Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • wierszyki »

  Nasza witryna internetowa została utworzona po to, aby ułatwić osobą przekazywanie emocji. Doświadczyliśmy, że czasami bardzo trudno jest napisać „przepraszam” czy „kocham”. Dlatego właśnie na naszej nowej witrynie ukazują się nowe życzenia, któreto ułatwią Ci wyrazić to, co czujesz. Znajdziesz u nas wiersze na wszystkie okazję. Dzięki nim możesz wysłać także życzenia urodzinowe, imieninowe lub Bożonarodzeniowe, które z całą pewnością na zawsze zostaną zapamiętane przez odbiorcę.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy impresjonistów »

  Do każdego twórcy dopasowany jest opis jego twórczości, zwięzła biografia oraz galeria jego prac, niezwykłe obrazy impresjonistów do obejrzenia w uboczu Twojego domu. Nasza strona to uciecha dla miłośników sztuki, szczególnie tych, dla których impresjoniści i ich dzieła mają szczególne przesłanie. Pejzaże, scenki rodzajowe, martwa natura, a wszystko to ukształtowane impresjonistycznym pędzlem, gdzie liczył się subiektywizm i uchwycenie krótkiej, przelotnej chwili, umożliwiamy niezwykłą podróż po świecie impresjonizmu. Strona jest w całości poświęcona twórczości wziętych malarzy, a ściślej rzecz biorąc - impresjonistów. Serwis internetowy www.impresjonizm.com.pl jest miejscem, w którym jest przedstawiana jest wielka obrazy słynnych malarzy okresu impresjonizmu. Naszym celem jest aby dzięki naszej witrynie poznali państwo słynnych artystów, oraz byście oddali się emocjom wraz z nimi na tych kilka uciekających tak szybko chwil.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarium historyczne »

  Kalendarium historyczne II Wojny Światowej - kalendarium.w-pigulce.pl ma na celu zebranie w całość najważniejszych wydarzeń i ciekawostek okresu 39-45. Na stronie znajdziesz kalendarium Polski, kalendarium życia - kalendarium historii która mimo iż często tragiczna wciąż żyje w naszej pamięci.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Wśród dziedzin wiedzy dwie są chyba najważniejsze - historia i matematyka. Historia przez wielu określana jest jako matka wszystkich nauk, gdyż mówi nam ona o całym ludzkim dobytku, całej przeszłości, a nie ma nic cenniejszego, niż doświadczenie. Matematyka jest z kolei matką wszystkich nauk ścisłych, a nauki ścisłe generują postęp (jednak nie tylko one). Nasza strona zawiera materiały z wielu dziedzin nauki, takich jak wspomniana już historia, a także psychologia, geografia czy socjologia.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stare fotografie krakowa »

  Zapraszamy do obejrzenia niezwykłej kolekcji dzieł sztuki jakimi bezspornie są zebrane przez nas stare obrazy. Usiądź komfortowo, zaparz kawę i przygotuj się na wspaniałe wrażenia. Zalecamy do obejrzenia niesamowite i nietuzinkowe obrazy z uprzednich lat. fotografie z Trwania zwykłych i niezwykłych ludzi. Realia życia z tamtych lat, jakie rozśmieszą, zainteresują a czasami i poruszą. Nasza witryna istnieje po to, żeby nieść informację i wrażenia estetyczne z najwyższej półki. Jeżeli chcielibyście obejrzeć zestaw wiekowych zdjęć zebranych w jednej niezwykłej galerii to perfekcyjnie trafiliście. Rozliczne epoki, czarodziejskie miejsca, niezwykli ludzie. Dzięki galerii starych fotografii poznasz niezwykłe i ujmujące dzieje takie, jakimi były, bez czczych komentarzy czy przyziemnych opisów.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium