Budownictwo Kategoria: Budownictwo

Budownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • ELEKTRYK SOPOT, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, PROTOKOŁY »

  Usuniemy wszelkie awarie związane z elektryką, szybko i fachowo. Posiadamy uprawnienia, a dodatkowo narzędzia do wykonania wszelkiego rodzaju prac od usunięcia zwarcia, wymiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze albo licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny, a oprócz tego dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych.  Wykonanym nową instalację lub zmodernizujemy już istniejącą. Zajmujemy się także montażem domofonów i video-domofonów. Zapewniamy profesjonalny serwis elektryczny w SOPOT.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kielce Hydraulik - usługi, naprawy, serwis »

  Prowadzimy prace w zakresie konserwacji, napraw, serwisu, modernizacji, remontów i podmiany instalacji wodno - kanalizacyjnej, a oprócz tego centralnego ogrzewania na terenie Kielc i okolic. Mamy wszelkie wymagane uprawnienia SEP. Wiedza, fachowość i kultura osobista zatrudnionych pracowników nabyte praktykę pozwalają na dość szybkie i sprawne wykonywanie powierzonych nam zleceń na terenie Kielc i okolic. Jeśli potrzebujesz wytworzyć centralne ogrzewanie żeby szybko i wydajnie oddało ciepło w pomieszczeniach nasi hydraulicy pomogą. Chcesz obniżyć koszta ogrzewania, interesuje Cię zakup nowego kotła, do ogrzewania domu i podgrzania wody a może wystarczy Wszyscy piecyk gazowy. Dla Ciebie podejmiemy te zlecenia. Planujesz remont łazienki? Woda za słabo leci bądź wydobywa się z miejsc z których nie powinna? Twoje zmartwienie to dla nas kolejne wyzwanie do którego przyłożymy się z właściwą starannością. Świadczymu wszelakie usługi hydrauliczne, gazowe, serwis hydrauliczny, pogotowie hydrauliczne, usługi gazowe, próby szczelności instalacji gazowej, przyłacza do sieci wodno-kanalizacyjnej, remonty isteniejącyc sieci, modernizacje, podłączenia piecyków gazowych, serwis piecyków gazowych, naprawy kotłów gazowych, czyszczenie picecy gazowych, naprawy kuchenek gazowych i kilka innych. To wszystko dzwoniąc pod numer 600 212 800.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacz centralny »

  Centralny odkurzacz można zainstalować w domach mieszkalnych, obiektach już budowanych również wprzódy stojących. Montaż odkurzacza centralnego wolno wykonywać sukcesywnie. W zestawieniu z potencjał majątkowych z początku zaopatrzyć się w rury plus gniazda, by zamontować je w pomieszczeniach, w drugiej fazie kupić odkurzacz wspólnie spośród osprzętem. Centralny odkurzacz i system centralnego odkurzania jest zainstalowany w jednym z pomieszczeń gospodarczych lokalu mieszkalnego innymi słowy obiektu. Połączony jest przy użyciu systemu rur spośród gniazdami rozlokowanymi w zypełnym lokalu mieszkalnego. Główna kwatera jest zdalnie uruchamiana przez inauguracja gniazda dodatkowo włożenie do niego rury. Pozwala owo na bezproblemowe odkurzanie każdego miejsca oraz każdej powierzchni wręcz tej mocno dostępnej. W chwili otwarcia klapki gniazda ssącego, wciśnięcia przycisku w rączce to znaczy zastosowania pilota, samoczynnie uruchomiona zostaje jednostka ssąca. Odkurzanie centralne następuje praktycznym, lekkim również elastycznym za jednym zamachem wężem wprowadzonym aż do gniazda ssącego i zakończonym odpowiednimi ssawkami oznacza to szczotkami. Szeroki wybór akcesoriów umożliwia na efektywne plus nieskomplikowane odkurzenie w praktyce każdej powierzchni w budynku.
   

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z meblami ingaro.pl to np. stoły, meble dziecięce oraz meble do sypialni »

  Sklep meblowy ingaro. pl pozwoli Tobie na zakup modnych i precyzyjnie wykonanych mebli do mieszkania wiąże się z porównywaniem najodpowiedniejszych kolekcji wykwalifikowanych fachowców, produkujących nowoczesne meble. Dzięki różnorodnym propozycjom fachowców każdy odnajdzie najlepsze dla siebie krzesła kuchenne, modne hokery, łóżka do sypialni oraz inne meble do sypialni lub meble dla dzieci.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK GRODZISK MAZOWIECKI, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI »

  Posiadamy uprawnienia  narzędzia do utworzenia wszelkiego typu zleceń od usunięcia zwarcia, zamiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej przez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny  stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Trudnimy się montażem domofonów i video-domofonów. TO WSZYSTKO NA TERENIE GRODZISK MAZOWIECKI.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloperzy »

  Kupno mieszkania lub zbudowanie domu to niezwykle istotna życiowa decyzja toteż nadzwyczaj ważne jest jakiemu deweloperowi zdecydujemy się powierzyć nasze pieniądze.
  Na ZanimZamieszkasz.pl znajdziesz opinie o firmach deweloperskich z całego kraju:  opinie o ich budach, jakości pracy, zadłużeniu oraz traktowaniu klientów. Dlatego zaleca się więc bacznie się z nimi zapoznać po to wystrzec się przykrości w przyszłości.
  Na naszym serwisie prowadzony jest też ogólnopolski ranking firm deweloperskich i ranking osiedli.Na naszym serwisie możesz przeczytać informacje o deweloperach z całej Polski:  opinie o ich budach, jakości pracy, zadłużeniu i traktowaniu klientów. Dlatego należałoby więc uważnie się z nimi zapoznać aby wystrzec się kłopotów w przyszłości.
  Na naszym serwisie prowadzony jest też ogólnopolski ranking firm budowlanych i ranking inwestycji.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prysznic bezpieczeństwa »

  W centrach badawczych w których jest wiele różnego rodzaju laboratoriów jest bardzo wiele wysokospecjalistycznych sprzętów. Jednym z nich jest chociażby oczomyjka czy prysznic bezpieczeństwa. Są to rzeczy, których zadaniem jest ochrona osób przed skutkami na przykład oparzenia substancjami trującymi, w wypadku gdyby doszło do tego podczas pracy. Osoby, pracujące w laboratorium powinny czuć się więc zabezpieczone przed takimi sytuacjami, ale mimo to podczas pracy powinny zachowywać szczególną ostrożność i zawsze zachowywać się zgodnie z panującymi regułami i zasadami pracy w laboratorium.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty »

  Prestiż przedsiębiorstw remontowych budowana jest na fundamentach długoletniego doświadczenia, zasięgu i stopnia umiejętności, zapału, jak również rzetelności fachowców. Remonty przeprowadzane przez poznańską firmę remontową Mar-Bud adresowane są do klientów zdecydowanych na wprawną, fachową, a także uczciwą realizację projektów. Doświadczenie jakie, każdy z naszych speców zyskał na przestrzeni minionych lat, umożliwia nam oferować prace remontowe z zakresu: układania płytek, wykładzin oraz podłóg, malowania wnętrz orazelewacji, montażu parapetów, ścianek działowych i sufitów podwieszanych, kładzenia instalacji elektrycznych, jak również sanitarnych, oraz im podobne.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trwały zamek do drzwi »

  Od ponad 20 lat pomagamy w naprawianiu kluczowych tarapatów. Kopiujemy wszystkie rodzaje kluczy na bazie wzorca lub karty kodowej. Odbijamy klucze do domów pospolite oraz chronione dodatkowo kartami bezpieczeństwa, klucze do zasuw, zamków wierzchnich, rolet, wkładek bębenkowych, kłódek, mebli oraz skrzynek pocztowych. Naszą domeną jest dorabianie samochodowych kluczy zarówno tych tradycyjnych jak i zabezpieczonych kodowanym elektronicznie transponderem - stacyjek, przyczep, drzwi, skuterów i motocykli. Proponujemy dla naszych klientów także klucz master key oraz usługi bez opuszczania z domu. Poza tym każdy z naszych punktów to również sklep gdzie bez kłopotu można zakupić różnorodne zamki nie tylko do drzwi oraz skorzystać z usług precyzyjnego grawerowania. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zaznajomienia się z nasza ofertą.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płytki ścienne - 24bud.pl »

  Poszukujecie oryginalnych inspiracji do wnętrz Waszego domu? Pragniecie, aby Wasze upragnione „cztery kąty” były miejscem wyjątkowym a równocześnie stylowym? Sklep 24bud. pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i wymogi Klientów. Posiadamy w ofercie wyroby, które pozwolą dodać pomieszczeniom wyrazistości a także osobliwości. Naszą specjalnością są płytki ścienne oraz glazura łazienkowa. Pragnąc sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, proponujemy różnorodne serie kafelek, znanych wytwórców.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa: