Języki obce Podkategoria: Języki obce

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Profesjonalne tłumaczenia symultaniczne- Intertext »

  Biuro Tłumaczeń INTERTEXT proponuje specjalistyczne tłumaczenia pisemne oraz ustne, a także redagowania tekstu pod względem poprawności językowej, poprawę tekstów, skład komputerowy i druk publikacji oraz wynajem sprzętu i obsługę techniczną konferencji. Nasze biuro tłumaczeń to ogromna ilość najlepszych tłumaczy, redaktorów, copywriterów z dużym doświadczeniem. Pragniemy zaproponować Państwu ciągłą opiekę kierownika projektu jak również wyjątkowe rozwiązania technologiczne wspierające tłumaczenie. Zapewniamy profesjonalną realizację Państwa zamówień i najlepszą jakość obsługi klienta potwierdzoną certyfikatem normy ISO 9001-2008.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski biznesowy dla instytucji »

  Lentz Professionals to placówka szkoleniowa organizująca kursy językowe. W ofercie znajdują się szkolenia zarówno ogólnojęzykowe, jak i przygotowawcze do egzaminów. Kurs indywidualny polega na wizytach lektorów w miejscu zamieszkania klienta. Angielski przez skype daje szansę na naukę języka za pośrednictwem Internetu. Oferta dla instytucji obejmuje przede wszystkim profesjonalny angielski biznesowy. Reklamowana strona zawiera szczegółowe opisy poszczególnych rodzajów kursów.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Dzięki nauce języka angielskiego można się pozbyć barier w dostępie do świata, w którym ten język rządzi niepodzielnie. Koszta włożone w naukę zwrócą się wielokrotnie, choćby w przypadku własnej kariery zawodowej, dla której znajomość języków obcych bywa kluczowa, gdyż w dzisiejszych czasach jest ona nie tylko atutem, ale już wymogiem. Nie istnieje bariera wiekowa dla nauki języka angielskiego. Dziś istnieje ogromna ilość materiałów multimedialnych, dzięki którym można uczyć się samemu w domu. Można także zapisać się na profesjonalny kurs lub do szkoły językowej. Początki zawsze są trudne, lecz pierwsze widoczne efekty i sukcesy pozwolą nabrać jeszcze większej ochoty do dalszej nauki. Niniejsza strona przedstawia podstawowe infromacje z zakresu nauki angielskiego, takie jak: gramatyka, czasy, słówka itp. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura z języka niemieckiego »

  Egzamin dojrzałości to jeden z najistotniejszych egzaminów w życiu każdego młodego człowieka. Ma ogromne znaczenie o podjętych studiach, ukierunkowaniu naszej przyszłości oraz dobrze płatnej pracy. Strona http://www.niemiecki.e-matura.net koncentruje się przede wszystkim na maturze z języka niemieckiego. Przedstawia zagadnienia związane z gramatyką, przydatnymi zwrotami, przedstawia przykładowe wypracowania po niemiecku, wypracowania po niemiecku czy często zadawane pytania. Drugim najczęściej używanym językiem w europie jest język niemiecki. Wskazane jest zapoznać się z materiałami na stronie przed rozpoczęciem nauki lub podróżą za granice.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkoła językowa Katowice »

  Angielski w Elsinore School of English

  Jesteśmy szkołą językową, która stosuje Active English Learning - system nauki angielskiego, który w szybki, praktyczny sposób nauczy Cię posługiwać się językiem.


  Używamy nowoczesnych, aktywnych metod nauczania - takich, jak metoda Callana (jako najstarsza szkoła w Katowicach i na Śląsku, już od 1994 roku) oraz Flash English.


  Dzięki Active English Learning:

  * przełamiesz barierę mówienia
  * z łatwością zapamiętasz angielskie słownictwo
  * w praktyce opanujesz gramatykę
  * zaczniesz płynnie mówić po angielsku

  Wszystko to bez pracy w domu, żmudnych ćwiczeń i zbędnego wysiłku - nawet 4x szybciej, niż ucząc się na kursach tradycyjnymi metodami! Nasze metody są równie skuteczne na kursach dla początkujących, jak i przy przygotowaniu do FCE (Cambridge First Certificate)
  Kursy Metoda Callana Kontakt

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.
  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku. Ekskluzywne kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, chiński, japoński.
  Zobacz: o nas, dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemiecki Poznań »

  Agencja przekładoznawcza Danuta Witkowska proponuje tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w zakresie języka niemieckiego: przekład na język ojczysty oraz w drugą stronę, w obrębie tej samej pary języków. Propozycja firmy obejmuje ponadto tłumaczenia ustne: symultaniczne czy naprzemienne podczas międzynarodowych konferencji czy w kancelariach notarialnych. Tłumacz przysięgły niemieckiego z dwudziestoletnią praktyką zawodową zapewnia dokładność oraz dotrzymywanie terminów świadczonych za swoim pośrednictwem usług i najwyższą jakość tłumaczenia. Gwarantuje zachowanie poufności odnośnie powierzonych do tłumaczenia treści. Tłumacz przysięgły niemiecki – polski Danuta Witkowska zaprasza do rozległego grona usatysfakcjonowanych klientów zleceniodawców z miasta Poznań i okolic.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Bydgoszcz »

  Nie musisz już nigdzie wyruszać z Bydgoszczy, ani korzystać z innych niepraktycznych metod. Teraz możesz nauczyć się języka obcego szybko i solidnie w szkole językowej Perfekt z Bydgoszczy. Szkoła prowadzi lekcje języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Do nauki stosujemy uznaną metodę Callana. W naszej szkole pracują profesjonalni nauczyciele. Zatrudniamy również obcokrajowców do praktycznej nauki rozmowy. Uczymy także do egzaminów.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Francuski Katowice »

  Prezentowana firma realizuje obszernie rozumiane usługi lingwistyczne. Francuski Katowice to oferta kierowana do osób nastawionych na skuteczną naukę. Prowadzimy korepetycje z języków obcych w naszej firmie albo w domu klienta. Swoją ofertę zawsze dopasowujemy do predyspozycji oraz wymagań klienta. Jeżeli zależy ci na miarodajnej i trwałej nauce języka, skorzystaj z naszych usług.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Intensywne kursy języka niemieckiego »

  Zapraszam młodzież oraz dorosłych na wyspecjalizowane i efektywne zajęcia z niemieckiego w miłej atmosferze. Harmonogram kursu dostosowuję do Twojego poziomu i potrzeb. Stawiam na skuteczność, dlatego na moich zajęciach stosuję metody szybkiego uczenia się dla tych najbardziej zajętych. Oferuję: intensywne warsztaty języka ogólnego, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, przygotowanie do matury, przygotowanie do wypadów zagranicznych, niemiecki dla opiekunek, po zakończeniu kursu uzyskujesz certyfikat w wersji polskiej, a oprócz tego niemieckiej. Serdecznie zapraszam na kurs.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Wrocław »

  Na przedstawianej stronie internetowej znajduje się oferta szkoły językowej. Oferujemy kursy języka angielskiego prowadzone w kameralnej atmosferze. Jesteśmy niebywale efektywni, gdyż zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Szkoły językowe Wrocław prowadzą angielski na najlepszym poziomie kształcenia. Angielski Wrocław to propozycja dla osób zainteresowanych najwyższą jakością nauczania.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Wrocław »

  Demostenes, jakiś spośród największych mówców świata antycznego, aby dojść aż do perfekcji w wymowie, powtarzał spośród kamykami w ustach trudne wyrazy, próbując przekrzyczeć brzęczenie fal Morza Egejskiego. Spośród oratorskiego doświadczenia Demostenesa Centrum Językowe Demostenes przejęło owo, co dla uczących się języków jest najważniejsze: wiarę w ludzkie dyspozycja, entuzjazm, motywację aż do nauki a artyzm realizacji wyznaczonego celu. Badanie przekazujemy od 1991 r., co przekłada się na osiągnięte wyniki a satysfakcję naszych słuchaczy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Francuski tłumaczenie »

  Interesuję Cię język francuski? Czy wiesz co powinieneś wiedzieć lub jaką wiedzą dysponować decydując się na zawód tłumacza? Może pragnąłbyś zostać tłumaczem przysięgłym? Aby nabyć wszystkie te umiejętności powinieneś odpowiednio ukierunkować swoją edukacje - a my chcemy Ci w tym pomóc. Na stronie www.fr-translations.com znajdziesz masa potrzebnych informacji dotyczących języka francuskiego. Dowiesz się jakie książki wybrać, jakie są ceny tłumaczeń oraz jakie są ich rodzaje. Zapraszamy wszystkich chętnych rozpoczęcia nauki w tym kierunku ale również osoby znające już język i pragnące pochwalić się swoimi kwalifikacjami językowymi.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego »

  Oprócz tłumaczenia proponujemy również usługi dodatkowe związane z tłumaczeniem z niemieckiego takie jak: ustalanie rzeczywistego przebiegu pojazdu, którego dokumenty zlecono do przetłumaczenia, dokonanych w pojeździe napraw oraz zakresu usług serwisowych. pośredniczymy w zdobyciu brakujących dokumentów samochodowych w wydziałach komunikacji. Pośredniczymy w rozliczeniach z niemieckim urzędem skarbowym (zwrot podatku), w rozliczeniach przedsiębiorstw zajmujących się przewozem osób (podatek VAT). Pomagamy także wypełniać niemieckie formularze i przyjmujemy zlecenia nieszablonowe.

  TRANSGER Arkadiusz Geresz tłumacz niemieckiego. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z dużym doświadczeniem językowym nabytym podczas praktyk i stypendiów w Niemczech. BIURO NA DOJLIDACH, ul. Królicza 7, 15-534 Białystok tel. 085 869 12 03, 0692 414 488, fax 085 869 12 04.

  Opinia merytoryczna specjalisty z danej dziedziny przy tłumaczeniach specjalistycznych. Wysoka jakość techniczna tłumaczeń: barwne wydruki laserowe, dokumenty elektroniczne. Przyjmowanie zleceń przez internet i faks (24h) z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Atrakcyjne cenniki tłumaczeń i szybkie terminy.

  Tłumacz przysięgły niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem: stałe tłumaczenia dla prokuratury i policji, witryn www dla firm, napisów do polskich produkcji krótkometrażowych dla Telewizji Białystok. Tłumaczenie tekstów dla Kuriera Porannego, stały kontakt z tłumaczami i adwokatami w RFN.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce