Solary

Solary Witryna obrazująca mnóstwo faktów na temat kolektorów słonecznych i używania energii słonecznej. Kolektory słoneczne i ich rodzaje opisane w prosty sposób. Zrozumiesz czym różnią się od siebie kolektory słoneczne takie jak np: kolektory cieczowe i powietrzne. Nadto odnajdziesz zbiór wiadomości w temacie dofinansowania do zakupu kolektorów słonecznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią przygotowanych porad.

Szczegóły strony www.solarpolska.com.pl:

Podlinkuj stronę www.solarpolska.com.pl:

Solary

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 236

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instal-Mar -Instalacje co, klimatyzacja wentylacja »

  Instal-Mar jest firma której podstawowym profilem działalności jest wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji sanitarnych. Firma wykonuje również instalacje wentylacji, klimatyzacji a także stacje uzdatniania wody. Firma wprowadziła również do swojej działalności montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie łazienek »

  Na naszej witrynie znajduje się oferta firmy ENIX, czyli producenta najwyższej jakości grzejników, dzięki którym każdy dom, mieszkanie, zostanie odpowiednio ogrzany, a przy tym grzejniki będą posiadały jeszcze interesujące walory estetyczne. Produkty oferowane przez ENIX, to jakość wykonania połączona z wizjonerskim kształtami w najbardziej popularnych i topowych wzorach. Wchodząc na ową stronę podejmują Państwoświetną decyzję, bowiem firma ma na celu zadowolić każdego klienta, który tylko będzie zainteresowany jej produktami. Sama witryna internetowa firmy jest pierwszym etapem do zapoznania się z całą ofertą handlową. Dostępna jest ona w kilku wersjach językowych, dzięki temu również zagraniczni odwiedzający będą mogli doskonale zorientować się w temacie i dokonać najwłaściwszego wyboru, z którego potem można cieszyć się latami.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Firma Solar-Therm oferuje kolektory solarne, słoneczne. Strona poświęcona tej tematyce, a także energii odnawialnej - słonecznej. Znajdziesz tutaj wiele wiele informacji na temat tego w jaki sposób zbudowane są kolektory słoneczne, jak montować kolektory – baterie i ile można zaoszczędzić na kolektorach słonecznych. Ponadto warto też wspomnieć, że w naszym serwisie znajdziesz także mnóstwo interesujących wiadomości na temat energii słonecznej i tego jak można ją wykorzystać w naszym domu. Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenia i docieplania budynków Bydgoszcz »

  Naszym głównym zajęciem jest ocieplanie elewacji budynków. Zatrudniamy ponad 20 osób.
  Ocieplamy zarówno domki jednorodzinne jak i bloki mieszkaniowe oraz wykonujemy renowacje kamienic.
  Dewizą naszej Firmy jest szczególna dbałość o jakość wykonanych robót i wymogi technologii. Przeprowadzone przez nas prace są najwyższej jakości i służą Klientowm przez długi okres nie zmieniając parametrów technicznych. Oferujemy również usługi rewitalizacji i rekonstrukcji fasad kamienic. Przedsiębiorstwo nasze posiada konieczny zespół fachowców do wykonania wszelkich robót dociepleniowych.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • kominki, obudowy, wkłady grzewcze »

  KOMIN-POL produkuje obudowy kominkowe oraz zajmuje się profesjonalnym montażem kominków z wkładami grzewczymi od 1993 roku . W naszej ofercie znajdą państwo wkłady kominkowe z płaszczem wodnym jak również proponujemy dystrybucję gorącego powietrza-DGP- systemem grawitacyjnym oraz wymuszonym za pomocą turbiny kominkowej.
  Proponowane przez nas zabudowy kominkowe wyposażamy we wkłady kominkowe największych producentów Europejskich takich jak Laudel, Spartherm, Dovre, Chazelles, Sparke Varm, Fonte Flamme, Invicta, EdilKamin, Bodart&Gonay.
  Nasze kominki posiadaja gwarancję i są wykonywane w najwyższym standardzie estetycznym i funkcjonalnym. Przyjmujemy zamówienia na kominki z całego Śląska, a także Wielkopolski oraz całego kraju.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły »

  Prezentujemy stronę internetową wytwórcy nowoczesnych urządzeń grzewczych. Firma proponuje m.in. kotły na pellet i drewno zaopatrzone w podajnik tłokowy bądź ślimakowy oraz kominki z płaszczem wodnym. Dodatkowo w ofercie przedsiębiorstwa znajduje się również wyposażenie do wyrabianych urządzeń grzewczych i armatura. Wszystkie proponowane produkty są nowoczesne i wykonywane z zastosowaniem wysokich norm bezpieczeństwa. Zakład kładzie nacisk na ciągły postęp, stąd w naszych artykułach wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które w dużym stopniu ułatwiają działanie naszym odbiorcom. Firma posiada sieć dystrybucji w całej Polsce.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • I Tanie ogrzewanie domu na podczerwień. Najtańsze! »

  Infrapanele oferowane przez naszą firmę są wykonane z najwyższej jakości aluminium, wypełnione napylonymi nanorurkami węglowymi.
  Mogą służyć jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe. Ekonomiczność uzyskujemy poprzez specyficzny rodzaj ogrzewania - wygrzewanie ścian, sufitów, podłóg itp. Panele na podczerwień pracują w ciągu dnia zaledwie kilka godzin,a w pomieszczeniu ciągle utrzymuje się przyjemne ciepło, które można porównać do słońca, lecz jednak pozbawione szkodliwego ultrafioletu.
  Na Infrapanelach możemy umieścić dowolnie wybrane przez Państwa zdjęcie- uzyskujemy zatem grzejący obraz!
  Koszty ogrzewania są porównywalne do ogrzewania gazowego –przypadku Infrapaneli korzystniejsze jest to że nie wymagają serwisowania, napraw itd. Gwarancję udzielamy na 25 lat!

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • kolektory słoneczne »

  Nasza firma stawia na jakość zrealizowania instalacji, potwierdzoną zdobytym doświadczeniem oraz bogatą wiedzą techniczną, wyjątkową ceną oraz terminowością w montażu oraz serwisie. Wartości na których zbudowana jest nasza firma to zaufanie, podejście do klienta, jakość, a także fachowość. Przez to Nasi Klienci mogą poczuć komfort, że zapewnimy im obsługę na najwyższym poziomie i że nasi pracownicy zawsze są dla nich dostępni dostosowując się jednocześnie do Klientów. Nasza firma to gwarancja fachowości i rzetelności.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa zmywarek Kraków tel. 500-837-898. »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek www.herb.pl.wizytowka.pl Specjalistyczny serwis wykonuje naprawy pralek w Krakowie a także inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Przygotowujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lubuski producent Probet okładziny schodowe, płytki posadzkowe »

  Firma Probet Dasag z Żar rozpoczął w 2011 roku budowę ekologicznego biurowca Pixel - nowej siedziby Grupy Allegro. Biurowiec będzie liczył lastriko 10-kondygnacji z  czego siedem pięter znajdzie się nad podestem świata, jednakże podziemny parking będzie liczyć w sumie trzy poziomy. Przy budowie lastryko biurowca jak w każdej chwili w tej firmie były zastosowane okładziny schodowe rozwiązania płytki posadzkowe przyjazne środowisku płytki tarasowe, a oprócz tego systemy tarasowe, schody wewnętrzne, płyty tarasowe, a oprócz tego płyty posadzkowe. O ile chodzi o detale technologicznie wyrafinowane to: energooszczędne systemy tarasowe urządzenia, segregacja odpadów, płyty fasadowe, zielone tarasy oraz płyty tarasowe i ogrody na dachach, odzysk wody deszczowej, czy też schodowe wewnętrzne. Wykorzystanie do zabudowy blisko 600 metrów schody wewnętrzne bieżących schodów i 700 metrów bieżących parapetów zostaną wykorzystane towary Probet-Dasag są zastosowane okładziny kątowe i detale płaskie we wzorze 7438.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »