Jazdy doszkalające Gocław

Jazdy doszkalające Gocław Szkoła jazdy JAR z Warszawy zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką jazdy samochodem lub motocyklem. W tej szkole prawa jazdy poznasz tylko najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Biura ośrodka szkolenia kierowców JAR mieszczą się na Ursynowie i Kabatach. Dzięki naszej szkole będziesz dynamicznie prowadzić, zaś samo prawo jazdy zdobędziesz bez jakichkolwiek problemów.

Szczegóły strony www.autojar.pl:

Podlinkuj stronę www.autojar.pl:

Jazdy doszkalające Gocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny msnbot 64 Odwiedziny googlebot 1348

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • targi, konferencje Poznań »

  /Targi to idealna okazja do poznania ofert zawodowców wszelkich dziedzin. Organizacja targów niezwykle pomaga zarówno producentom jak i możliwym nabywcom. Samochody, agencje nieruchomości, filie pośrednictwa pracy, nowości techniczne, parawany nawannowe. Targi oraz ekspozycje mają duże znaczenie dla jednostek, które planują wejść na rynki światowe jak również tych które mają już ugruntowaną pozycję na rynku. Poszukujesz fantastycznej nieruchomości, idealnego samochodu.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań »

  Firma Integra Consulting świadczy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa oraz szkolenia dla firm. Realizujemy zamówienia klientów na terenie całego kraju z główną siedzibą w Poznaniu. Prócz organizowanych przez Integra Consulting szkoleń przygotowujemy również diagnozy oraz wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi małych i dużych przedsiębiorstw. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie oraz szkolenia firmowe.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna »

  GrupaSet jest to firma zajmująca się organizowaniem szkoleń trenerskich na terenie Polski. Szkoła trenerów biznesu zapewnia przyswojenie wiedzy z zakresu szkolnictwa biznesowego, co pozwoli Państwu na zdobycie doświadczenia i niezbędnych umiejętności w zawodzie trenera biznesu. Na stronie można zobaczyć jaki rodzaj zajęć proponuje szkoła oraz w jaki sposób został podzielony program nauczania. GrupaSET zapewnia naukę na najwyższym poziome, oraz zapewnia warsztaty uzupełniające, podczas których uczestnicy maja możliwość rozwinięcia swoich umiejętności z zakresu pracy z grupą. Firma GrupaSET zapewni Państwu pracę z pasją.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Reiki »

  Miło zapraszam na stronę www.purespace.com.pl, strona ta poświęcona jest tematyce zabiegów Reiki. Na stronie znajdziecie Państwo charakterystykę techniki Reiki, oraz jak została rozpowszechniona oraz w jaki sposób narodziła się, oraz na czym polega. Przeczytacie info jak naprawdę postrzegane jest Reiki jak i na czym polega. Polecana strona ma na celu zalecanie kursów i warsztatów, organizowanych przez doświadczoną adeptkę Reiki. Kurs Reiki jest przeprowadzany w 3 stadiach, istnieje możliwość by przebyć kursy w weekend jak też trwające trzy dni. W trakcie inicjacji numer jeden na warsztatach Reiki system energetyczny ucznia jest przystosowywany do posługiwania się energią Reiki. Słuchacz zapoznaje się z kluczowymi koncepcjami działania Reiki oraz technikami leczenia. W toku kolejnej inicjacji, jaka najczęściej odbywa się po minięciu kilku miesięcy od inicjacji numer jeden, student pobiera od swojego mistrza 3 znaki jak i mantry, jakie przeznaczenie aby nadać kierunek energii jak też nastawiać jej wpływ. Następna i finalna inicjacja to inicjacja mistrzowska, w trakcie której uczeń odkrywa dodatkowe znaki, rozszerzające jego możliwości w odbiorze i przesyłaniu energii. Jeszcze raz uprzejmie inwituję na opisywaną stronę.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie norma »

  Kto nie marzy aby być najlepszym w swojej branży? Niejeden chciałby, aby w pracy nie zmagać się z trudnościami, ale wykonywać swoje zadania bez porażek. Jeśli jesteś kosztorysantem albo pracujesz w przedsiębiorstwie budowlanej i obcujesz z kosztorysami zgłoś się na nasze szkolenie. Zdobędziesz wiedzę jak łatwo operować programem Norma PRO oraz jak zręcznie i bez komplikacji zrobić w nim kosztorys. W zależności od nabytych doświadczeń oferujemy trzy poziomy szkoleń. Zapraszamy serdecznie na nasz cykl szkoleń dla pracowników budowlanych.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Targi czystości »

  Polska Izba Gospodarcza Czystości - powstała w 2008 roku kontynuując ponad 10 letni okres działań na rzecz propagowania standardów jakości usług oraz statusu pracownika w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości, prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Czystości. Zrzeszamy 101 członków, działających w 3 specjalistycznych sekcjach: *firm sprzątających, *dystrybutorów, *pralnictwa. Polska Izba Gospodarcza Czystości jest ważnym europejskim członkiem ISSA oraz Europejskiej Federacji Czystości.
  Wraz z RAI Amsterdam oraz International Sanitary Supply Association (ISSA) współorganizujemy największy cykl targów poświęconych profesjonalnemu utrzymaniu czystości na Świecie. ISSA/Interclean to obecnie jedyne tego typu wydarzenie w naszej części Europy i jednocześnie najbardziej rozpoznawalna marka w branży.
  W naszej ofercie między innymi:
  * ułatwienia w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
  * pomoc prawną w zakresie prawa handlowego,
  * infomracje o działalności i systemach edkacyjnych International Sanitary Supply Association (ISSA)
  * dostęp do publikacji i analiz Komisji Europejskiej,
  Dołącz do Nas i przekonaj się jak jeszcze możemy Ci pomóc.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs rysunku bytom »

  Olbrzymia liczba ludzi szuka otoczenia, gdzie mogłoby rozwinąć swoje uzdolnienia w zakresie rysunku. Dla tego typu ludzi stworzono Młodzi Zdolni, które pozwalają w powiększaniu tego typu uzdolnień. Świetna atmosfera w czasie kursu powoduje, że kolejne przyjście to coś niezbędnego.
  Nie licząc rewelacyjnej atmosfery najlepiej o tamtej kwestii wskazuje wysoka wysokość punktów osób którzy skorzystali z grupy i teraz są na upragnionych studiach dzięki olbrzymiej asyście ekspertów przeprowadzających te kursy.
  Odsyłamy na naszą stronę.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rysunek Wrocław »

  Pani Agnieszka Kajper to specjalista w dziedzinie rysunku, oferująca lekce rysunku w swojej szkole która znajduje się przy ulicy Jedności Narodowej w Wrocławiu.
  Uczymy zarówno dzieci jak i studentów w przygotowaniu do egzaminów z Architektury i krajobrazu czy Architektury i Urbanistyki.
  Odpowiednie kwalifikacje, wiele ukończonych specjalistycznych kursów oraz również kreatywność i sympatyczny kontakt to cechy, które nas wyróżniają. Decydując się na nas możesz być pewny profesjonalizmu oraz szybkich efektów. Zapraszamy do kontaktu.

  Agnieszka Kajper
  kontakt@rysunek.wroclaw.pl
  kom: 602 444 077
  Jedności Narodowej 93
  50-303 Wrocław

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia energetyczne »

  Jest dużo firm przygotowujących do zawodu na obszarze pozwalających na związane zzdobyciem nowych kwalifikacji,jedną z nich jest uprawnienia-energetyczne.pl . Jednak naszą firmę wyróżnia to, że angażujemyodpowiednich wykładowcówbędących w posiadaniu znaczne praktykę także w pracy w tym zakresie jak i nauczania wiedzy. Nasi instruktorzy dysponują również wiedzę teoretyczną w tym zakresie, a i przeszkolenie w zakresie teoretycznym. Jesteśmy firmą działającą od sporo lat na polskim rynku. także jako firma mamy wiedzę i praktykę w zakresie prowadzenia treningów z zakresu uprawnienia-energetyczne.pl . Z największym ofiarowaniem przygotowujemy kursantów do sprawdzianów instytucjonalnych, także dajemy im zdolności nabycia nowego zawodu.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • kurs tańca bielsko »

  Szukasz szkoły nauki tańca, gdzie będziesz posiadał możliwość poznania praktycznie wszystkich typów tańca? Chcemy polecić Ci naszą szkołę, w której odnajdziesz zarówno najdoskonalszych nauczycieli tańca, jak i najlepsze kursy. Poznasz w wartkim czasie, jak się tańczy break dance i pilates. Dla kobiet przygotowaliśmy oczywiście taniec brzucha. Każdy odnajdzie u nas coś konkretnego dla siebie. Zapraszamy serdecznie wszystkich do naszej szkoły tańca, gdzie można znaleźć naprawdę bardzo wiele ciekawych zajęć. Polecamy najserdeczniej!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »