Budownictwo drogowe Podkategoria: Budownictwo drogowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kielce Hydraulik - usługi, naprawy, serwis »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, serwisu, modernizacji, remontów i podmiany instalacji wodno - kanalizacyjnej, a oprócz tego centralnego ogrzewania na terenie Kielc i okolic. Mamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Wiedza, fachowość i kultura osobista zatrudnionych pracowników nabyte praktykę pozwalają na dość szybkie i sprawne wykonywanie powierzonych nam zleceń na terenie Kielc i okolic. Jeśli potrzebujesz wytworzyć centralne ogrzewanie żeby szybko i wydajnie oddało ciepło w pomieszczeniach nasi hydraulicy pomogą. Chcesz obniżyć koszta ogrzewania, interesuje Cię zakup nowego kotła, do ogrzewania domu i podgrzania wody a może wystarczy Wszyscy piecyk gazowy. Dla Ciebie podejmiemy te zlecenia. Planujesz remont łazienki? Woda za słabo leci bądź wydobywa się z miejsc z których nie powinna? Twoje zmartwienie to dla nas kolejne wyzwanie do którego przyłożymy się z właściwą starannością. Świadczymu wszelakie usługi hydrauliczne, gazowe, serwis hydrauliczny, pogotowie hydrauliczne, usługi gazowe, próby szczelności instalacji gazowej, przyłacza do sieci wodno-kanalizacyjnej, remonty isteniejącyc sieci, modernizacje, podłączenia piecyków gazowych, serwis piecyków gazowych, naprawy kotłów gazowych, czyszczenie picecy gazowych, naprawy kuchenek gazowych i kilka innych. To wszystko dzwoniąc pod numer 600 212 800.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stal, NC11, 18HGT, 13HMF »

  Oferujemy różne rodzaje stali zależności od zastosowania: stale konstrukcyjne, stale narzędziowe, stale o szczególnych właściwościach fizycznych i chemicznych. Głównym przedmiotem działalności jest handel wyrobami hutniczymi oraz kuzienniczymi, pochodzącymi przede wszystkim z produkcji krajowej. Realizacja dostaw odbywa się za pośrednictwem nowoczesnego taboru samochodowego.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadaszenie Basenu, Basenów Kraków »

  Niewiele jest firm, które są w stanie wykonać dla nas na zamówienie zadaszenie basenu. Kraków jest miastem, w jakim prosperuje kilka ekip, które są w stanie podołać temu zadaniu. Do tego grona zdecydowanie możemy zaliczyć F.H.U. Rekin, która działa z powodzeniem na rynku od ponad kilkunastu lat. Jej przykładowe realizacje, jakie mogą wzbudzać podziw można oglądnąć na witrynie internetowej rekin-baseny.pl. Wypada przyznać, że fachowcy ci znają się na rzeczy jak nikt inny. Już niejednokrotnie mieli oni sposobność montować dla klientów zadaszenia basenów. Kraków nie przypadkiem jest ich rynkiem zasadniczym, bo właśnie tu mieści się siedziba firmy. Tu też żyje największa w regionie liczba potencjalnych klientów. Na tutejszych podwórkach faktycznie nie jest ciężko ujrzeć nowo powstały basen.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pol Mark »

  Działalność Pol-Mark wykonuje usługi głównie z branży układania kostki granitowej.
  Pol-Mark funkcjonuje na terenie województwa Podkarpackiego. Biuro mieści się w Trzebownisku nieopodal Rzeszowa.
  Pol-Mark to lata doświadczeń, które przekłada się na jakość realizowanych zamówień. Firma stawia na profesjonalizm oraz tylko i wyłącznie na wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu wiemy, iż klient jest w pełni zadowolony co jest dla nas priorytetem.
  W zakresie realizowanych usług Firmy można znaleźć także: układanie chodników, ogrodzenia z cegły i kamienia, parkingi z kostki, tarasy oraz wiele innych usług których spis możesz znaleźć na witrynie www pol-mark.rzeszow.pl

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacz centralny »

  Centralny odkurzacz można zainstalować w domach mieszkalnych, obiektach już budowanych również wprzódy stojących. Montaż odkurzacza centralnego wolno wykonywać sukcesywnie. W zestawieniu z potencjał majątkowych z początku zaopatrzyć się w rury plus gniazda, by zamontować je w pomieszczeniach, w drugiej fazie kupić odkurzacz wspólnie spośród osprzętem. Centralny odkurzacz i system centralnego odkurzania jest zainstalowany w jednym z pomieszczeń gospodarczych lokalu mieszkalnego innymi słowy obiektu. Połączony jest przy użyciu systemu rur spośród gniazdami rozlokowanymi w zypełnym lokalu mieszkalnego. Główna kwatera jest zdalnie uruchamiana przez inauguracja gniazda dodatkowo włożenie do niego rury. Pozwala owo na bezproblemowe odkurzanie każdego miejsca oraz każdej powierzchni wręcz tej mocno dostępnej. W chwili otwarcia klapki gniazda ssącego, wciśnięcia przycisku w rączce to znaczy zastosowania pilota, samoczynnie uruchomiona zostaje jednostka ssąca. Odkurzanie centralne następuje praktycznym, lekkim również elastycznym za jednym zamachem wężem wprowadzonym aż do gniazda ssącego i zakończonym odpowiednimi ssawkami oznacza to szczotkami. Szeroki wybór akcesoriów umożliwia na efektywne plus nieskomplikowane odkurzenie w praktyce każdej powierzchni w budynku.
   

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • papy »

  Budując swój dom, albo naprawiając już istniejący dobrze jest zatroszczyć się by wszystkim zajęły się firmy z profesjonalnym podejściu do sprawy. Okrycie dachowe, jako schron przez zjawiskami atmosferycznymi i różnymi innymi, jest jednym z najważniejszych elementów, które trzeba wykonać w jak najdokładniejszy sposób. Grunt to specjalistyczna firma z równie odpowiedzialnymi za swoje działania ludźmi. Obecny dostęp do towarów do pokrycia dachów jest bardzo duży, jednak powinno się w trakcie wyboru zwrócić uwagę na użycie papy, która jako tania i mocna będzie dobrym rozwiązaniem. Dla bardziej wymagających i dbających o styl nasze przedsiębiorstwo oferuje bogatą ofertę usług powiązanych z gontami, tak częstymi na południu kraju. Korzystanie z usług specjalistów gwarantuje idealny wynik naszych działań i da klientom najlepsze produkty w korzystnej cenie.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Jastrzębie Zdrój »

  Poszukujecie geodety z Jastrzębia Zdroju? Nie mogliście więc trafić precyzyjniej. Gwarantuję najlepszą jakość, która wywodzi się z mojego zaplecza teoretycznego oraz z doświadczenia, pozyskanego długą działalnością. Moi klienci to zarówno inwestorzy pojedynczy jak i całe firmy. W ramach ofert uskuteczniam tak zwaną inwentaryzację, ewidencję nieruchomości, mapy numeryczne i różne pozostałe usługi jako geodeta Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania geologiczne dla firm. »

  Firma z długoletnią praktyką na rynku. W ofercie można znaleźć na przykład generalne usługi geologiczne poznań. Bogate spektrum rozwiązań dla tych osób, które w tym względzie pragną przeprowadzić badania gruntu poznań. Wykonywane są rzecz jasna na zlecenie klientów badania geologiczne poznań. W tym nowoczesne formy dotyczące geologii, takie jak geotechnika poznań. Jeżeli chodzi o badanie geologiczne, to mamy tu badanie i rozpoznanie podłoża i jego parametrów, dokonanie pomiaru zwierciadeł wód, sondowania i wiercenia, a także pełne badania laboratoryjne. Tutaj także zapewniona jest geologia poznań oraz na życzenie klienta szykowanie ekspertyz i wszelakich analiz. Firma współpracuje z dużymi, renomowanymi firmami budownictwa specjalistycznego z dziedziny fundamentowania oraz z geotechnicznymi placówkami naukowymi.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lubuski producent Probet okładziny schodowe, płytki posadzkowe »

  Firma Probet Dasag z Żar rozpoczął w 2011 roku budowę ekologicznego biurowca Pixel - nowej siedziby Grupy Allegro. Biurowiec będzie liczył lastriko 10-kondygnacji z  czego siedem pięter znajdzie się nad podestem świata, jednakże podziemny parking będzie liczyć w sumie trzy poziomy. Przy budowie lastryko biurowca jak w każdej chwili w tej firmie były zastosowane okładziny schodowe rozwiązania płytki posadzkowe przyjazne środowisku płytki tarasowe, a oprócz tego systemy tarasowe, schody wewnętrzne, płyty tarasowe, a oprócz tego płyty posadzkowe. O ile chodzi o detale technologicznie wyrafinowane to: energooszczędne systemy tarasowe urządzenia, segregacja odpadów, płyty fasadowe, zielone tarasy oraz płyty tarasowe i ogrody na dachach, odzysk wody deszczowej, czy też schodowe wewnętrzne. Wykorzystanie do zabudowy blisko 600 metrów schody wewnętrzne bieżących schodów i 700 metrów bieżących parapetów zostaną wykorzystane towary Probet-Dasag są zastosowane okładziny kątowe i detale płaskie we wzorze 7438.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze »

  GENERATORS WORLD OF POWER jest dystrybutorem agregatów prądotwórczych takich firm jak Fogo, Iveco, Honda, Volvo. Agregaty które Państwu proponujemy są nowoczesne jedno i trójfazowe z elektroniczną regulacją napięcia, z modułem spawalniczym. Dzięki dużemu doświadczeniu które zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy udało nam się stworzyć szeroką gamę usług w zakresie doradztwa. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą przyczep sygnalizacyjnych które wykorzystywane są w budownictwie drogowym oraz oferujemy różnego rodzaju motopompy.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz ProjektujiKupuj.pl »

  Produkty potrzebne do wystroju wnętrz przedstawiane przez sklep internetowy to dobrej klasy towary, które są dostępne w przystępnych cenach. Dekoracje i wymagane do wystroju wnętrz meble sklep także oferuje osobom, które chciałyby zainwestować w wystrój wnętrz. Wystrój wnętrz sklep oferuje w różnej stylistyce, przede wszystkim minimalistycznym i tradycyjnym. W skład oferty sklepu wchodzą także sprzęt AGD i RTV oraz oświetlenie. W kwestii jaką jest aranżacja wnętrz sklep oferuje również modne dekoracje i tkaniny, które nadadzą wnętrzom niesamowity charakter. Dobrą stroną sklepu internetowego, która wyróżnia go spośród pozostałych jest szybka realizacja zamówień klientów.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vat w budownictwie - www.vzmzwrot.com »

  Wniosek VZM-1Jeśli budowałeś lokal mieszkalny albo remontowałeś dom możesz starać się o zwrot VAT za materiały budowlane i korzystać z ulgi budowlanej.Ażeby złożyć wniosek VZM-1 o zwrot części wydatków z tytułu poniesionych cen związanych z budownictwem mieszkaniowym należy mieć:- faktury VAT dokumentujące zakup materiałów budowlanych- tytuł prawny do domów i mieszkań np. akt notarialny, umowa użyczenia, umowa najmu, decyzja pozwolenia na budowę, decyzję w   sprawie wymiaru podatku od domów i mieszkań, decyzję przyznania domu mieszkalnego.Z tytułu skorzystania z ulgi budowlanej można odzyskać 68,18 % lub 65,22% kwoty podatku VAT, dla przykładu z kwoty 1000 PLN VAT odzyskujesz wręcz 682 PLN.Należy zauważyć, że nie wszystkie materiały kwalifikują się do zwrotu nadpłaconego podatku VAT za materiały budowlane. Faktury dokumentujące zakupione materiały należy zweryfikować pod względem odliczania z tytułu poniesionych wydatków.Masz problem z prawidłowym zakwalifikowaniem materiałów budowlanych, wypełnieniem wniosku VZM-1 zgłoś się do nas.Weryfikacją wniosków  zajmujemy się od 2007r.Możesz liczyć na szybką i fachową pomoc. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator uszkodzeń kabli »

  Posiadamy w naszym asortymencie narzędzia wykorzystywane w budownictwie. Są to najwyższej jakości wykrywacze kabli różnego typu, które mieszczą się głęboko pod ziemią. Używa się ich przed zaczęciem budowy mieszkań lub w innych inwestycjach podczas których może dojść do zepsucia podziemnych przewodów energetycznych. Mamy również urządzenia używane do lokalizacji uszkodzeń wszelkich kabli.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • zasilanie awaryjne domu »

  Od początku naszej aktywności nasza spółka zajmuje się sprzedażą oraz serwisem agregatów w zakresie stosownej mocy . Oferujemy najwyższej jakości agregaty prądotwórcze z konkretnymi silnikami również prądnicami synchronicznymi. Obsługujemy naszą znajomością i wieloletnim doświadczeniem w doborze tych urządzeń dla Państwa potrzebowań.W celu zapewnienia najlepszej obsługi naszych kontrahentów, staramy się pozyskać autoryzację producenta w zakresie serwisu wszystkich oferowanych przez naszą firmę urządzeń. Naszą ofertę agregatów, nagrzewnic i sprzętu ogrodowego adresujemy do nabywców indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wywrotki »

  Serwis o Wywrotkach - Ciężarówki budowlane, koparki, walce.
  Aktualnie rynek branży budowlanej to jeden z najszybciej rozbuduwujących się dziedzin gospodarki.

  Relacje z targów, przydatne materiały dotyczące eksploatacji czy użytkowania pojazdów, a także filmy i zdjęcia w ciekawy sposób pokazujące te nieocenione pojazdy.

  Stałe zapotrzebowanie na inwestycje zarówno drogowe jak i mieszkaniowe sprawia, że wiele firm poszukuje informacji dotyczących uzyskania dostępu do ciężkiego sprzętu budowlanego.

  Blog ten m.in. poświęcony jest pojazdom ciężarowym z zabudową samowyładowczą typu Wywroka.

  Spotykanym w wyżej wymienionym segmencie budowlanym i jest naszą odpowiedzia na to właśnie zapotrzebowanie. Blog ta przedstawia aktualizowane na bieżąco informacje z tematyki transportowej i budowlanej. W ofercie serwisu znajdują się także właściwości:

  * pojazdów
  * prezentacje wywrotek
  * zabudowy

  Poza tym użytkownicy mają możliwość wypowiedzenia się, na naszym specjalnym forum dyskusyjnym o wywrotkach. Dzięki naszej stronie poszerzycie swój zakres wiedzy państwo o wiele przydatnych i praktycznych informacji dotyczących tychże pojazdów.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo drogowe