Dotacje europejskie Podkategoria: Dotacje europejskie

 • biuro tlumaczen »

  Biuro tłumaczeń oferuje jakość zgodną z polską wersją Normy Europejskiej EN 15038:2006. Obsługa konferencji oraz specjalistyczne tłumaczenia pisemne na terenie całego kraju.
  Prawdopodobnie istnieją tłumaczenia idealne. Warunkiem jest korekta tłumaczenia przeprowadzona przez native speakera języka obcego, na który wykonywane jest tłumaczenie.
  Korekty językowe warto przeprowadzać, jeśli tłumaczenia przeznaczone są do szerszej publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • PO IG 8.2 »

  Usługi przedsiębiorstwa Signum są skierowane przede wszystkim do podmiotów gospodarczych oraz jednostek sektora publicznego. Zakres działań firmy obejmuje bowiem uzyskiwanie dotacji inwestycyjnych, a głównie ubieganie się o dotacje na informatyzacje dla firm na kupno programów informatycznych. W związku z tym, że obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się PO IG 8.2 Signum pomaga także w staraniach o dotacje b2b. W celu poznania dokładniejszych informacji o funduszach europejskich oraz całym zakresie usług firmy Signum, zachęcamy do odwiedzenia prezentowanej strony internetowej.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze strukturalne »

  Investia to firma świadcząca usługi doradcze w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych dla Klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Kompleksowość świadczonych przez naszą firmę usług sprawia, że jesteśmy godnym partnerem w interesach. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wypełnianiu wniosków o dotację oraz w rozliczaniu się z uzyskanych przychodów. Fundusze unijne nie muszą być zarezerwowane dla Państwa konkurencji, weź sprawy w swoje ręce i wynajmij specjalistów. Zapraszamy do kontaktu, wszystkie niezbędne informacje natomiast znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na rozpoczęcie działalności »

  Jeżeli chcielibyście Państwo uzyskać dofinansowanie na założenie przedsiębiorstwa to ta strona internetowa jest najwspanialszym miejscem by uzyskać informacje na ten temat.
  Istotą istnienia tego portalu jest pokazanie najbardziej rzetelnych oraz najistotniejszych wiadomości dla przedsiębiorczych osób ubiegających się otrzymać pieniądze na start własnej działalności lub przedsiębiorstwa.
  Głównymi źródłami dotacji opisywanymi na naszym portalu internetowym są dofinansowania z PUP(dotacje PUP), PFRON’u oraz działanie 6.2 z środków Unii Europejskiej.
  Odszukasz w niej informacje, które ciężko jest czasem odszukać w Biuletynach Informacji Publicznej lub też w innych portalach informacyjnych.
  Dowiesz się tu jakie instytucje przyjmują wnioski o otrzymanie dotacji na start działalności gospodarczej, o jaką dotacje najłatwiej będzie się Tobie starać oraz na jakie wielkości finansów i gdzie możesz liczyć.
  Całość opisana jest w sposób profesjonalny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
  Odszukasz tu również niektóre niezbędne formularze do wypełnienia, regulaminy oraz linki do urzędów i instytucji przyjmujących wnioski dotacyjne i informacje o tym jak stworzyć dobry biznesplan.
  Także dowiesz się na jakie cele możesz przekazać dotacje na rozpoczęcie działalności środki kapitałowe z uzyskanej dotacji na start przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wnioski o dotacje »

  Dzisiaj strasznie znanym tematem są fundusze unijne oraz dofinansowania. Nie dziwota zatem szaleńcze tworzenie przedsiębiorstw specjalizujących się pozyskiwaniem funduszy unijnych. Biuro Metropolis jest jednym z nich. W dzisiejszych czasach też coraz więcej lokali sięga po owe fundusze unijne oraz dotacje i wszelakie dofinansowania z unii. Pozyskiwanie dotacji dla firm jawi się rzeczą trudną do ogarnięcia. Jednak Dofinansowania z Unii oraz pozyskiwanie dotacji to profesja biura Metropolis, z tego powodu dobrze jest odezwać się do nich i poprosić o pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne Wroclaw »

  Nasza firma pomoże Ci uzyskać dotacje unijne dla firmy. Współpracując z naszą firmą, masz pewność, że wobec Twojego projektu nie będziemy obojętni oraz zapewnimy pomoc na każdym etapie uzyskania dotacji od Unii Europejskiej. Współpraca z naszą firmą, to nie tylko uzyskanie dotacji unijnej, to także kompleksowa obsługa, staramy się pomóc naszym klientom w każdej sytuacji. Uwierz w swój sukces z TFE i skorzystaj z naszych usług. Pozyskaj środki unijne z Trinity Fundusze Unijne i wykreuj firmę ze swoich marzeń.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • http://www.clementinum.pl »

  Specjalizujemy się w pozyskiwaniu środków z pomocy publicznej na szeroko rozumiane projekty inwestycyjne przedsiębiorstw. Dzięki stworzeniu zespołu specjalistów, posiadających doświadczenie w różnych dziedzinach gospodarki podejmujemy się zadań, które stawiają przed nami specyficzne wymagania oraz wymuszają poszukiwania nowych sposobów wykorzystywania środków UE.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plany, Analizy Finansowe, Dotacje na kolektory »

  Oferujemy Państwu wykonanie analizy finansowej Państwa firmy. Nasze analizy finansowe sprawdzą aktualną sytuację finansową Państwa firmy, dzięki czemu łatwiej będzie Państwu skutecznie prowadzić działalność. Dane z analizy finansowej są bardzo często niezbędnym elementem sprawozdań urzędowych. Analizy finansowe przeprowadzane przez Solar Finance pomogą Państwu nie tylko zrozumieć aktualna sytuację Państwa firmy, ale także będą zawierały pomysły na dalsze skuteczne prowadzenie działalności. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą biznes planów. Nasze biznes plany pomogą Ci wcielić w życie skuteczne strategie prowadzenia działalności.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka hotelowe »

  Specjalnością przedsiębiorstwa JANTOM jest aranżacja i kompleksowe wyposażanie w meble biur i obiektów hotelowo-pensjonatowych. Wykonywane są również zamówienia specjalne bądź podstawie projektu klienta. Tworzywa, z których wykonuje się urządzenia wyróżnia najwyższa jakość. Meble posiadają 2-letnią gwarancję. Na witrynie internetowej jantom.com.pl do wglądu niektóre łóżka hotelowe i meble biurowe. Poznań, e-mail: biuro@jantom.com.pl.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pałna księgowość Kraków »

  PRO EKONOMIKA jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • AgroBiznesPark - portal dla rolników i firm rolniczych »

  Portal doradztwa rolniczego skupiający rolników i grupy producentów z województwa kujawsko-pomorskiego. Na naszej stronie dzięki wspólnym zakupom znajdziesz najtańsze środki produkcji oraz najnowsze wiadomości z branży rolniczej. Udostępniamy oferty najlepszych firm związanych z rolnictwem. Nasi eksperci udzielają porad w zakresie m.in. prawa, ubezpieczeń, odszkodowań, księgowości, prawa unijnego, wycen i rzeczoznawstwa, projektów budowlanych, nawozów, pasz i wielu innych. Istotą naszej działalności jest również wymiana doświadczeń i opinii między rolnikami, a także między producentami produktów/usług rolniczych, dzięki którym bezustannie podnosić możemy poziom naszych usług.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na kolektory »

  2. 17 czerwca 2010 r. Zarząd NFOŚiGW podpisał z sześcioma bankami umowy, uruchamiające program dopłat do kredytów bankowych na zakup i montaż kolektorów słonecznych. Program ten będzie realizowany do końca 2014 roku. Nabór wniosków o dotację NFOŚiGW wraz z wnioskami o kredyt prowadzony jest w trybie ciągłym. Wnioski składane są w bankach, które zawarły umowy o współpracy z NFOŚiGW. Strona www.doplatynakolektory.pl zwiera aktualne informacje na temat możliwości uzyskania dopłaty. Skorzystać można również z wygodnego kalkulatora dopłat oraz pobrać niezbędne dokumenty. Poza programem dopłat 45% z NFOŚiGW, zawarliśmy informacje na temat innych możliwości pozyskania dofinansowania do kolektorów, między innymi na temat Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać biznes plan, plan marketingowy ? »

  GTplan to program służący do tworzenia biznes planów i planów marketingowych. Umożliwia użytkownikowi stworzenie poprawnego dokumentu w bardzo prosty sposób. Każdy dokument podzielony jest na sekcje, które pozwalają skupić się na odpowiednim zagadnieniu. Do każdej z nich przypisane są instrukcje opisujące co należy wziąć pod uwagę i po kilka przykładów obrazujących jak powinna dana sekcja wyglądać. Poza tym w programie znajduje się mnóstwo gotowych arkuszy kalkulacyjnych na podstawie których generowane są wykresy, wskaźniki i bilanse. Arkusze są połączone ze sobą, także użytkownik musi wprowadzić tylko podstawowe dane. Przygotowany w ten sposób biznes plan zapewnia większe szanse na uzyskanie dofinansowania czy znalezienie partnera biznesowego. Więcej szczegółów na naszej stronie biznes plan

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dotacje europejskie