Poezja Podkategoria: Poezja

1 · 2 · następna strona »
 • Życzenia świąteczne »

  W trakcie roku jest wiele sposobności do celebrowania i jak się pieczołowicie przyjrzeć,to właściwie każdy ma swój dzień. Bo nie tylko ojcowie i babcie posiadają swoje święto, jednak także nauczyciel czy sportowiec. Jednakże jak się okazało, tylko niektóre święta są celebrowane przez ludzi na całym globie. W Polsce najpopularniejsze jest chyba Boże Narodzenie celebrowane w grudniu. Dodajmy tutaj Wielkanoc - wiosenne święto z ruchomą datą. Na pewno są też nimi Walentynki, choć przez niektórych oznaczane typowo handlowymi świętami, to jednakże i owi krytykanci często nabywają tego dnia prezenty miłosne. Na te i różne inne ważne święta wybraliśmy fascynujące smsy, które można złożyć swoim znajomym.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki miłosne na dobranoc »

  Wiersze miłosne to prawdopodobnie najbanalniejszy sposób pokazania innej osobie, że jest nam bliska. Już jako maluchy wysyłamy do kolegów z podwórka miłosne wyznania, lecz po pewnym czasie niestety nam ten zwyczaj zanika. A szkoda, przecież miłosne wierszyki zawsze sprawiają przyjemność obdarowanym, dlatego należałoby je wysyłać częściej. Tym bardziej że obecnie jest dla Internautów doskonały serwis w Internecie, w którym znaleźć możemy ogromny wybór przeróżnych podobnych wierszyków.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki dla najmłodszych »

  Wiersze i wierszyki dla dzieci, doskonałe wiersze do czytania oraz wierszyki do słuchania, możesz czytać je swojemu bobasowi. Twoje dziecko szybko je zapamięta i polubi. Wierszyki proste, krótkie i rymowane.
  Strona dla przyszłych małych poetów z wierszykami dla dzieci. Serwis jest kierowany zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Dziewczynki oraz chłopcy znajdą dla siebie coś ciekawego. Wiersze można poczytać oraz wydrukować swoim dzieciom.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poematy dada czyli nowoczesna paplanina z humorem. »

  Strona poświęcona nowoczesnej sztuce, a dokładnie poematom dada. Charakteryzują się niezwykłym charakterem i kunsztem oraz dawką humoru. Jednak nie są sztuką dla każdego. Codziennie aktualizujemy naszą bazę poematów o dzieła różnych autorów. Odwiedź nas i przekonaj się, że coś z pozoru chaotyczne ma głębszy sens i może się podobać. Czas poznać nową odsłonę humoru dla osób w każdym wieku.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia świąteczne wielkanocne »

  Wielkanoc to wspaniałe święto i jak zawsze chcemy swoje uczucia przekazać innym. Lecz za każdym razem stajemy przed tą samą trudnością. Tym problemem każdorazowo jest brak czasu na własnoręczne zredagowanie indywidualnych świątecznych życzeń do każdego osobno. Z takich też powodów od dawna sobie pomagamy, korzystając z profesjonalnego internetowego serwisu, gdzie bez problemów możemy znaleźć odpowiedni na yen czas zestaw życzeń i wierszy.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur Szkolny Zeszyt »

  Prezentowany państwu serwis edukacyjny Szkolny Zeszyt przedstawia rzetelne opracowania lektur szkolnych oraz analizę i interpretację wierszy polskich oraz zagranicznych autorów dla szkoły podstawowej,
  gimnazjum i liceum. Materiały doskonale przydadzą się do powtórki przed maturą. Oprócz typowych omówień tematów i streszczeń Szkolny Zeszyt, rozumiejąc zapotrzebowanie uczniów,
  prezentuje przykładowe wypracowania nie tylko na jezyk polski,ale także na inne przedmioty, takie jak wos, p.o. czy religię.
  Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego, Adama Mickiewicza oraz Bolesława Prusa. Jeszcze raz gorąco zapraszamy wszystkich uczniów od szkoły podstawowej przez gimnazjum po liceum, a także tych, którzy po prostu chcą wiedzieć więcej.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Internetowa BIBLION »

  Książki wysyłane są w ciągu 24 godzin.
  Zamówienie powyżej 100 zł - dostawa gratis.
  Wszystko co jest książką (posiada ISBN) - jest tu dostępne.
  Posiadamy bardzo szeroką gamę kategorii tematycznych, min. audiobooki,
  książki edukacyjne, pomoce naukowe, literaturę tematyczną, thrillery,
  romanse, prozę, itd.
  Przedstawiamy najlepsze książki na rynku wydawniczym -
  tytuły nagrodzone przez czytelników, krytyków oraz inne szacowne gremia.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • śmieszne wierszyki na dobranoc »

  Opowiadane maluchom wierszyki na dobranoc to piękny zwyczaj i powinno się poświęcić na to chwilę przed spaniem. Jeżeli ktoś ma talent i trochę wyobraźni, bez trudu sam wymyśli radosne wierszyki przed spaniem. Jeżeli ma jednak problemy z rymowaniem, nasz internetowy serwis z bardzo dużą bazą tego typu utworów z pewnością pomoże każdemu wieczorami zaprezentować maluchowi coś ciekawego, przy czym chętnie zaśnie.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Nysa »

  Nasza oferta kierowana jest do szkół, przedszkoli, poradni logopedycznych, bibliotek oraz instytucji oświatowych.
  Istnieję u nas możliwość zamawiania książek, pomocy dydaktycznych z wiodących wydawnictw edukacyjnych- jak WSIP, Nowa Era, Harmonia, itp. w promocyjnych cenach.

  Jeżeli Państwo byliby zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do składania zamówień poprzez

  * naszą stronę internetową - www.edukacjawysylkowa.pl

  * telefonicznie- 0791 77 42 42

  * lub osobiście w siedzibie naszej firmy: Nysa, Rynek 36b /Ratusz, 3p./

  GWARANTUJEMY PROMOCYJNE CENY (5% niższe od cen katalogowych), a także szybki czas realizacji zamówienia oraz darmową przesyłkę (zamówień powyżej 100zł.)

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki ślubne »

  Przedstawiana tutaj sieciowa witryna to miejsce idealne dla całego grona tych osób, jakie aktywnie poszukują ślubnych życzeń podanych w profesjonalnej i naprawdę odbiegającej od normy formie. Ta strona może stanowić doprawdy profesjonalną i bogatą pod kątem swojej zawartości bazę tekstowych życzeń, które można złożyć właśnie z tej wyjątkowej okazji. Można z naprawdę ogromną łatwością odnaleźć tutaj taki tekst życzeń, jaki przypadnie do gustu osobom odwiedzającym. Warto pamiętać o tym, że cała pula dostępnych w tym miejscu życzeń jest dość często aktualizowana. Doprawdy warto czerpać z dostępnych pod tym adresem tekstów z najróżniejszymi życzeniami!

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • śmieszne wierszyki miłosne »

  Wierszyki miłosne są stare jak świat, jednak nadal nie tracą na wartości. Jeśli chcemy powiedzieć komuś o naszych uczuciach lecz nie wiemy jak się za to zabrać, wierszyki miłosne sprawdzą się perfekcyjnie. Dzisiaj możemy posiłkować się różnymi kolekcjami wierszy, albo lepiej wyszukać odpowiednią stronę w sieci. Nasz serwis internetowy zawiera zestaw najróżniejszych utworów długich i krótkich na każdą okazję, w tym również wierszyki miłosne.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bestsellery książkowe »

  Serdecznie zapraszamy amatorów literatury na nasz portal poświęcony książkom. Na blogu piszemy o takich genialnych arcydziełach literatury jak "Buszujący w zbożu" angielskiego pisarza Salingera, klasyka literatury zagranicznej, czyli "Na gorącym uczynku" Harlana Cobena, czy też wspaniałej powieści "Oskar i pani Róża" francuskiego pisarza E.E. Schmitta.
  Ponadto na stronie możesz znaleźć najświeższą listę bestsellerów,czyli hitów sprzedażowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego literackiego bloga.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wiersze urodzinowe »

  Urodziny to wspaniała chwila dla wielu ludzi. Przeważnie większość z nas się stara w tym dniu podarować jakiś prezent lub chociaż przesłać życzenia. Ale nierzadkim problemem niejednej osoby jest zredagowanie odpowiednich życzeń na tę okoliczność. Kiedy ktoś nie ma umiejętności ani ochoty na wymyślenie czegoś interesującego, to spróbować może coś znaleźć w sieci internetowej. Na przykład w naszym serwisie znajdzie niezwykle duży wybór tego typu urodzinowych życzeń.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki urodzinowe »

  Internet od wielu lat jest bardzo pomocny w wielu dziedzinach życia. Dotyczy to także szukania życzeń na najróżniejsze okoliczności, imieniny, urodziny czy też święta. Wielu ludzi nie radzi sobie z przygotowaniem czegoś ciekawego, tak więc szukają oni inspiracji w sieci internetowej. Dlatego zapraszamy serdecznie każdą taką osobę na naszą stronę, gdzie każdy znajdzie oryginalne, ciekawe życzenia urodzinowe.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na boże narodzenie »

  Ma się wiele świąt, lecz kto z nas nie zgodzi się w kwestii Boskiego Narodzenia, które jest chyba najwspanialszym z globalnych świąt. Przypuszczalnie procent ludzi potrafiłby je ucztować o wiele częściej, bo posiadają one swój szczególny, gorący klimat. Tysiące ludzi przesyła wtedy przednie wierszyki w głównej mierze przez sms. Ich miara lekko wykracza poza milion.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poezja