Kursy językowe za granicą - Glossa

Kursy językowe za granicą - Glossa Najlepszym sposobem na naukę obcego języka stają się kursy językowe za granicą. Poznawanie jak również doskonalenie umiejętność posługiwania się językiem w kraju, gdzie on występuje codziennie, to połączenie wykładów językowych z relaksem w ciekawym rekreacyjnie otoczeniu.

Dziś bez umiejętności posługiwania się językiem obcym niemożliwym jest właściwie egzystować. Aby sprostać tej konieczności organizowane są różnorakie szkolenia. Wartym jest jednak uczyć się określonego języka w kraju, w którym to on powszechnie występuje. Tego typu szkolenia ręczą nie tylko prawidłową wymowę, ale również umożliwiają kształcenie z języka w kontekście kultury danego narodu. Kursy językowe za granicą są więc najlepszym pomysłem dla ludzi przyjmujących nowe wyzwania.

Szczegóły strony www.wyjazdy-jezykowe.pl:

Podlinkuj stronę www.wyjazdy-jezykowe.pl:

Kursy językowe za granicą - Glossa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 273

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski przez skype »

  W dzisiejszych czasach wymaga się od ludzi znajomości języka angielskiego. Jeśli do tego momentu nie przykładałeś się do nauki to teraz masz okazję aby to zmienić. Zapewniamy Ci lekcje w miłej atmosferze. Jeżeli chcesz żeby pracowali z tobą rzetelni lektorzy to idealnie trafiłeś. Pracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy znają trudności jakie dotykają kursantów. Należy wiedzieć, że bez znajomości angielskiego nie posiadamy szans na dobrą pracę. Moja oferta specjalna to – angielski przez skype. Masz wątpliwości – odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • słownik niemiecki »

  Język niemiecki jest to język narodowy naszego sąsiada :Niemiec, którzy często zwiedzają nasz kraj. Wszędzie można zauważyć wycieczkowiczów porozumiewających się niemieckim. Dlatego też, jest on wykładany w szkołach i na studiach. Aby nowe wyrazy i zrozumieć słowa niemieckie pomocny bywa słownik niemiecki. Znaleźć można dużą ilość słowników, w wersjach papierowych i internetowych, natomiast najwygodniejszy jest słownik niemiecko-polski na stronie leksyka.pl. Zapewnia on ogromną bazę ogólnych jak również specjalistycznych fraz przyrządzonych przez fachowców. Dodatkowo, serwis leksyka.pl posiada także słowniki innych popularnych języków taki jak: słownik angielski, słownik włosko-polski i hiszpański i słownik francusko-polski. Gwarancja najlepszych tłumaczeń.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Q15 - słownik angielsko polski »

  Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15po wybraniu język, klikasz tyl

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na Twoim weselu też może pracować tłumacz »

  Polki to bardzo ładne i inteligentne dziewczyny, które w ostatnich latach dużo podróżują i coraz częściej znajdują mężów za granicą. Ich wesela zgodnie z tradycją odbywają się w naszym kraju i tutaj mogą pojawić się problemy. Goście weselni z różnych krajów bardzo chętnie porozmawialiby ze sobą, ale niestety barierą jest nieznajomość języka polskiego. Dlatego grupa zaprzyjaźnionych śląskich tłumaczy postanowiła rozwiązać ten problem i powołała do życia stronę tłumaczy weselnych. Razem z tłumaczami z innych regionów tłumaczą oni podczas wesel rozmowy prowadzone w języku włoskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, ukraińskim, rosyjskim i czeskim. Dzięki ich pracy goście z zagranicy nie czują się izolowani na weselu, gdyż doskonale rozumieją treść przemówień i toastów wygłaszanych po polsku, a ich toasty i przemówienia rozumieją polscy goście. Głównym zadaniem tłumaczy jest sprawne tłumaczenie podczas wesela. Jednak w razie potrzeby mogą oni też towarzyszyć zagranicznym gościom w czasie ich pobytu w Polsce, przed lub po weselu, podczas robienia zakupów oraz zwiedzania ciekawych miejsc w naszym kraju.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • angielski - Hello Rozmowki Angielskie. »

  Hello Rozmówki Angielskie Online, darmowa nauka języka angielskiego. Tematyczne słownictwo angielskie w testach i ćwiczeniach dla początkujących i średnio zaawansowanych.Bezpłatne kursy jezyka angielskiego z wymową i mp3, nauka słówek i zwrotów angielskich, rozmówki polsko angielskie, testy i ćwiczenia, gramatyka angielska, czasy, złote myśli po angielsku, Business English oraz inne materiały dla uczących się jezyka angielskiego.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki, angielski, szkoła językowa Szczecin »

  Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa »

  Nauka angielskiego bez stresu tylko u nas – profesjonalni lektorzy, kameralne grupy, wszystkie poziomy kształcenia. Nasza szkoła językowa gwarantuje wymierne korzyści z nauki, zapewniamy także naukę właściwej, brytyjskiej wymowy oraz kursy angielskiego dla dzieci, zapraszamy.Bez angielskiego ani rusz – Szkoła Języków Obcych z tradycjami zaprasza na zajęcia. Z nami bez szkolnego stresu poznasz język angielski od podstaw a także podniesiesz swoje kompetencje w zakresie jego znajomości. Polecamy także nowość – interesujące i efektywne zajęcia dla dzieci w każdym wieku.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego Łódź »

  Szkoła językowa Akces – Benefit to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich ludzi, pragnących fachowych jak również efektywnych kursów języka angielskiego. Prócz kursu języka angielskiego Kursanci Szkoły Akces – Benefit mają sposobność pobierać naukę też z języka niemieckiego, francuskiego bądź też hiszpańskiego. Szkoła swe ośrodki ma w różnych województwach Polski. Mieszkańcy takich miast jak Łódź, Warszawa czy Poznań lub też Częstochowa, mają sposobność zapisania się na kursy językowe w oddziałach Akces – Benefit. Specjaliści tam zatrudnieni już początku współdziałania stają naprzeciw swoim Kursantom. Między innymi każdy przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego bądź francuskiego, ma możliwość uczęszczać na zajęcia próbne. Natomiast wszystkie lekcje odbywają się w nielicznych grupach, dzięki czemu nauka języka przebiega w przyjaznych warunkach.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Pokazujemy Wam serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking, która para się nauczaniem języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych. Każde zajęcie odpowiada różnorakim możliwościom uczących się, kursowi towarzyszy ciepły nastrój oprócz tego odbywają się w interesująco przygotowanym wnętrzu. Szkoła języków obcych Simply Speaking proponuje kursy językowe, które przygotują do egzaminów DELE czy gimnazjalnego oraz zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych, indywidualne bądź grupowe, aby nauka języka przebiegała niezawodnie, a dany egzamin czy matura z niemieckiego poszedł wybornie.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia za darmo »

  Prawdopodobnie borykałeś się nie raz z problemem przetłumaczenia wyrazu, pojedynczego zdania albo tekstu. Strona www, która pomoże Ci w szybki sposób napisać prośbę o pomoc w przetłumaczeniu rożnego rodzaju słówek. Zadawać pytania można także o tłumaczenia tekstów zagranicznych utworów. Tłumaczenia dotyczą większości najpopularniejszych języków: francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, angielski, niemiecki oraz wielu innych. Tłumaczenia z języka obcego na polski jak i z polskiego na obcy. Użytkownicy dobrze znające język mogą pochwalić się swoimi zdolnościami.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »