słownik angielsko polski

słownik angielsko polski ABBYY Lingvo x3 to grupa współczesnych leksykonów elektronicznych dla wszystkich osób, które uczą się języków obcych lub korzystają z nich w pracy i powszedniym życiu prywatnym. Produkt dostarcza precyzyjne i poprawne tłumaczenia słów, obejmujące różnorodne ich znaczenia i formy, nagrania z artykulacją, a także testowe zastosowania.Proponujemy Państwu współczesny elektroniczny słownik angielsko-polski, jaki z pewnością rychło Państwo polubicie. Posiada on wybitnie wyrazisty i przejrzysty interfejs również multum pomocnyych w nauce funkcji. Hasła zredagowane są bardzo gruntownie i każdorazowo podaje się przykładowe wykorzystanie danego wyrazu. Dodatkowe narzędzia dla osób edukujący się umożliwiają nie wyłącznie tłumaczyć tekst, jednak także pogłębiać i ugruntowywać znajomość języka.

Szczegóły strony www.lingvo.net.pl:

Podlinkuj stronę www.lingvo.net.pl:

słownik angielsko polski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 260

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe w Anglii »

  Szkoła Językowa Lektor posiada szeroki wachlarz kursów językowych dla osób w różnych grupach wiekowych. Od 20 lat skutecznie uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki i technologi, tym samym podnosząc efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. W ofercie również szkolenia dla firm, usługi tłumaczeniowe oraz obozy i kolonie językowe w kraju i zagranicą.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik »

  Nauka języka angielskiego jest teraz priorytetowa. W wypadku gdy nie znamy języka, w wielu sytuacjach istnieje ryzyko, iż sobie nie poradzimy. Wiele sytuacji zmusza nas do tłumaczenia tekstów czy też czytania instrukcji czy komunikowania się po angielsku. Co się dzieje w wypadku jeśli nie znamy nawet podstaw angielskiego? Najtańszym, a właściwie to bezpłatnym, a więc zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z translatorów online. Tekst z automatycznego translatora jest bardzo dobrej jakości, aczkolwiek nie powinien być używany w oficjalnych pismach, jako iż nie jest to idealne tłumaczenie. Tłumaczenie nie jest jakości jakby było wykonane przez tłumacza przysięgłego, aczkolwiek powinno być wystarczająco dobre by zrozumieć o co chodzi.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tlumacze-Elektroniczne.pl - Translator Ang-Pol »

  Tlumacze-elektronicze.pl to sklep internetowy, który oferuje nowoczesne pomoce do nauki języków obcych. Najważniejsze przyrządy występujące w naszej ofercie to słowniki elektroniczne. Można u nas nabyć m.in. Quicktionary2, który jest przyrządem o bardzo wielu interesujących funkcjach. Jest to profesjonalny słownik pol-ang, który może skanować oraz tłumaczyć pojedyncze słowa, jak również można używać go do tłumaczenia dłuższych wyrażeń. Jest on urządzeniem szczególnie inteligentnym, bowiem sam rozpoznaje czasy, odmiany, liczby, jak też idiomy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, idealnie sprawdza się w szkole i w podróży. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, z którego mogą korzystać nie tylko uczniowie, lecz również naukowcy czy też prawnicy. Przyrząd posiada archiwum, w którym jest zapisywane 80 ostatnich zapytań. Słowa i zwroty są nie tylko tłumaczone, lecz również odtwarzana jest ich wymowa. Poza tym tłumacz skanujący ma prostą obsługę klawiatury i menu. Translator ang-pol można zamówić nie tylko za pośrednictwem witryny naszego sklepu, ale również w jednym z parudziesięciu punktów handlowych na terenie całego kraju. Niektóre z naszych translatorów mają także bardzo przydatną funkcję ręcznego wprowadzania tekstu do tłumaczenia. Zamówienia za pośrednictwem strony www mogą być składane 24 h/dobę, natomiast zamówienia telefoniczne można składać w godzinach otwarcia naszej firmy. Zakupione towary wysyłamy sprawdzoną firmą kurierska, natomiast cena wysyłki zawsze jest podawana przy zamówieniu. Płatność za zakupy można uregulować przy odbiorze oraz przelewem bankowym albo kartą płatniczą. Umożliwiamy również zakupy w systemie ratalnym.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • słownik niemiecki »

  Język niemiecki jest to język narodowy naszego sąsiada :Niemiec, którzy często zwiedzają nasz kraj. Wszędzie można zauważyć wycieczkowiczów porozumiewających się niemieckim. Dlatego też, jest on wykładany w szkołach i na studiach. Aby nowe wyrazy i zrozumieć słowa niemieckie pomocny bywa słownik niemiecki. Znaleźć można dużą ilość słowników, w wersjach papierowych i internetowych, natomiast najwygodniejszy jest słownik niemiecko-polski na stronie leksyka.pl. Zapewnia on ogromną bazę ogólnych jak również specjalistycznych fraz przyrządzonych przez fachowców. Dodatkowo, serwis leksyka.pl posiada także słowniki innych popularnych języków taki jak: słownik angielski, słownik włosko-polski i hiszpański i słownik francusko-polski. Gwarancja najlepszych tłumaczeń.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grójec - szkoła języków obcych »

  Szkoła języków obcych Mentes Grójec organizuje lekcje języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Obecnie w ofercie jest nauka języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i polskiego dla obcokrajowców. Wkrótce także inne języki. Szkoła języków obcych uczy wszystkie grupy wiekowe – także dzieci w wieku przedszkolnym. Lekcje dla dzieci prowadzone są nowoczesnymi, aktywizującymi metodami nauki w formie gier i zabaw. Młodzież przygotowywana jest do gimnazjum i matury. Osoby dorosłe mogą skorzystać z dużej oferty kursów z różnym zakresem materiału. Lekcje prowadzą także native speaker’s z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Mentes przygotuje Cię do wielu znanych i popularnych egzaminów – takich jak np.: CAE, FCE, TOEFL. Lektorzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Mentes oferuje kameralne warunki nauki oraz niskie ceny. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z wielu promocji oraz nieoprocentowanych rat. Kursy organizowane są w małych grupach co umożliwia skuteczną naukę.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Pokazujemy Wam serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking, która para się nauczaniem języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych. Każde zajęcie odpowiada różnorakim możliwościom uczących się, kursowi towarzyszy ciepły nastrój oprócz tego odbywają się w interesująco przygotowanym wnętrzu. Szkoła języków obcych Simply Speaking proponuje kursy językowe, które przygotują do egzaminów DELE czy gimnazjalnego oraz zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych, indywidualne bądź grupowe, aby nauka języka przebiegała niezawodnie, a dany egzamin czy matura z niemieckiego poszedł wybornie.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego Wrocław »

  Zapewniamy profesjonalne rozwiązania z zakresu kursów angielskiego na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy w ofercie naukę języka angielskiego dorosłych, młodzieży (do egzaminów) i dzieci (w formie zabawy), a ponadto dla firm (kursy angielskiego biznesowe, dostosowane do profilu firmy). Polecamy naukę angielskiego online. Taka forma nauki umożliwia naukę z dowolnego miejsca i korzystanie z atrakcyjnych materiałów audiowizualnych.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z angielskiego »

  Grupa tłumaczy, pasjonatów studiujących filologię angielską. Dynamicznie rozwijamy swoje pasje językowe chcąc pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać kolejne doświadczenia. Zajmujemy się różnego rodzaju tłumaczeniami dla szerokiej gamy klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumaczeń języka angielskiego. Korekty tłumaczeń, pisemne tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia za darmo »

  Prawdopodobnie borykałeś się nie raz z problemem przetłumaczenia wyrazu, pojedynczego zdania albo tekstu. Strona www, która pomoże Ci w szybki sposób napisać prośbę o pomoc w przetłumaczeniu rożnego rodzaju słówek. Zadawać pytania można także o tłumaczenia tekstów zagranicznych utworów. Tłumaczenia dotyczą większości najpopularniejszych języków: francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, angielski, niemiecki oraz wielu innych. Tłumaczenia z języka obcego na polski jak i z polskiego na obcy. Użytkownicy dobrze znające język mogą pochwalić się swoimi zdolnościami.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.mentes.edu.pl - Witamy na stronie »

  Mentes to nowa szkoła językowa w Bielsku-Białej. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania. Zatrudniamy wyłącznie nauczycieli o wysokim poziomie wykształcenia i przygotowania zawodowego. Naszym atutem są konkurencyjne ceny. Oprócz płatności w ratach oferujemy szereg atrakcyjnych zniżek Zajęcia odbywają się w kameralnych warunkach, w mał

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »