Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z czolowych serwisów do nieodpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym serwisie znajdziesz potrzebna informacje dotyczące gramatyki języka angielskiego, miesiące po angielsku, czasy angielskie, odmianę czasownika to be oraz wiele artykułów niezbędnych do błyskawicznej nauki języka angielskiego. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki angielskiego już dziś!

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pi School - Szkoła Języków Obcych »

  Pi School Wyjątkowa Szkoła Języków Obcych. Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Zajęcia dla dzieci odbywają się na 12 poziomach zaawansowania i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z minimum kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Celem zajęć jest wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych małych kursantów. Stawiamy jednak na komunikacje werbalną - najbardziej naturalną formę porozumiewania się dziecka z otoczeniem.Zajęcia prowadzone są w języku obcym w maksymalnie możliwym zakresie - jedynym ograniczeniem jest poziom zaawansowania dzieci.Aby wspomagać tempo i skuteczność przyswajania języka stosujemy wiele gier i zabaw edukacyjnych. Uczą one dzieci naturalności i swobody w porozumiewaniu się. Kontakt z rodzicami jest dla nas nieodłącznym elementem kursu. Lektorzy są gotowi do rozmowy o postępach dziecka po każdych zajęciach. Każdym problemem zajmą się także pracownicy administracji - wystarczy zadzwonić lub przyjść do nas.Po każdym semestrze rodzice otrzymują szczegółowe oceny opisowe postępów językowych dziecka. Naszym kursantom umożliwiamy korzystanie z bogato wyposażonej biblioteki książkowej, audio.W naszej ofercie: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców, szwedzki, japoński, chiński, arabski, hindi, hebrajski. Lokalizacje: Warszawa, Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka. Także zajęcia z dojazdem do kursanta lub firmy. Proponujemy kursy na każdym poziomie i przygotowujemy do wszelkich egzaminów. W naszej szkole wykorzystujemy najnowsze multimedia i technologie edukacyjne, e-learning. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej platformy e-learningowej. Jako jedyni w kraju oferujemy dostęp do nauki 24 języków. Nielimitowany dostęp przez internet 24 godziny na dobę. www.pischool.plwww.pischool.pl/elearning

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku - to właśnie nasza główna sfera działalności. Zdobyte doświadczenie w pisaniu tekstów naukowych pozwala nam na bardzo profesjonalne podejście do naszej działalności. Specjalizujemy sie w pisaniu prac filologii angielskiej takich jak metodyka, lingwistyka czy tłumaczenia. Jeżeli zatem poszukujesz eksperta, który w sposób profesjonalny zajmie sie Twoja pracą licencjacką czy magisterską to nasz serwis jest właśnie tym czego szukasz.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie »

  Prace dyplomowe magisterskie, licencjackie i inne
  Powierzając napisanie fachowcowi swojej pracy magisterskiej masz zapewnienie, że praca będzie wysokiej klasy. Będzie także zrobiona na czas solidnie Na naszej stronie znajduje się oferta firmy MindNet zawierająca pisanie prac: -prace magisterskie, prace licencjackie. W zakres naszej działalności wchodzi również tworzenie prac zaliczeniowych.
  Każda praca magisterska jest wyjątkowa! Wszystkie prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie pisane są przez specjalistów! Odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z ofertą!
  bankowosc
  ekonomia
  finanse

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • EDYTOR - PRACE MAGISTERSKIE, PRACE LICENCJACKIty i obróbka tekstów. »

  Pomagamy w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, w doborze odpowiedniej bibliografii i skomponowaniu zarysu pracy. Materiały te są bardzo pomocne przy pisaniu własnych opracowań takich jak : prac magisterskich, prac licencjackich, prac doktorskich, prac dyplomowych, semestralnych i innych. Każde opracowanie jest pisane od nowa. Nie powielamy, nie przepisujemy, ani nie wykorzystujemy napisanych wcześniej opracowań. Uzyskasz gotową pracę naukową poruszającą w obszerny sposób problematykę Twojej pracy.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Legnica »

  Matura jest ważnym etapem w życiu człowieka. Dlatego warto się do niej dobrze przygotować. Nasza szkoła oferuje kursy maturalne, które w kompleksowy sposób przygotowują do matury z języka angielskiego.
  Zapewniamy wysoki poziom nauczania i konkurencyjne ceny.
  Nauka odbywa się w małych grupach i przyjaznej atmosferze.
  Szkoła oferuje również inne kursy językowe w tym wakacyjne kursy angielskiego.
  Oferujemy kursy językowe dla dzieci, dorosłych i szkolenia dla firm. Szkolenia dla firm mogą zawierać elementy Business English.
  Szkoła prowadzi także korepetycje z języka angielskiego.
  Siedziba szkoły znajduje się w mieście Legnica.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Serwis oferuje Prace maturalne przygotowane specjalnie dla Was na rok 2011, 2012. Wszystkie Prace napisali nasi redaktorzy przez ostatnie kilka lat. Gwarantujemy zgodność każdej pracy maturalnej z CKE. Prace maturalne dostępne w naszym serwisie są w pełni kompletne. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane przez nas dobra intelektualne były najwyższej jakości. Tutaj znajdziesz najlepsze Prace maturalne w najlepszej cenie. Twoja wymarzona praca maturalna czeka na Ciebie.
  Z nami, także Ty możesz uzyskać maksymalny wynik 20 pkt = 100%
  U nas jesteś pewien kosztów, które są szczegółowo opisane na naszej stronie. Jesteś też pewien dnia, w którym otrzymasz swoją pracę. Wszystkie Prace maturalne piszą redaktorzy. Gwarantujemy również stuprocentową dyskrecję, po uregulowaniu płatności stajesz się autorem pracy!. Wszystko to w pełni legalnie!
  Prezentacje maturalne -Jak Napisać?
  Spis - Prezentacje maturalne z języka polskiego
  Motyw pory roku - Prezentacje Maturalne

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grójec - szkoła języków obcych »

  Szkoła języków obcych Mentes Grójec organizuje lekcje języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Obecnie w ofercie jest nauka języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i polskiego dla obcokrajowców. Wkrótce także inne języki. Szkoła języków obcych uczy wszystkie grupy wiekowe – także dzieci w wieku przedszkolnym. Lekcje dla dzieci prowadzone są nowoczesnymi, aktywizującymi metodami nauki w formie gier i zabaw. Młodzież przygotowywana jest do gimnazjum i matury. Osoby dorosłe mogą skorzystać z dużej oferty kursów z różnym zakresem materiału. Lekcje prowadzą także native speaker’s z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Mentes przygotuje Cię do wielu znanych i popularnych egzaminów – takich jak np.: CAE, FCE, TOEFL. Lektorzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Mentes oferuje kameralne warunki nauki oraz niskie ceny. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z wielu promocji oraz nieoprocentowanych rat. Kursy organizowane są w małych grupach co umożliwia skuteczną naukę.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego »

  Większa część uczelni wyższych wymaga przy rekrutacji na swoje kierunki, zdania na wysoką notę sprawdzianu maturalnego z języka obcego. Znajomość języka obcego zdobywana w trakcie lekcji w szkole średniej nie zawsze jest wystarczająca, by zdać test dorosłości na przewidywanym poziomie. Dzięki ofercie, którą zamieściliśmy na stronach naszego portalu internetowego ktokolwiek bez większego kłopotu powiększy osobiste zdolności językowe. Udzielne przez nas korepetycją pomogą każdemu maturzyście dostać się na wymarzony kierunek studiów.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje fizyka Wrocław »

  Firma doradcza Clevermind przeprowadza zorganizowane szkolenia, korepetycje z języków obcych(angielski, niemiecki), przedmiotów ścisłych(matematyka, fizyka) jak i języka polskiego.
  Firma Clevermind funkcjonuje i udziela lekcji na rejonie Wrocławia. Sala wykładowa Clevermind mieści się przy ulicy Legnickiej 62. Więcej informacji można uzyskać pod numerem kom.: 519 103 644 lub na naszej stronie internetowej clevermind.pl.
  Centrum korepetycji istnieje na rynku od kilku lat, a nasze zdolności w edukacji, młodzieży, studentów ale i nie tylko sięga już kilkunastu lat.


  Nauka to proces często pracochłonny, w którym można napotkać się na liczne problemy doprowadzające do sytuacji stresowych. Centrum korepetycji Clevermind dąży do tego by szkolenia udzielane przez firmę były przeprowadzane w sympatycznej, bezstresowej atmosferze natomiast wiedza by była podawana porcjami, wedle szybkości przyswajania treści przez ucznia. Dodatkowo staramy się wedle możliwości, by przekazywaną wiedzę podpierać elementami z życia wzięte, ilustracjami, nagraniami video itp., a to wszystko po to by klient nie tylko szybciej nauczył się treści ale by utkwiła ona w pamięci na długi czas.
  CleverMind Centrum Korepetycji
  ul. Legnicka 62
  54-204 Wrocław
  Kom: 519 103 644

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania do pracy magisterskiej »

  Stając przed faktem skonstruowania problemu badawczego do pracy magisterskiej niestety nie każdy student jest świadomy tego jak to zrobić. Niestety również nie każdy promotor o tym wie co należy zrobić. Jeśli taki problem pojawia się proponujemy zgłoszeni się do nas. Wykonujemy takie usługi jak analizy danych, obliczenia statystyczne czy zaawansowane testy statystyczne wraz z interpretacją.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z polskiego warszawa »

  Nasze lekcje to nie tylko samo wpajanie wiedzy, pomocna dłoń oraz wsparcie uczącego, ale tak samo dojazd do domu, elastyczny grafik dobrany do wymagań klienta, duża oferta edukacyjna oraz użycie wszelkich udogodnień wspomagających proces uczenia. Stawiamy głównie na jakość oraz odpowiedni poziom kształcenia. Dla nas dziecko jest zawsze najważniejsze. Oprócz przeprowadzanych dotychczas zajęć oferujemy zajęcia z dziedzin matematyczno-przyrodniczych dodatkowo z języków obcych. Dodatkowo oferujemy korepetycje z fizyki warszawa. Nauczyciele pracują również jako obserwatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Uzyskane w ten sposób doświadczenia procentują podczas pracy z uczniami. Utrwalając wiadomości sprawiamy, że efekty nauki są pernamentne. Istniejemy i rozwijamy się dla Was. Dbamy o atrakcyjność i różnorodność świadczonych usług, a co najważniejsze zawsze jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie oraz konstruktywną krytykę, która pozwala Nam na ciągłe polepszanie jakości oferowanych przez Academi usług.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ Darmowy »

  Test IQ darmowy - brzmi jak fikcja? Nic podobnego! W naszym portalu udostępniamy odwiedzającym całkowicie darmowy Test IQ. Jakość IQ Test zatwierdzają ogromne ilości zadowolonych odwiedzających. Dzięki dużej liczbie zbadanych odwiedzających, test iq został dopracowany do perfekcji. Dajemy gwarancję, że wynik który otrzymasz będzie prawdziwie odwzorowywał twój rzeczywisty iloraz inteligencji. Znajomi pochwalili Ci się ilorazem inteligencji? Nie zamierzasz być gorszy, a nie chcesz iść na badanie Mensy lub płacić 33 zł za sms-a? Właśnie tego testu IQ poszukiwałeś! Nie pobieramy opłat za wykonanie testu iq, lecz to nie oznacza, że nasz IQ Test jakością ustępuje odpowiednikom. Wręcz przeciwnie! Obsługa portalu jest ogromnie intuicyjna, wystarczy zaledwie pojedyncze kliknięcie, by zacząć rozwiązywanie testu iq. Wynik jaki dostaniesz, będzie na poziomie testu Mensa, za sprawą bardzo zaawansowanych skryptów wyliczania ilorazu inteligencji. Nie marnotraw czasu, odwiedź nasz portal i poznaj swoje iq za darmo już teraz!

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjakich »

  Niektórzy nie mają mocy po wielogodzinnej pracy, a dość często należy przygotować ponadto pisemne prace zaliczeniowe. W przypadku zaliczeń pisemnych wykonywanych w zaciszu domowym lub bibliotecznym trzeba zwracać uwagę na każdy, najmniejszy nawet szczegół. Wykładowcy są szczególnie surowi w ocenianiu takich prac, ponieważ mają świadomość, iż studenci mają możliwości skorzystania z wiadomości z bardzo wielu źródeł- biblioteki nie tylko rozpowszechniają zasoby książkowe, ale także elektroniczne. Ponadto, powstało bardzo wiele bibliotek audio wizualnych proponujących także udostępnianie zbiorów filmowych czy muzycznych. Dawniej, nie istniało tak wiele możliwości, z jakich można korzystać dzisiaj. Jak się jednak okazuje, na pomoc zbłąkanym i zestresowanym studentom przychodzą strony internetowe takie, jak forum-student.pl lub e-pisanie-prac.pl, dla których pisanie prac licencjackich na zamówienie jest czymś częstym.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język obcy Radom. »

  Korzystną, bezstresową i naturalną metodą uczenia się języka obcego przez dzieci jest nauka poprzez przyjemność. Każde dziecko od urodzenia posiada klarowną zdolność pochłaniania wiedzy oraz okalającego go świata. Zastosowanie tej niezwykłej zdolności dziecka do przyswajania języka obcego umożliwiło Helen Doron opracowanie metody z użyciem sposobu, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Maluchy ucząc się tym systemem tak samo dobrze przyswajają sobie mowę obcą jak i własną. Odpowiednim momentem na rozpoczęcie edukacji jest ukończenie 3 miesiąca życia malucha. Wówczas dziecko rozpoznaje i przyswaja zasłyszane dźwięki z otaczającego świata i reaguje na bodźce zewnętrzne. Metoda Helen Doron Early English przeprowadzana jest w dwóch etapach – na początku dzieci uczą się języka mówionego, a potem przyswajają reguły pisania i czytania. Zajęcia mają postać przyjazną dziecku, są pełne zabaw, gier i piosenek. Odpowiednio przygotowany nauczyciel komunikuje się z dziećmi w języku angielskim powodując, że pociechy naśladując go powtarzają wymawiane przez niego wyrazy. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu nauczyciel może poświęcić oddzielnie czas każdemu dziecku. Pociechy nieustannie chwalone są za zdobyte postępy, co czyni, że są aktywniejsze i ochoczo uczestniczą we wszelkich zabawach i grach językowych. Prostota tej metody pozwala na mimowolną, przyjemną, bezstresową edukację języka obcego, bez marnowania czasu na męczącą naukę słówek. Taki sposób uczenia się angielskiego poprzez zabawę mobilizuje do dalszego edukowania w prosty i naturalny sposób. Materiały kształceniowe, konieczne do właściwego edukowania malców są na bieżąco uaktualniane i udoskonalane, w porozumieniu z nauczycielami z całego świata.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje