działającej od kilku lat szkoły tańca poznań, gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie. LDS to jedna z najlepszych szkół tańca w Poznaniu, wyróżniająca się na tle innych szkół swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem w naukę tańca. Nasi nauczyciele to osoby pełne pasji i miłości do tańca, i z całą pewnością, tą miłością będą chcieli zarazić i Ciebie. Na naszych zajęciach panuje przyjazna i miła atmosfera, pełna zabawnych momentów, po to abyście w pełni zrelaksowani wzbogacali swoje umiejętności taneczne o nowe figury, układy, choreografie. Oferta szkoły to nauka tańca towarzyskiego, latynoskiego, orientalnego oraz nowoczesnego. Zajęcia prowadzone są na różnych stopniach zaawansowania, tak aby każda osoba mogła dostosować poziom swoich umiejętności do odpowiedniego kursu. Zapraszamy również na indywidualne lekcje pierwszego tańca poznań dla Narzeczonych, gdzie pomożemy w wyborze odpowiedniej muzyki oraz wspólnie ułożymy efektowną choreografię. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Poznań »

  Art of Move to zawodowa szkoła tańca. Nie stawia ona zbędnych wymagań, co do wieku uczestników prowadzonych kursów. Pod uważnym okiem zawodowców ze szkoły tańca Art of Move każdy z nas będzie mógł od zera zacząć swoją przygodę z tańczeniem lub też rozwinąć swoje umiejętności w wielu gatunkach będących w ofercie szkoły. Jazz, hip-hop, swing, rumba, a to tylko niektóre z tańców, których naukę umożliwia Art of Move.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia taneczne na Kabatach »

  Twoją pasją jest taniec? Chcesz nauczyć się tańczyć i poczuć porywającą moc tańca? Pragniesz poprawić swoją kondycję fizyczną lub wymodelować ciało? Jeśli tak, to możesz być pewien, że trafiłeś w odpowiednie miejsce! Szkoła tańca w Warszawie powstała z myślą o tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe. Dzięki nam odkryjesz porywającą magię tańca, zadbasz nie tylko o zdrowie, ale także o sylwetkę, zrelaksujesz ciało i umysł. Nic tak nie wpływa na samopoczucie jak taniec. Nasza szkoła tańca Warszawa jest idealną propozycją dla osób w różnym wieku, także dla dzieci, i na różnych etapach zaawansowania. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona o tańcu »

  Jeżeli postanowiłeś iść do szkoły tańca, powinieneś być zdecydowany na dany rodzaj tańca. Odwiedzając stronę ReviaTaniec.pl, która w całości poświęcona jest gatunkom i stylom tańców, przekonasz się, który taniec będzie w największym stopniu do Ciebie pasował, który z tańców będzie oddawał Twoją duszę! Jeśli jednakże nie znasz się na tańcu, poznaj filmy szkoleniowe, które znajdują się w serwisie, sam wybierz ten, który będzie Ci najbardziej pasował. Przeczytaj historię każdego z tańców, które zaprezentowane są na stronie, znajdź tu także szkołę tańca, która zlokalizowana jest najbliżej Twojego miasta i zapisz się na kurs tańca jeszcze dziś! Przeobraź swoje dotychczasowe, banalne, życie!

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tanga argentyńskiego - Tango Querido »

  Tango argentino - taniec, który na początku poprzedniego wieku owładnął Europę i USA - na nowo powraca. Z jakiego powodu ciągle jest takie popularne? Tango - zmysłowy, prawdziwy taniec, który odkryjemy w każdym z nas. W tym tańcu wszyscy wydobędą coś dla siebie. Tango argentyńskie może być tańczone zarówno przez nastolatków, jak i przez ludzi w wieku 70 lat. Dla młodych ludzi to dynamiczny, ekscytujący taniec tańczony w kontakcie, dla kochających rozrywkę to pierwszorzędna rozrywka, dla starszych ludzi to taniec, który zezwala być ciągle czynnym. Uczenie się tanga argentyńskiego różni się od nauki innych tańców. Nie utrwalamy układów choreograficznych, tango to nade wszystko nauka techniki tańca. Tango Querido to strona warszawskich nauczycieli tanga argentino - Moniki i Przemka. Tango tańczą od 2006. roku i szkolili się u wielu krajowych i argentyńskich instruktorów. Odwiedzili także światową stolicę tanga - Buenos Aires. Obecnie są organizatorami jednej z najbardziej lubianych milong w stolicy - milongi Equilibrium. W czasie kursów największą uwagę zwracają na komfortowe połączenie partnerów w parze oraz na umiejętności improwizacji i muzykalność. Lekcje prowadzone są z sporym akcentem na osobistą pracę z studentami i wykorzystywanie ich aktualnych zdolności ruchowych. Kluczowym celem prowadzonych przez Monikę i Przemka lekcji jest przekazywanie ich fascynacji tym tańcem, jego kulturą, współczesnością i tradycją. Tańczone przez nich tango to zjednoczenie nowoczesnej techniki z tradycją tanga.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec