Języki obce Podkategoria: Języki obce

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Traduttore freelance polacco - tłumacz techniczny języka włoskiego »

  Henryk Machnik, to katowicki profesjonalny tłumacz techniczny języka włoskiego z tytułem magistra, wpisany do rejestru tłumaczy NOT w Warszawie. Od roku 1990 wykonuje tłumaczenia techniczny dla dużych i małych firm polskich oraz włoskich. Jego specjalnością są tłumaczenia pisemne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Doskonale też sprawdza się on w tłumaczeniach ustnych, które są jego pasją. Lubi tłumaczyć kilka godzin bez przerwy podczas negocjacji handlowych lub szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Bardzo dobrze czuje się podczas trwających po kilkanaście godzin dziennie tłumaczeń ustne w czasie wizyt włoskich delegacji w Polsce. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska, Małopolski i w Warszawie a także bardzo często we Włoszech. O jego rzetelności i wysokim poziomie tłumaczeń świadczy to, że dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi miał on przyjemność pracować, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Na Twoim weselu też może pracować tłumacz »

  Polki to bardzo ładne i inteligentne dziewczyny, które w ostatnich latach dużo podróżują i coraz częściej znajdują mężów za granicą. Ich wesela zgodnie z tradycją odbywają się w naszym kraju i tutaj mogą pojawić się problemy. Goście weselni z różnych krajów bardzo chętnie porozmawialiby ze sobą, ale niestety barierą jest nieznajomość języka polskiego. Dlatego grupa zaprzyjaźnionych śląskich tłumaczy postanowiła rozwiązać ten problem i powołała do życia stronę tłumaczy weselnych. Razem z tłumaczami z innych regionów tłumaczą oni podczas wesel rozmowy prowadzone w języku włoskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, ukraińskim, rosyjskim i czeskim. Dzięki ich pracy goście z zagranicy nie czują się izolowani na weselu, gdyż doskonale rozumieją treść przemówień i toastów wygłaszanych po polsku, a ich toasty i przemówienia rozumieją polscy goście. Głównym zadaniem tłumaczy jest sprawne tłumaczenie podczas wesela. Jednak w razie potrzeby mogą oni też towarzyszyć zagranicznym gościom w czasie ich pobytu w Polsce, przed lub po weselu, podczas robienia zakupów oraz zwiedzania ciekawych miejsc w naszym kraju.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznań tłumaczenia przysięgłe, prawnicze »

  Biuro tłumaczeń z Poznania, które oferuje super tłumaczenia w Poznaniu i nie tylko. Oferujemy tłumaczenia zwykłe jak i tłumaczenia przysięgłe. Najlepsze tłumaczenia na rynku, które możesz mieć z niewielkie pieniądze. Super tłumaczenia Poznan za rozsądne pieniądze. Zaufaj naszemu doświadczeniu a na pewno otrzymasz super tłumaczenia dla siebie. Jedno z najbardziej doświadczonych biur tłumaczeń w Poznaniu. Szybkie, dokładne i specjalistyczne tłumaczenia, które możesz zamówić z każdego miejsca na świecie. Nasze tłumaczenia są oparte na wieloletnim doświadczeniu na rynku tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka angielskiego »

  Firma LOGOS zaistniała w 1999 roku w Czeladzi. W ciągu 11 lat działalności firmy sprofilowaliśmy się w aspekcie translacji pisemnych i przysięgłych realizowanych we wszelkich językach europejskich. W 2009 roku lokalem naszego nowego gabinetu zostały Katowice. Wykonujemy translacje przysięgłe i tłumaczenia zwykłe w trybie ekspresowym jak również normalnym. Funkcjonujemy dokładnie i z całkowitym zaangażowaniem.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Kooperujemy z wieloma tłumaczami całej Polski. Zapraszamy do sprawdzenia jakości usług realizowanych przez nasze biuro tłumaczeń w Zabrzu. W ofercie znajdziecie Państwo tłumaczenia biznesowe jak i ustne. Zapraszamy. Każdy rodzaj zlecenia duże bądź nieduże traktujemy indywidualnie, przestrzegając o termin . Realizujemy także tłumaczenia online: wystarczy tylko do nas wysłać tekst a odsyłamy przetłumaczony. Tłumaczenia odgrywają istotną rolę we ówczesnym świecie. Jeśli nie znasz języków obcych, zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszego biura. Dzięki naszym profesjonalnym tłumaczom potrafimy tłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najróżniejszym wyzwaniom. Kliencie, zapraszam do przejżenia oferty, którą proponuje biuro tłumaczeń zabrze. Proponujemy zadowalajacą cenę i gwarantujemy bardzo wysoką jakość usługi. Z naszą pomocą będziesz mógł zająć się prowadzeniem biznesu, a my zajmiemy się tłumaczeniem papierów. Tłumaczenia wykonujemy także w trybie ekspresowym - sprawdź nasze ceny. Realizujemy tłumaczenia ustne oraz pisemne tekstów użytkowych i specjalistycznych instrukcje, dokumentacja techniczna, certyfikaty jakości, tłumaczenie sklepów internetowych, tłumaczenie stron internetowych itd. Nasze biuro tłumaczeń to również stały kontakt całą dobę, żadnych opłat za wysłanie do nas do wyceny.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z czolowych serwisów do nieodpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym serwisie znajdziesz potrzebna informacje dotyczące gramatyki języka angielskiego, miesiące po angielsku, czasy angielskie, odmianę czasownika to be oraz wiele artykułów niezbędnych do błyskawicznej nauki języka angielskiego. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki angielskiego już dziś!

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń jakie przeprowadza realizację zgłoszeń na tłumaczenia tekstów branżowych i popularnych, oficjalnych oraz nieostemplowanych. Prowadzona przez nas działalność jest typowo internetowa i dlatego właśnie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjny cennik tłumaczeń, tłumaczenia są zlecane i odbierane z poziomu własnego sprzętu PC. Biuro tłumaczeń realizuje usługi przekładów wszystkich języków europejskich. Naszym klientom oferujemy też tłumaczenia stron www z dodatkową konsultacją z zakresu optymalizacji i pozycjonowania w wybranej wyszukiwarce. Więcej istotnych wiadomości i formularz zamówienia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie domowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą - Glossa »

  Najlepszym sposobem na naukę obcego języka stają się kursy językowe za granicą. Poznawanie jak również doskonalenie umiejętność posługiwania się językiem w kraju, gdzie on występuje codziennie, to połączenie wykładów językowych z relaksem w ciekawym rekreacyjnie otoczeniu.

  Dziś bez umiejętności posługiwania się językiem obcym niemożliwym jest właściwie egzystować. Aby sprostać tej konieczności organizowane są różnorakie szkolenia. Wartym jest jednak uczyć się określonego języka w kraju, w którym to on powszechnie występuje. Tego typu szkolenia ręczą nie tylko prawidłową wymowę, ale również umożliwiają kształcenie z języka w kontekście kultury danego narodu. Kursy językowe za granicą są więc najlepszym pomysłem dla ludzi przyjmujących nowe wyzwania.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • słownik angielsko polski »

  ABBYY Lingvo x3 to grupa współczesnych leksykonów elektronicznych dla wszystkich osób, które uczą się języków obcych lub korzystają z nich w pracy i powszedniym życiu prywatnym. Produkt dostarcza precyzyjne i poprawne tłumaczenia słów, obejmujące różnorodne ich znaczenia i formy, nagrania z artykulacją, a także testowe zastosowania.Proponujemy Państwu współczesny elektroniczny słownik angielsko-polski, jaki z pewnością rychło Państwo polubicie. Posiada on wybitnie wyrazisty i przejrzysty interfejs również multum pomocnyych w nauce funkcji. Hasła zredagowane są bardzo gruntownie i każdorazowo podaje się przykładowe wykorzystanie danego wyrazu. Dodatkowe narzędzia dla osób edukujący się umożliwiają nie wyłącznie tłumaczyć tekst, jednak także pogłębiać i ugruntowywać znajomość języka.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Nie wyczekuj na sezon, zapisz się już dziś do jednej z wielu szkół języka angielskiego. Kompetentni wykładowcy poświecą czas na naukę języka w niedużych grupach. Język angielski jest bardzo chodliwym językiem na całym świecie. Obowiązująca baza szkół językowych, numery telefonów i dokładne adresy. Zapisz się na lekcje nauki do jednej z wielu szkół. Musisz zerknąć na nasz portal poświęcony właśnie tej problematyce.http://www.angielskikrakow.szkolyjezykowe.com

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opis osoby po angielsku »

  Pozostało Ci ździebko czasu na napisanie wypracowania? Nie masz inwencji a tym bardziej chęci? Goni Cię termin? Jeżeli tak to strona wypracowania.pl wymyślony jest właśnie dla Ciebie. Na naszych stronach wypracowania podzielone są na cztery podstawowe kategorie:Wypracowania z polskiego - treści dostępnych materiałów poukładane są min. na charakterystyki porównawcze postaci, streszczenia lektur czy eseje maturalne. W ofercie mamy również dokładne i merytoryczne biografie najwspanialszych poetów z każdej epoki literackiej. Wypracowania po angielsku poczynając od najprostszych opisów postaci, kończąc na esejach na tematy społeczne czy to dotyczące środowiska. Niemiecki wypracowania od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany.Ostatni dział to wypracowania z historii - kompletne kompendium wiedzy począwszy na starożytnych aten, aż do czasów współczesnych.W naszej bazie napisaliśmy już 1573 tekstów najwyższej jakości, a ich liczba ciągle rośnie. Dajemy gwarancje na poprawność gramatyczną i stylistyczną - nasze teksty są pisane,sprawdzane i moderowane przez zespół polonistów. Tylko u nas znajdziesz niepowtarzalne i unikalne prace gotowe do wydruku.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pi School - Szkoła Języków Obcych »

  Pi School Wyjątkowa Szkoła Języków Obcych. Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Zajęcia dla dzieci odbywają się na 12 poziomach zaawansowania i są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z minimum kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Celem zajęć jest wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych małych kursantów. Stawiamy jednak na komunikacje werbalną - najbardziej naturalną formę porozumiewania się dziecka z otoczeniem.Zajęcia prowadzone są w języku obcym w maksymalnie możliwym zakresie - jedynym ograniczeniem jest poziom zaawansowania dzieci.Aby wspomagać tempo i skuteczność przyswajania języka stosujemy wiele gier i zabaw edukacyjnych. Uczą one dzieci naturalności i swobody w porozumiewaniu się. Kontakt z rodzicami jest dla nas nieodłącznym elementem kursu. Lektorzy są gotowi do rozmowy o postępach dziecka po każdych zajęciach. Każdym problemem zajmą się także pracownicy administracji - wystarczy zadzwonić lub przyjść do nas.Po każdym semestrze rodzice otrzymują szczegółowe oceny opisowe postępów językowych dziecka. Naszym kursantom umożliwiamy korzystanie z bogato wyposażonej biblioteki książkowej, audio.W naszej ofercie: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców, szwedzki, japoński, chiński, arabski, hindi, hebrajski. Lokalizacje: Warszawa, Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka. Także zajęcia z dojazdem do kursanta lub firmy. Proponujemy kursy na każdym poziomie i przygotowujemy do wszelkich egzaminów. W naszej szkole wykorzystujemy najnowsze multimedia i technologie edukacyjne, e-learning. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej platformy e-learningowej. Jako jedyni w kraju oferujemy dostęp do nauki 24 języków. Nielimitowany dostęp przez internet 24 godziny na dobę. www.pischool.plwww.pischool.pl/elearning

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro tlumaczen »

  Biuro tłumaczeń oferuje jakość zgodną z polską wersją Normy Europejskiej EN 15038:2006. Obsługa konferencji oraz specjalistyczne tłumaczenia pisemne na terenie całego kraju.
  Prawdopodobnie istnieją tłumaczenia idealne. Warunkiem jest korekta tłumaczenia przeprowadzona przez native speakera języka obcego, na który wykonywane jest tłumaczenie.
  Korekty językowe warto przeprowadzać, jeśli tłumaczenia przeznaczone są do szerszej publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W dzisiejszych czasach każdy człowiek chce się nauczyć drugiego języka aby móc bez przeszkód radzić sobie w pracy. Nie każdy jednak potrafi się nauczyć drugiego języka dlatego powstały biura tłumaczeń oraz słowniki i ludzie zawodowo zajmujący się tłumaczeniami. W dzisiejszych czasach można bez problemu sięgnąć porady tłumacza a nawet zlecić tłumaczenie tekstu lub pracy nie wychodząc z domu używając tylko Internetu.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe takie jak: kurs angielskiego, kurs francuskiego, kurs niemieckiego, kurs włoskiego, kurs hiszpańskiego i kurs rosyjskiego. Metody nauki języków obcych przystosowane są do potrzeb osób dorosłych, a kursy językowe dostosowane do każdego poziomu znajomości języka. Centrum językowe jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, dajemy więc możliwość zdawania egzaminów FCE i CAE.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce