Geodezja i kartografia Podkategoria: Geodezja i kartografia

 • Geodezja Wrocław »

  Firma Progeo na rynku usług geodezyjnych działa od 1998 roku. Prace prowadzone są na terenie Miasta Wrocławia oraz przyległych do niego powiatów.

  Wysokiej klasy sprzęt, wykwalifikowana kadra z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w zawodzie pozwalają na podejmowanie wszelkich wyzwań w zakresie obsługi geodezyjnej. Są gwarancją naszej niezawodności i solidności.

  Nasza oferta:

  Mapy do celów projektowych
  Wytyczanie obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu
  Pomiary inwetaryzacyjne
  Pomiary powykonawcze
  Geodezyjna obsługa inwestycji
  Podziały nieruchomości
  Okazanie i wznowienie granic
  Pomiary sytuacyjno – wysokościowe

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja wrocław »

  Wszelakie prace budowlane potrzebują rzędu przygotowań, prac i projektów. Wszystko musi zostać należycie zmierzone, muszą być zrealizowane prace kartograficzno-geodezyjne przeróżnego gatunku. Ukształtowanie terenu musi być odpowiednio przedstawione i udokumentowane w właściwy sposób, by wykonywana infrastruktura była bezpieczna i efektywna. Oferuje usługi na najwyższym poziomie, za każdym razem wybieram rozstrzygnięcia najkorzystniejsze dla moich klientów, preferuję dogodne warunki kolaboracji, by łatwiej było uwieńczyć cele.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warunki zabudowy działki »

  Pragniesz błyskawicznie i łatwo zmierzyć się z wnioskami o warunkach zabudowy siedliskowej, działki czy też zagospodarowania terenu? Dowiedzieć się w jaki sposób budować na gruncie rolnym? Dostać pozwolenie na budowę działki rolnej ewentualnie rekreacyjnej? Przedstawiona strona, a także nasi pracownicy są do Twoich usług. To u nas zdobędziesz należyte wnioski pod zabudowę i będziesz wiedział wszystko o prawie budowlanym, a my ci pomożemy sfinalizować sprawy związane z organami gminy i administracji. Dodatkowo stworzymy cały projekt pod zabudowę twojej posesji. Skorzystaj już dziś z oferty Kancelarii WZ.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geoteda Sławno »

  Z reguły właściwie każdy geodeta ma swój zasięg działania, daną lokalizację, gdzie wykonuje usługi. Niektórzy pracują na terenie aglomeracje w którym posiadają siedzibę osobistej firmy, a także jego okolic. Praca geodety częstokroć związana jest z chodzeniem po polach, natomiast specjalistyczny geodeta Słupsk pracuje też na terenie aglomeracji. W pewnych sytuacjach konieczne jest wymierzenie budynków, a również ich podział. A więc nie można kojarzyć go jedynie i tylko we wspomnianych bieganiem po polach z narzędziami pomiarowymi. Raczej nie ma takich sytuacji, w których geodeta pracujący na terenie jednego końca Polski musiał jechać do nabywcy na drugi jej koniec. W każdym regionie Polski są geodeci, którzy oferują usługi swoim najbliższym nabywcom. Z pewnością posiadają jakiś dany zasięg usług, a zatem wszystko jest zobowiązane i jasne. Taki zasięg właściwie każdy geodeta sławno własnymi siłami określa. Jednakże ze 100% pewnością nie będzie problemu, jeśli któryś z nabywców zażyczy sobie geodetę z odległej miejscowości, przy czym zapłaci mu dużo więcej. W końcu czego nie robi się dla klienta. Wiadomo również, że nabywcy potrzebujący pomocy geodety mają jakąś orientację jeśli chodzi o wspomniany zasięg. Nie będą zatem nikogo ciągnąć z drugiego końca Polski.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekomendowana geodezja! »


   
  Aktualna działalność firmy Horyzont usługi geodezyjne obejmuje różnorakie inwestycje. Każde z tych zleceń spowodowało podwyższenie naszych kompetencji.
   
  Wierzymy, że to nieodzowny komponent pracy geodety, stąd stawiamy szczególny nacisk na przekazywanie Kontrahentom na bieżąco zupełnych informacji. Wiedząc, że Państwa powodzenie to również nasze powodzenie, dbamy o to, by kooperacja była wartościowa dla obu stron. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  mapy do celów projektowy
  geodezyjną inwentaryzację powykonawczą budowy obiektów a także urządzeń
  wytyczanie wysokości celów niedostępnych
  doradztwo powiązane z geodezją i kartografią oraz gospodarką nieruchomościami
  prace nietypowe.
  rozgraniczenia nieruchomości
  wznowienia punktów granicznych

  Zgodnie z filozofią firmy identycznie znacząca, jak kompetentni pracownicy oraz nowoczesny sprzęt, jest dobra komunikacja z Klientem.
  Firma Horyzont geodeta w Mielcu, kolbuszowa, dębica, dębica - działa na rynku od 2009 r., jednak jej założyciel Marek Nawara - geodeta uprawniony, zajmuje się geodezją już od ponad dziesięciu lat

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Jastrzębie Zdrój »

  Poszukujecie geodety z Jastrzębia Zdroju? Nie mogliście więc trafić precyzyjniej. Gwarantuję najlepszą jakość, która wywodzi się z mojego zaplecza teoretycznego oraz z doświadczenia, pozyskanego długą działalnością. Moi klienci to zarówno inwestorzy pojedynczy jak i całe firmy. W ramach ofert uskuteczniam tak zwaną inwentaryzację, ewidencję nieruchomości, mapy numeryczne i różne pozostałe usługi jako geodeta Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka na wymiar »

  Realizowane przez tę markę nowatorskie łóżka są swego rodzaju autorskim pomysłem. Przekrój materaca wygląda jak plaster miodu, co dowodzi, że kieszenie materaca są do siebie perfekcyjnie dopasowane, gwarantując leżącej osobie zawsze równomierną płaszczyznę, niezależnie od sposobu ułożenia ciała. Do wypełniania stosowana jest tylko najlepszego gatunku bawełna, odpowiedzialna za wentylację. Wśród produktów łóżka małżeńskie oraz łóżka jednoosobowe.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy tani geodeta Kraków »

  Usługi geodezyjne zasadniczo są potrzebne w każdym mieście, które czynnie rozbudowuje się. Krawędzie miast przenoszą się, ludzi przybywa. W takim mieście jak na przykład Kraków bardzo sporo osób stara się pozostać po studiach, gdyż tutaj łatwiej o pracę. Jeśli pragniesz zbudować swój budynek na obrzeżach miasta, przyda się tani geodeta. Kraków ma na swoim terenie wiele biur geodezyjnych, ale trudno znaleźć to budzące zwykłe zaufanie i posiadające liczne referencje. Szczęśliwie nie musisz daleko szukać. W biurze MT Geodezja pracuje najlepszy geodeta. Kraków to nasz kluczowy teren funkcjonowania, wobec tego pomyślnie dojedziemy na miejsce inwestycji i dokonamy wszystkie pomiary konieczne do wykonania dokumentów żądanych, aby uzyskać pozwolenie na budowlę. Rekomendujemy się.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Geodezja i kartografia