Biotechnologia Podkategoria: Biotechnologia

 • Biotechnologia w laboratorium »

  Tematem publikacji zamieszczanych na portalu Metlab.pl jest biotechnologia medyczna używana w praktycznych pracach w laboratorium. W serwisie są zamieszczane teoretyczne i praktyczne opisy najbardziej użytecznych i najnowszych materiałów (odczynniki) i metod biotechnologicznych. Przedstawiane metody laboratoryjne są doskonałym źródłem informacji dla każdej osoby interesującej się laboratorium biotechnologicznym. Przez branie udziału w merytorycznych dyskusjach na forum biotechnologicznym użytkownicy mogą również uzyskać konkretne wsparcie w rozwiązaniu swoich problemów. Portal przedstawia ponadto dobre biotechnologia szkolenia zewnętrzne pomocne osobom związanym z laboratorium biotechnologicznym.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • energia z biomasy »

  Firma RenCraft ma specjalizowaną, kompleksową i sprawdzoną ofertę pozwalającą korzystać z alternatywnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem energii biomasy. Specjalizujemy się w wykorzystaniu biomasy jako paliwa w sposób wygodny, nowoczesny i przyjazny środowisku. Dostarczamy rozwiązania najnowocześniejszych, zautomatyzowanych kotłowni opalanych biomasą. Oferta adresowana jest przede wszystkim do samorządów, instytucji i przedsiębiorstw. Nasze instalacje są bardzo bezpieczne, nie obciążają klimatu emisjami CO2 oraz potencjalnie tworzą rynek zbytu dla pozyskiwanej lokalnie biomasy.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz »

  e-biogazownia.pl - kompendium wiedzy o biogazie. Pełna informacja na temat jego uzyskiwania, zastosowań, a także innych alternatywnych biopaliw. Uzyskasz tu również informacje na temat aktualnego wykorzystanie biogazu w Polsce, porady na temat dotacji unijnych na budowę biogazowni rolniczych oraz kilka ciekawych artykułów na temat ekologicznych źródeł energii.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna »

  WWW.BIOCITY.PL to najpopularniejszy i najbardziej poczytny serwis o szeroko pojętej ekologii w Polsce. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów o tematyce takiej jak ekologia, zdrowy styl życia, dom energooszczędny i ekologiczny. Udostępniamy również kontrowersyjne wypowiedzi polityków, a także merytoryczne porady znanych ekspertów. Przeczytasz u nas wiele fascynujących wiadomości w takich kategoriach jak recykling, energia słoneczna, biodegradacja lub na przykład oszczędzanie energii. Zapraszamy do odwiedzin w serwisie, już dziś zacznij żyć zdrowo i ekologicznie!

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biogazownia »

  Ekologia to bardzo popularny temat i jednocześnie niezwykle opłacalny. Na naszej stronie znajdą państwo wszelkie informacje dotyczące OZE czyli odnawialnych źródła energii. Między innymi oferujemy domowe oczyszczalnie ścieków czy energetykę wiatrową. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.energia, oze, biogaz, elektrownie,uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biotechnologia