Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Szkolenia dla firm Szczecin »

  Jeżeli pragniesz efektywnie nauczyć się języka angielskiego, lecz brakuje Ci czasu na zajęcia w zwyczajnych szkołach językowych bądź masz jakieś nietypowe wymagania, to oferta edukacyjna Mobile English jest właśnie dla Ciebie. Chodzi o język angielski Szczecin z dojazdem do ucznia i indywidualnie układane programy spotkań. Szkoła językowa Szczecin szkoli osoby na dowolnym stopniu znajomości języka obcego, zatem mogą to być zarówno początkujący, jak i zaawansowani lub ludzie, którzy mieli długą przerwę w nauce. Profil lekcji może zaś być ogólnotematyczny bądź dotyczyć jakiegoś wyszczególnionego celu, na przykład przygotowań do matury bądź zdobycia certyfikatu CAE czy CPE.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń w Warszawie - Trans-Lex »

  Profesjonalizm oraz dokładność to atuty, jakimi wyróżnia się nasza agencja tłumaczeń. Pracujemy ze starannie dobranymi, profesjonalnymi tłumaczami. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych Klientów, realizując różnego rodzaju zlecenia. Jako rzetelne biuro tłumaczeń, dokonujemy tłumaczeń pisemnych i ustnych w wielu językach i w szerokiej gamie specjalizacji. Każde z tłumaczeń cechuje się dużą starannością oraz precyzją wykonania.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Lublin »

  Strona internetowa promująca szkołę nauki języków Prime English Studio. Szkoła prowadzi kursy językowe o różnym poziomie edukacji. W propozycji kursy językowe Lublin, kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, kursy standartowe "Prestige", kursy dla dzieci, kursy Proficiency English, kursy dla licealistów, lekcje indywidualne, język polski dla cudzoziemców i wiele innych. Nauka realizowana jest Metodą Callana rozbudowaną o Prime Standard - projekt własny szkoły. W propozycji znajdują się ponadto kursy dla firm. Szczegółowe informacje dotyczące oferty szkoły językowe Lublin znajdują sie na witrynie internetowej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Sosnowiec »

  DISCOVER - oferuje szkolenia języka angielskiego z dojazdem do ucznia.
  Dostosowujemy sposób nauczania do potrzeb klienta.
  Uczymy w małych grupach lub indywidualnie.
  Specjalizujemy się jedynie w języku angielskim.
  Doświadczenie naszych lektorów zapewniają profesjonalizm.
  szkolenia specjalistyczne biznesowe.

  Kurs zapewni Państwu łatwe porozumiewanie się w życiu codziennym.
  Namawiamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie umożliwiają wydajne wykorzystanie czasu lekcji. Lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
  Proponujemy kursy tematyczne - np. dla osób wyjeżdżających za granicę.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.
  Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Q15 - słownik angielsko polski »

  Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15po wybraniu język, klikasz tyl

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia za darmo »

  Prawdopodobnie borykałeś się nie raz z problemem przetłumaczenia wyrazu, pojedynczego zdania albo tekstu. Strona www, która pomoże Ci w szybki sposób napisać prośbę o pomoc w przetłumaczeniu rożnego rodzaju słówek. Zadawać pytania można także o tłumaczenia tekstów zagranicznych utworów. Tłumaczenia dotyczą większości najpopularniejszych języków: francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, angielski, niemiecki oraz wielu innych. Tłumaczenia z języka obcego na polski jak i z polskiego na obcy. Użytkownicy dobrze znające język mogą pochwalić się swoimi zdolnościami.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy angielski dla firm w mieście Warszawa »

  Na omawianej stronie internetowej znajduje się oferta firmy Rokicki. Używamy książek nie starszych niż dwu-, trzyletnie. Nasza cena jest nawet o 15% niższa niż w szkołach sieciowych. Mamy ogromną liczbę pozytywnych opinii o naszej firmie od klientów. Każdego lektora wybieramy osobiście i z każdym współpracuję prowadząc hospitacje. Proponujemy różnego rodzaju szkolenia, także angielski dla firm Warszawa. Zdecydowanie więcej na nasz temat dowiecie się Państwo z serwisu.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa »

  Nauka angielskiego bez stresu tylko u nas – profesjonalni lektorzy, kameralne grupy, wszystkie poziomy kształcenia. Nasza szkoła językowa gwarantuje wymierne korzyści z nauki, zapewniamy także naukę właściwej, brytyjskiej wymowy oraz kursy angielskiego dla dzieci, zapraszamy.Bez angielskiego ani rusz – Szkoła Języków Obcych z tradycjami zaprasza na zajęcia. Z nami bez szkolnego stresu poznasz język angielski od podstaw a także podniesiesz swoje kompetencje w zakresie jego znajomości. Polecamy także nowość – interesujące i efektywne zajęcia dla dzieci w każdym wieku.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z angielskiego »

  Grupa tłumaczy, pasjonatów studiujących filologię angielską. Dynamicznie rozwijamy swoje pasje językowe chcąc pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać kolejne doświadczenia. Zajmujemy się różnego rodzaju tłumaczeniami dla szerokiej gamy klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumaczeń języka angielskiego. Korekty tłumaczeń, pisemne tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Poznań »

  LOGOS Architektura Umysłu gwarantuje angielski dla dzieci Poznań na znacznym poziomie. Firma zapewnia szeroki wachlarz usług dla dzieci i firm. Angielski dla dzieci Poznań czy inne zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany personel. Oferowane są tutaj ciekawe zajęcia z rozwoju umysłu, np. szybkie czytanie Poznań. Na osoby dorosłe czekają takie zajęcia jak doradztwo zawodowe Poznań. Zadaniem firmy jest wszechstronny rozwój najmłodszych i młodzieży. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy na witrynę www.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Język angielski w pigułce, to strona www na którym będziesz mógł utrwalić sobie podstawy języka. Z nami nauka angielskiego będzie prosta i przyjemna. Będąc przed sprawdzianem bądź ważnym egzaminem odwiedź nasz portal i sprawdź swoją wiedzę - a to wszystko online, bez wychodzenia z domu.Na stronie znajdziesz materiały do nauki języka angielskiego dla początkujących. Jest to m.in. gramatyka (czasy i struktury gramatyczne), gotowe wypracowania, na których możesz się wzorować, książki do nauki języka i informacje o certyfikatach językowych wraz z testami do FCE, CAE i CPE. Zapraszamy

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna szkoła angielskiego Warszawa »

  Polecana szkoła angielskiego funkcjonuje na obszarze Warszawy. Szkoła językowa Warszawa zapewnia usługi na wysokim poziomie i atrakcyjne ceny. Oferowany jest angielski Warszawa dla firm. Tak jak pozostałe szkoły językowe również opisywana przygotowuje do matury. Doświadczeni lektorzy sprawiają, iż nauka angielskiego jest miła. Szkoła angielskiego Warszawa zyskała europejskie certyfikaty potwierdzające jakość. Na witrynie www dokładnie przedstawiono proponowany kurs angielskiego.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Warszawa »

  Czy wiesz, że nauka języków obcych aż do tej pory nie sprawiała tyle radości? Niemiecki, francuski, rosyjski i wiele innych - z naszą szkołą opanujesz je do perfekcji. Porzuć w niepamięć nudne ćwiczenia, w trakcie których myślisz o tym, jak błyskawicznie stąd zniknąć. School 4 You w pełen harmonii sposób łączy zabawę z nauką.
  Po zapoznaniu się z uczniem, dopasowujemy do niego indywidualny styl nauczania, tak aby zorganizować skuteczne zajęcia. Przekonasz się, jak w mgnieniu oka zaczniesz rozmawiać w języku, którego się uczysz.
  Odwiedź stronę www naszej szkoły, aby zapoznać się z całością oferty School 4 You. Będziesz zaskoczony różnorodnością metod przekazywania wiedzy, dostępnych w naszej placówce.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjny angielski dla dzieci w miejscowości Wrocław »

  Smart Kids jest jedną z wiodących ośrodków nauczania dzieci. placówka specjalizuje się w nauczaniu dzieci oraz uczniów szkół podstawowych. Pedagodzy w swojej pracy stosują różne zabawy np. play me and learn oraz piosenki. Angielski dla dzieci Wrocław organizuje zajęcia dla różnych grup np. 2-5 latków. Zajęcia prowadzą przeszkoleni filolodzy z odpowiednią wiedzą merytoryczną. Dzięki nauce w Smart Kids dziecko poszerzy słownictwo.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski dla pilotów »

  Promowany przewoźnik lotniczy Ad Astra Executive Charter S.A. posiada flotę samolotów. Specjalnością firmy jest czarter samolotów - przewóz ludzi i towarów w kraju i zagranicą. Firma organizuje kurs, podczas którego można poznać język angielski dla pilotów. Firma posiada liczne specjalne certyfikaty, np. na transport materiałów niebezpiecznych. Działająca w firmie szkoła lotnicza organizuje kurs pilotażu i uczy, jak zostać pilotem. Ad Astra oferuje w dodatku profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania flotą samolotów. Na stronie szczegółowo opisane zostały wszystkie usługi Ad Astra Executive Charter S.A.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce