Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 7
  • Tłumaczenia z włoskiego »

    Strona tłumaczenia-wloski.pl należy do biura Supertłumacz, które proponuje swoim klientom różnego rodzaju przekłady, m.in. z włoskiego. Na stronie odnajdziemy pełną ofertę firmy oraz szczegółowe dane kontaktowe. Witryna pozwala na uzyskanie darmowej wyceny przekładu. Kadra Supertłumacza poleca się do wszelkich zadań, zaczynając od tłumaczeń zwykłych, tłumaczenia listów motywacyjnych oraz przekłady specjalistyczne, do których zakwalifikować można tłumaczenia stron WWW. Każdy klient może otrzymać przekłady za pośrednictwem Internetu, co gwarantuje błyskawiczny okres realizacji zleceń. Istotne jest tu współpraca Włochów. Wykształcona kadra nieustannie wzbogaca swoje kwalifikacje.

    Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
  • praca domowa »

    Wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i techników gorąco inwituję do odwiedzenia mojej strony internetowej grpd.pl. Na stronie każdy z Was wynajdzie gotowe odpowiedzi do zadań z matematyki czy fizyki. Co więcej, nie upubliczniamy Wam tylko zadań. Na stronie zdołacie zapoznać się także z streszczeniami lektur. To i znacznie więcej na grpd.pl.

    Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

tłumacz (31), biuro (51), z włoskiego (1), tłumaczeń (16), edukacja (22), matematyka (1), na włoski (1), włoskiego (1), języka (10), biologia (3), język (13), tekstów (8), włoski (6)