Biura projektowe Podkategoria: Biura projektowe

1 · 2 · następna strona »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski »

  Architektura i Sztuka to pracownia architektoniczna mająca swoją siedzibę w Gliwicach. W trakcie naszej prawie 20-letniej działalności zdobyliśmy doświadczenie projektując wiele różnych obiektów budowlanych. Zajmujemy się tworzeniem projektów domów jedno i wielorodzinnych, sklepów, obiektów usługowo-biurowych, hoteli i hal przemysłowych. Wykonujemy też zlecenia na rzecz służby zdrowia takie, jak projekty przychodni, adaptacje pomieszczeń szpitalnych i ośrodków rehabilitacyjnych. Chętnie pracujemy dla klientów o nietypowych upodobaniach i opracowujemy projekty adaptacji starych obiektów. Z przyjemnością tworzymy również projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, hal przemysłowych, sklepów, barów itp., zawsze szukając najlepszych rozwiązań. Opracowujemy plany zagospodarowania terenów wokół danej inwestycji obejmujące zieleń, komunikację i małą architekturę. Nasza praca opiera się też na współpracy z biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Naszymi klientami są zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne.
  Na tym nasza działalność się nie kończy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością artystyczną.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa stoisk targowych Poznań »

  Firma nasza robi wszelkiego rodzaju zabudowę stoisk targowych. Możemy wykonać sprawdzone oraz oszczędne stoiska, które są funkcjonalne, lecz zarazem atrakcyjne dla oglądających przez zaprojektowane wyłącznie dla Państwa elementy graficzne. Stoiska targowe to jedne z najważniejszych elementów podnoszących atrakcyjność usług. W Polsce co roku ma miejsce wiele przeróżnego rodzaju targów oraz wystaw. Najbardziej znane są targi w Poznaniu. Uczestniczą w nich instytucje z różnych krajów świata.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekorowanie wnętrz Świecie »

  Pracownia Kallos zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz ich malarstwem. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestora, zwłaszcza tym związanym ze stroną wizualną projektu, ale także biorąc pod uwagę jego możliwości finansowe. Proponujemy bogaty wybór tapet, lamp, materiałów itp. Nasza firma sprawi, by Twoje meble były inne niż wszystkie. Ma to ogromne znaczenie w miejscach publicznych takich jak kluby, hotele czy gabinety kosmetyczne. Stawiamy mocno na niepowtarzalność wnętrz i miejsc, które nas otaczają. Dekorujemy także pokoje dziecięce układając wypukłe wzory czy postacie z bajek. Malowane motywy zawsze zabezpieczamy lakierami chroniącymi przed rozmazywaniem i brudzeniem się.
  Oferujemy między innymi:
  - Projektowanie wnętrz np: restauracje, puby itp,
  - Pokoje dla dzieci,
  - Doradztwo dotyczące stylu urządzenia pomieszczeń,
  - Tynki dekoracyjne,

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Legra »

  Nabycie lub sprzedaż mieszkania, domu, czy działki budowlanej …, jest wydarzeniem bardzo ważnym i często w znacznym stopniu determinującym wiele kolejnych lat naszego życia.

  Dlatego też nie możemy być w tym momencie zdani wyłącznie na siebie. Potrzebujemy kogoś, kto w tej wyjątkowej chwili udzieli nam wsparcia, będzie służyć fachową poradą, będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem i bezpieczeństwem całej transakcji

  Firma nasza oferuje swoim klientom taką pomoc!

  Świadczymy nie tylko profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ale jesteśmy także doradcą. Nasi Klienci kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość otrzymują kompleksową usługę doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.

  Doświadczenie, poparte teoretyczną wiedzą oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klienta sprawia, że wybierając współpracę z naszym biurem, uzyskacie Państwo usługę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Płock »

  W tych czasach firm budowlanych jest mnóstwo, wszak które realizują swoje usługi na wysokim poziomie? Czy w Twojej miejscowości mieści się hurtownia budowlana posiadająca oczekiwane produkty? W którym miejscu natrafisz na fachowców, którzy usługi budowlane mają okiełznane w palcu? Odpowiedzi na te pytania dostaniesz na tym profesjonalnym, regularnie rozbudowującym się portalu internetowym Maserbud.pl gdzie w jednej chwili odszukasz materiały budowlane Płock posiadające wysoką renomę. Nie zwlekaj tylko już dziś sprawdź która firma budowlana jest porządna!

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy przemysłowe, mosty przeładunkowe, uszczelnienia bramowe »

  Kolbud Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od ponad 20 lat. Więcej na temat firmy Kolbud na www.kolbud.pl
  Ofertę kierujemy do klientów biznesowych, generalnych wykonawców, projektantów, architektów, inwestorów, i innych.
  W ofercie w szczególności:
  - bramy przemysłowe segmentowe http://www.kolbud.pl/index.php?op=katalog_produktow&id=14
  - bramy szybkorolowane
  - bramy szybkobieżne Dynaco http://www.kolbud.pl/index.php?op=katalog_produktow&id=4
  - bramy i kraty rolowane
  - bramy wahadłowe Clearway
  - ogrodzenia przemysłowe
  - szlabany
  Z zakresu techniki przeładunku oferujemy swoim klientom:
  - mosty przeładunkowe Stertil
  - rampy przewoźne i przeładunkowe
  - szyny najazdowe przemysłowe
  - szyny najazdowe dla osób niepełnosprawnych
  - podesty nożycowe
  - sprężynowe mosty i płyty
  - uszczelnienia bramowe
  - dostawiane stanowiska przeładunkowe
  - akcesoria do przeładunku
  W ofercie posiadamy również
  - osłony dla spawaczy
  - kurtyny paskowe
  - zasłony wstęgowe
  - pasy folii pvc
  Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis bram przemysłowych i produktów przeładunkowych w całej Polsce. Nasz serwis o zasięgu ogólnopolskim oferuje:
  - serwis bram segmentowych
  - serwis bram szybkorolowanych i szybkobieżnych
  - serwis bram rolowanych
  - serwis bram przeciwpożarowych
  - serwis podestów nożycowych
  - serwis mostów przeładunkowych
  - umowy serwisowe
  - wiele innych
  Zapraszamy!

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Milena Maciak - projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją. nnKażdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej. nnPROJEKTYnnGALERIAnnPUBLIKACJE

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biur Warszawa »

  Prowadzisz biznes internetowy i nieraz pewnie zastanawiałeś się nad tym co uczynić, aby dochody z prowadzenia sklepu były coraz wyraźniejsze. Po pierwsze musisz mieć jakieś odpowiednie lokum do prowadzenia sklepu. Więc jeśli szukasz czegoś w stolicy to szukasz ogłoszeń oraz ofert w stylu wynajem biur w Warszawie. Kolejnym z przykładów, aby zwiększyć sprzedaż w sklepie może być np. wprowadzenie programu partnerskiego. Powiadomienie o istnieniu danego sklepu internetowego jest bardzo ważne w promocji biznesu internetowego. Klient mieć świadomość o powstaniu Twojego e-biznesu. Dlatego prócz biura musisz zadbać o jego promocję. Nie może on być w cieniu za innymi, gdyż po prostu zostanie niestety, ale można powiedzieć, że zrównany z ziemią.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Prezentujemy Ci kolekcję najlepszych projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. Znajdziesz tutaj projekty domów jednorodzinnych, projekty garaży jak i budynków usługowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej bazie projekt spełniający Twoje wymagania. Możesz u nas nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych architektów. Oglądając projekty domów z pewnością masz własne wytyczne. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie odpowiednie oczekiwania ma spełnić. Serwis ten ma za zadanie Ci w tym pomóc. To największa w Polsce baza gotowych projektów.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Kielce »

  Planujesz zakup lub wynajem domu? Nie są ci obojętne miesięczne koszta poświęcane na energię? Przejmujesz się losem środowiska naturalnego i stopniem zanieczyszczenia? Jeśli odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś twierdząco na te pytania musisz rozważyć zatrudnienie godnej zaufania firmy, która wykona dla Ciebie świadectwo energetyczne. Firmy, która posiada wszystkie wymagane certyfikaty i pozwolenia ale przede wszystkim posiada bazę zaufanych i zadowolonych klientów. Certyfikaty energetyczne w Kielcach i innych miastach oferuje firma Projekt-Technika. Mając świadomość jak ważne dla projektu budowy domu jest dobór odpowiedniej ekipy zapraszamy do naszego serwisu gdzie umieściliśmy rozbudowany system porad, nasze dotychczasowe realizacje i rekomendacje zadowolonych klientów. Decydując się na konkretnego wykonawce dokonujemy wyboru, który będzie kluczowy nawet dla kolejnych pokoleń mieszkańców dlatego Projekt Technika jest odpowiednim wyborem. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biura Rachunkowe DomData należą do Grupy spółek DomData. W 1999 roku powstało Kancelaria w Poznaniu. Wespół z rozwojem Zarząd postanowił otworzyć się na rynki innych w zastępstwie. W wyniku tej decyzji powstały oddziały w 2000 roku w Rzeszowie tudzież w 2010 roku w Warszawie. Od momentu początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych za pośrednictwem nas usług. Z większością naszych Klientów współpracujemy od momentu początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy tudzież z czego jesteśmy ogromnie dumni. W celu każdego Klienta wypracowujemy najefektywniejsze procedury obsługi. Celem naszych Biur Rachunkowych jest komenderowanie spraw Klienta w taki sposób, tak aby mógł zapomnieć, że istnieją problemy związane z księgowością tudzież urzędami.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz Łódź »

  MJPROJECT zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów, ponieważ uważamy, że te dwie przestrzenie są sobie bliskie. Spędzają Państwo swoje życie we wnętrzach mieszkań lub we wnętrzach krajobrazowych, a my w naszej pracy umiejętnie łączymy te dwa obszary.
  Staramy się poznać Państwa potrzeby, aby stworzony projekt był przede wszystkim odzwierciedleniem Państwa potrzeb i marzeń, satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię wyrażając gotowość na różne formy współpracy przy aranżacji i projektowaniu wnętrz i ogrodów, począwszy od jednorazowych konsultacji po kompleksową obsługę inwestycji w imieniu Klienta. Zasięg naszej działalności to województwa: mazowieckie, lubelskie, łódzkie - Warszawa, Radom, Lublin, Łódź.
  Projektowanie Wnętrz Radom, Projektowanie Wnętrz Lublin oraz pod wieloma innymi frazami można nas odnaleźć w Google.pl.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody projekty galeria »

  Wysokiej jakości usługi w zakresie architektury krajobrazu w obrębie Wielkopolski oraz innych rejonów kraju (Szczecin, Olsztyn). Ogrody POROSA to uznana firma angażująca wykwalifikowanych projektantów zieleni. Firma z Poznania najwyższą troską o detale aranżuje tereny zielone – zarówno przydomowe ogrody i ogródki, jak i przestrzenie publiczne (parki linowe, korty tenisowe, place zabaw, place przy galeriach handlowych). Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, najlepsze gatunkowo materiały oraz nieodzowną wiedzę ogrodniczą. Dzięki właściwemu dopasowaniu barw i kształtów rezultat końcowy ogrodowych realizacji ekspertów stanowi przyjemną dla oka kompozycję. Na prośbę klienta możliwe jest zbudowanie ogrodu wodnego z stawem wodnym, fontanną, a także ogrodu leśnego czy górskiego. W przypadku pytań – opcja wysłania formularza kontaktowego.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów »

  Gotowe projekty domów jednorodzinnych w wielu pośrednich wersjach. W ofercie grupy 4Design można znaleźć wiele projektów katalogowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z ofertą na ich adaptacje. Oferujemy również projekty indywidualne wraz z aranżacją wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i usług projektowych.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura projektowe