Sennik Podkategoria: Sennik

 • Sennik »

  Jeżeli zamierzamy poznać co oznaczają nasze widzenia senne, najprościej jest wyszukać sennik, w którym wyszukamy dokładnie opisane przeróżne zdarzenia. Oczywiście różne przedmioty prosto powiązać z najróżniejszymi ogółami i wszystko można na różne metody interpretować, oraz przyrównywać z własnym życiem. Jednakże większość ludzi nie wierzy w coś takiego jak senniki oraz najróżniejsze przepowiednie, które mają przepowiadać różne zdarzenia. Niektóre osoby twierdzą natomiast, iż przepowiadanie wydarzeń może przynosić pecha i jest przez mnóstwo osób potępianie. Senniki możemy znaleźć zarówno w Internecie, a również w czasopismach i telewizji.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Największy sennik internetowy online »

  Największy sennik w internecie, który zawiera ogromną liczbę symboli sennych, ich tłumaczenia i interpretacje. Codziennie dodawane są nowe tłumaczenia. W starożytności interpretowano sny, stąd sennik egipski. Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy odczytywać oddzielnie.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antylicho »

  Portal Antylicho omawia zagadnienia wymykające się z ram racjonalnego myślenia i postrzegania świata. Ezoteryka to temat bardzo szeroki, lecz autorzy publikując swoje artykuły, przemyślenia, porady dzielą się nabytą praktyczną wiedzą oraz radą wspierając w ten sposób osoby potrzebujące pomocy. Prowadzone są również kursy rozwoju, wykłady, z których każdy może skorzystać. Oczywiście tematyka, antylicho to nie tylko duchy, magia i pochodne zagadnienia takie jak feng shui, amulety, opętanie lub klątwy, lecz również porady związane ze zdrowiem oraz rozwojem osobistym. Czasami ukazują się również na łamach portalu materiały kontrowersyjne dotyczące wykorzystania maggi dla własnych egoistycznych celów a także miejsc mocy i rytuałów, której to tematyki nie można pominąć w świecie przepełnionym agresją i brakiem zrozumienia. Wszystko to, co nas otacza jest energią, dlatego tą negatywną taką jak rzucanie klątwa odsyłamy tam gdzie jest jej miejsce. Zdejmowanie klątw i niepowodzenia, jakie oferujemy są za darmo i każdy może z nich skorzystać.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadomy sen »

  iSen.pl to witryna dla osób, dla których sen to nie tylko wypoczynek fizyczny i odprężenie, ale przede wszystkim coś w rodzaju rozwoju duchowego.

  Na iSen.pl znajdziesz dużo informacji na temat procesu snu, dowiesz się tu m.in co wpływa na przebieg snu, skąd biorą się sny, jakie znaczenie ma sen dla naszego organizmu i w jaki sposób realizować zdrowy, spokojny sen.

  Należy jednak pamiętać, że iSen.pl został stworzony głównie z myślą o początkujących, jak i zaawansowanych oneironautach, którzy chcą się nauczyć lub pogłębić swoją wiedzę na temat tego jak świadomie śnić, odbywać podróże astralne.

  Dlaczego warto świadomie śnić? Przede wszystkim dlatego, że można kontrolować swoje marzenia senne. Dzięki LD (Lucid dreaming - świadome śnienie) można pokonać swoję leki, fobie, koszmary senne. I co najważniejsze, można realizować swoje odwieczne marzenia, np. o lataniu.

  Poza tym zachęcamy do często korzystania z forum, gdzie można się wymienić opiniami i spostrzeżeniami z innymi oneironautami w sprawie LD i OOBE.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magia »

  Jeżeli szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, na temat Twojej przyszłości, trafiłeś świetnie! Strona przeznaczenie.biz odkrywa wszelkie tajemnice przyszłości Twojej, oraz przyszłych losów całego świata, o której mówią między innymi liczne przepowiednie. Serwis poświęcony jest także astrologii, sennikom i horoskopom. Możesz dzięki niemu zapytać o swoją przyszłość wróżki, ułożyć tarota, jak i oddać się lekturze ciekawych artykułów o świecie magii. Dzięki stronie poznasz wiele nieznanych dotąd technik wróżbiarskich, poznasz prawdę o znaczeniu swoich snów, jak i również jakie są techniki medytacji, czy to prawda, że niektórzy posiadali zdolność lewitacji itd...

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imiona Znaczenie »

  Imiona niosą w sobie tak wiele ukrytych znaczeń związanych z ich tradycją i pochodzeniem i używaniem. Niektóre wywodzą się z greki, z łaciny, hebrajskiego; można też spotkać wiele egzotycznych form, które przywędrowały do Polski z różnych stron świata.
  Mają one niewątpliwie wpływ na ludzi noszących je, na ich charakter i wybory życiowe. Warto dowiedzieć się co ukrywa się pod imieniem, które chcemy nadać dziecku. Księga imion oferuje szeroki wachlarz imion, które pomogą w wyborze imion dla chłopca i dla dziewczynki. Zagłęb się w fascynującą wiedzę i odkrywaj znaczenie imion razem z serwisem Imiona-Znaczenie.vixo.pl

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Online »

  Sennik Online to świetny sposób na poznanie naszych marzeń sennych oraz samego siebie. Niewielu z nas analizuje znaczenia marzeń sennych, często nawet ich nie pamięta. Pamiętajmy, że można to zmienić. Jak? Dzięki sennikowi masz szansę odkryć schowane głęboko marzenia, cele, lęki. Za pomocą Sennika Online, mającego w swojej bazie ponad 7600 znaczeń snów, możesz dowolnie interpretować swoje sny. Poza sennikiem, do dyspozycji internautów są również nasze działy tematyczne, np: świadomy sen (dowiedz się jak panować nad snami), zaburzenia snów (narkolepsja, koszmary senne, bezsenność) rodzaje snów (sny prorocze, fizyczne) oraz jak spać efektywnie a także inne artykuły związane ze snami. Zapraszamy wszystkich na Sennik Online, mając nadzieję, iż będzie on sennikiem, od którego zaczniesz każdy dzień!

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księga Imion Profetis »

  Czy imię potrafi zdeterminować koleje losu człowieka noszącego je? Dawniej wiele kultur było o tym przekonane. Imiona stanowiły życzenia na dorosłe życie, miały zapewnić powodzenie i opiekę bóstwa. Dziś natomiast wybór imienia jest już raczej tylko kwestią estetyki. Warto się jednak dowiedzieć jakie jest prawdziwe znaczenie imienia, jakie tradycje i historie się z nim wiążą, kto z wielkich tego świata je nosił, gdyż pomoże to w wyborze bardziej świadomym.
  Potrzebne informacje znajdą państwo w Księdze Imion Profetis – wyjaśnia ona pochodzenie oraz znaczenie najpopularniejszych imion żeńskich i męskich. Wiadomości są poparte rzetelnymi dociekaniami.
  Co więcej, Księga Imion Profetis to podręczna mini notka o świętych patronach imienia, dniu imienin, formach obcojęzycznych…

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o horoskopie Celtyckim »

  Celtowie tworzyli szczep, z którego mądrości korzystamy do dzisiaj. Sprawdź portal horoskopy24.eu, ażeby odgadnąć zagadkowe przepowiednie na dwanaście miesięcy 2012 oraz sprawdzić osobisty spersonalizowany horoskop celtycki. Prastare wskazówki zostały profesjonalnie dopasowane do współczesności.celtowie, horoskop, horoskop celtycki, wróżby, 2012

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to kabalistyczny portal dla ludzi zainteresowanych omenami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie zawodowe wróżki i wróżbiarze pomogą Ci zrozumieć własną przyszłość. Za poparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w istnieniu własnym, zawodowym, miłosnym i rodzinnym. Zdołasz także rozpoznać własny horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co oznacza Twoje imię, również jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data narodzin. Opisujemy warianty amuletów, które oddziałują na dane postacie. W naszym portalu poznasz również znaki najsłynniejszego wróżbity świata - Nostradamusa. Nasze czarodziejki posiadają zdolność przepowiadania za pomocą kart, opowiedzianych za sprawą tego wielkiego mistrza. Jeśli jesteś gotów poznać swoją przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Profetis »

  Zapraszamy w fascynującą podróż po głębiach ludzkiego umysłu. Odkryj znaczenie snów i dowiedz się czegoś o sobie. Sny są wyrazem naszych marzeń i lęków, na co dzień skrywanych przez dziennego stróża – świadomość.
  Od niepamiętnych czasów ludzie wierzyli, że w snach potrafią ujrzeć przyszłość. Była ona jednak ukryta pod osłoną bogatej symboliki. Z wiedzy i wielowiekowych doświadczeń powstały senniki przedstawiające interpretację snów. Dziś zaś nowoczesna nauka upatruje w snach odbicia rzeczywistości, tak wiec sny pełnią funkcję samopoznawczą.
  Sennik Profetis łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Oprócz wypracowanych przez lata obserwacji interpretacji, pokazuje też sny z ujęcia psychologicznego.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • sennik internetowy »

  Jeśli często trudno Ci zrozumieć swój sen, skorzystaj z naszego sennika internetowego. Dysponujemy bogatym zbiorem sennych marzeń wraz z ich interpretacją. Znajdziesz tu znaczenie snów i symboli, objaśnienia najbardziej typowych sennych objawień. Musisz pamiętać, że każdy sen ma ukryte znaczenie i jest odbiciem naszej rzeczywistości. Sny są wyrażane na zasadzie symboliki, mogą przekazywać ukryte marzenia, pragnienia oraz problemy. Sennik daje możliwość odgadnięcia przekazu, zrozumienie i często rozwiązanie problemu. Znaczenia snów ułożone są w kolejności alfabetycznej, dzięki czemu szybko odnajdziesz interesującą Cię frazę. Sennik jest na bieżąco aktualizowany i poszerzany o nowe tłumaczenia. Zapraszamy na naszą stronę senniki.us Poznaj znaczenie swojego snu!

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielki sennik internetowy »

  Wielki sennik internetowy - sennik.w-pigulce.pl to nowy, ładny i darmowy spis wszystkich snów wraz z szczegółowymi opisami. Symbole senne wystęująe w snach. JeAśli przyśniło Ci się coś sprawdź co! Nasz sennik online pozwala sprawdzić znaczenie snów i ich interpretacje.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Postaw tarota »

  Jest to strona, na której możemy przeczytać swój horoskop i zorientować się co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Tarot pomaga nam poznać swoją przyszłość i radzi jak pokierować swoim dalszym życiem. Wróżenie jest bardzo dobrą formą zapoznania się ze swoją przyszłością i pozwala nam na obmyślenie swoich przyszłych {postępowańdziałań. Wróżby mogą bowiem uczynić, że spojrzymy na nasze życie zupełnie inaczej.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik internetowy to zestaw najczęstszych napotykanych marzeń, które następują w postaci snów. Jakikolwiek sen coś obrazuje, coś znaczy. W każdym śnie odnajdują się tematy, kreacje, symbole, niesprecyzowane widziadła. Senniki oczywiście próbują Nam zatem wytłumaczyć. Sennik online zawiera opisy i znaczenia danych symboli bądź tematów. Z przykrością stwierdzam są to tylko wskazówki, które są próbą objawienia pojęcia Naszych snów. Nie można ich tłumaczyć przesadnie dosłownie, do wszelkiego snu trzeba podejść poszczególnie. Wielu z Nas zastanawia się co oznaczają sny, gdy powstają, co oznacza wiadomy symbol lub temat o jakiej marzyliśmy. Sennik internetowy wspomoże Nam się oczywiście tego dowiedzieć. Pozostaje Nam wciąż znaczenie imion naszych. Każde imię trochę znaczy, zawiera ze sobą sens, znaczenie. Czy nie zastanawialiście się skąd brały się imiona? Co one symbolizują? Bodajże gros z Was nie posiadała zrozumienia o tym, że imię przypuszczalnie coś znamionować. Imię to nieodzowna cząstka Naszej osobowości, jest to Nasza właściwość. Dla przykładu - nazwisko możemy przekształcać kiedy tylko chcemy i jak wiele razy potrzebujemy, z tym szkopułu nie ma.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik