Jazdy doszkalające Gocław

Jazdy doszkalające Gocław Szkoła jazdy JAR z Warszawy zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką jazdy samochodem lub motocyklem. W tej szkole prawa jazdy poznasz tylko najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Biura ośrodka szkolenia kierowców JAR mieszczą się na Ursynowie i Kabatach. Dzięki naszej szkole będziesz dynamicznie prowadzić, zaś samo prawo jazdy zdobędziesz bez jakichkolwiek problemów.

Szczegóły strony www.autojar.pl:

Podlinkuj stronę www.autojar.pl:

Jazdy doszkalające Gocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny msnbot 64 Odwiedziny googlebot 1338

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZIELONY LIŚĆ NAUKA JAZDY WROCŁAW - 605 276 402 »

  Szkoła Nauki Jazdy Zielony Liść we Wrocławiu 605 276 402 zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii A, B.
  Szkolenie odbywa się samochodami Renault Clio III, w obrębie tras egzaminacyjnych
  W cenie kursu zapewniamy szeroką gamę pomocy dydaktycznych (Podręcznik Kierowcy,
  Podręcznik Znaki i sygnały drogowe,
  Baza Pytań egzaminacyjnych + Płyta CD, Poradnik Kierowcy).
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą promocyjną.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Legnica »

  Matura jest ważnym etapem w życiu człowieka. Dlatego warto się do niej dobrze przygotować. Nasza szkoła oferuje kursy maturalne, które w kompleksowy sposób przygotowują do matury z języka angielskiego.
  Zapewniamy wysoki poziom nauczania i konkurencyjne ceny.
  Nauka odbywa się w małych grupach i przyjaznej atmosferze.
  Szkoła oferuje również inne kursy językowe w tym wakacyjne kursy angielskiego.
  Oferujemy kursy językowe dla dzieci, dorosłych i szkolenia dla firm. Szkolenia dla firm mogą zawierać elementy Business English.
  Szkoła prowadzi także korepetycje z języka angielskiego.
  Siedziba szkoły znajduje się w mieście Legnica.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla inwestorów »

  Trinity Capital Business Network (TCBN) jest inicjatywą dzięki której będzie odbywało się ponad 70 ekskluzywnych konferencji poświęconych tematyce pozyskiwania finansowania jak i również prywatnych inwestycjach. Każdy z uczestników ma możliwość do konwersacji z profesjonalistami oraz uzyskania praktycznych informacji. TCBN to także ponad 50 dwudniowych warsztatów prowadzonych z myślą o studentach które odbywają się w wielu miejscowościach na terenie całej Polski. Cykl warsztatów Trinity Capital Business Network prowadzą najlepsi specjaliści.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła latania »

  Poprzez swoje doświadczenie, wpoimy wiedzę niejednokrotnie wykraczającą poza podstawowy system szkolenia. Zapewniamy minimum formalności powiązanych z dokumentacją pilota oraz ostatecznego sprawdzianu końcowego.Złożoną dokumentację maszyn upubliczniamy na oficjalnej witrynie internetowej. Nasza pasja to możliwość dla Ciebie, na zrealizowanie wartościowych kwalifikacji. Nie czekaj i już czym prędzej dopisz się do najbliższych szkoleń w okresie wiosennym. Chcemy zaznaczyć że oferujemy kursy przez cały rok. W szkoleniach oferujemy min. materiały szkoleniowe, ubezpieczenie jak i programowe 20 godzin lotu.Mamy nadzieję, iż niniejsza demonstracja Naszej propozycji w sposób nieprzeciętny zaciekawi także Ciebie! Funkcjonalna witryna internetowa bez wątpienia uświadomi Państwu zakres Naszego działania. Zacną radość sprawi nam fakt, iż pierwsze kroki w tym wyjątkowym sporcie będziesz stawiać z nami.Propozycja rekomendowana jest dla początkujących pasjonatów. Szkolenia ULL - zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • rozwijanie umiejętności »

  Jeśli czujesz, że sprawy życia codziennego wymykają Ci się z rąk i nie potrafisz poradzić sobie z codziennymi trudnościami? Nie martw się, nie jesteś sam! My możemy Ci pomóc! Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z poradami naszych ekspertów. Rozwijanie umiejętności pracy nad sobą, metody walki ze stresem, techniki umożliwiające podniesienie swojej samooceny – to tylko niektóre z naszych propozycji.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warta polecenia nauka jazdy Poznań »

  Prezentowana oferta kierowana jest do osób zainteresowanych nauką jazdy. Przygotowujemy kursantów do bezpiecznej jazdy nawet w awaryjnych sytuacjach. Cena kursu obejmuje niezbędne materiały oraz pomoce edukacyjne. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego z naszych kursantów. Nauka jazdy Poznań to szkoła cechująca się wielką skutecznością kształcenia. Nauczymy cię pewnej, bezpiecznej oraz przepisowej jazdy w każdej sytuacji.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań, szkolenie Poznań, kursy Poznań »

  O ile chodzi o szkolenia, Poznań będzie miał na swoim obszarze firmę preparujacą szkolenia biznesowe. AVENHANSEN - przewodząca firma w tej kategorii już wkrótce otworzy nową siedzibę w Poznaniu. Dlatego w północnej i zachodniej Polsce będą dostępne najważniejsze kursy. Poznań to dodatkowo perfekcyjne miejsce, aby w trakcie kursu poznać jego atrakcje. Od teraz szkolenia i Poznań będą nie do poznania - naturalnie w pozytywnym znaczeniu.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Haccp - gmp »

  Oferta firmy HACCP ONLINE jest głównie skierowana do firm oraz instytucji, które prowadzą działalność związaną z bezpieczeństwem żywności. Zaprojektowaliśmy innowatorską platformę, która w/w firmom pozwoli przeprowadzić całościowe kursy haccp – błyskawicznie i niedużym kosztem. Dzięki naszej stronie można zorganizować następujące szkolenia: haccp, szkolenia ghp, szkolenia gmp i wiele innych. Na naszej witrynie znajdziesz również istotne informacje dotyczące takich zagadnień, jak: księga haccp, system haccp czy dokumentacja haccp.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Punkty edukacyjne dla ratowników medycznych »

  Ratownictwo medyczne w Polsce jest dosyć nową dziedziną umiejętności i dyscypliną naukową. Wynika to z postępu naukowego i technologicznego który w ostatnich latach dokonał się na naszych oczach w medycynie i ratownictwie. aktualnie taki zawód jak ratownik medyczny ma bardzo duże uprawnienia z których wynika to, że samodzielnie może kierować zespołem podstawowym ratownictwa medycznego. Aby nie doszło do nadużyć ustawodawca wprowadził obowiązkowe doskonalenie zawodowe dla ratowników medycznych. Jest to szereg programów, takich jak internetowy program edukacyjny czy kurs doskonalenia zawodowego, które dają punkty edukacyjne dla ratownika medycznego.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »