Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracownika - cechy dobrego pracownika »

  Czy posiadasz cechy dobrego pracownika? Takie cechy są w szczególności doceniane przez Twoich przyszłych zatrudniających. Ba, pracodawcy wręcz sami ubiegają o pracobiorców dysponujących pożądanymi przez nich cechami!

  O jakich cechach mowa? Jak sprawdzić w jakim stopniu posiadasz te cechy? Prosta sprawa! Z pomocą przychodzi serwis CechyPracownika.pl.

  Znajdziesz tutaj fachowy test oceny pracownika. Test ten udzieli odpowiedzi o posiadanych przez Ciebie mocnych i słabych stronach, zaletach i wadach w oczach zatrudniającego. Odkryjesz bezstronną referencję o tym, czy jesteś przykładny, dokładny, czy masz ogień do wykonywanej pracy i dużo więcej. Dla Wszystkich szukających pracy zarobkowej ta informacja jest nieoceniona!

  Ponadto w serwisie tym znajdziesz ciekawostki finansowe i biznesowe z zakresu doradztwa zawodowego i personalnego i pracy zawodowej. Poczytasz o tym, co zrobić, aby dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak przygotować curriculum vitae. Dowiesz się jakie masz zainteresowania i predyspozycje zawodowe, obliczysz własny poziom inteligencji emocjonalnej i inne.

  Poznaj cechy dobrego pracownika, stań się dobrym pracownikiem i zdobywaj dobre zarobki!

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warunki kredytu mieszkaniowego »

  Wciąż nie możesz zadecydować, jaki z polecanych na rynku kredytów hipotecznych będzie w największym stopniu korzystny, a propozycje banków są dla Ciebie nie jasne albo zanadto zagmatwane? Doskonale wiemy jak trudny jest to wybór, ponieważ niemal codziennie warunki udzielania kredytów ulegają zmianie, a decyzja o wyborze kredytu może być zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. Dlatego też dla osób takich jak Ty, powstała nasza strona, za pośrednictwem, której wybierzesz i zamówisz online bez wychodzenia z domu najlepszy kredyt hipoteczny. Witryna omawia w detalach propozycje przeróżnych banków, jak i konfrontuje je ze sobą pod aspektem intratności i kilku odrębnych czynników, jakie sprawią, że oferta kredytu mieszkaniowego, jaki wybierzesz razem z nami będzie wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Wstąp na witrynę o najlepszych kredytach hipotecznych i już w tej chwili zapoznaj się z informacjami, które oceniamy i aktualizujemy na teraźniejszą, szczegółowo dla Ciebie ażebyś mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie przed tak ważną decyzją.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy kalkulator »

  W naszych czasach, oferowane rachunki bankowe są właściwie przystosowane do wymagań wszystkich ludzi. W zależności od tego, czego oczekujemy od naszego konta mamy możliwość dobrać jedną z wielu usług. Najistotniejsze jednakże jest to, że dostęp do własnych środków mamy teraz drogą internetową czy odmiennych źródeł przez cały dzień. Wszystkie rachunki bankowe oferują dla nas w usłudze również karty do wszystkich rachunków, przy pomocy których możemy pobierać wszystkie pieniądze w określonych bankomatach. Dzięki temu, że mamy mobilny dostęp do kont, wszystko przebiega się niezwykle sprawnie oraz z troską o każdego klienta.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-Kalejta.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa ma do zaoferowania pełen zestaw usług doradczych, które skierowane są do osób prywatnych, ale także do firm. Adwokat posiada duże doświadczenie z zakresu udzielania porad prawnych, jak również przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, aby obsługiwać wszelkie podmioty gospodarcze, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Podstawowe obszary specjalizacji naszej kancelarii, to: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne i budowlane. W zakresie prawa cywilnego jesteśmy w stanie pomagać Klientom w sytuacjach, które dotyczą ochrony własności, zasiedzenia, spadków i odszkodowań. Przeprowadzamy również windykacje i postępowania egzekucyjne. Szanujemy Klientów i staramy się z nimi współpracować na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji, dlatego zawsze informujemy naszych Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej zawsze przestrzegamy zasad etyki, pracujemy solidnie oraz fachowo. Zawsze dbamy o to, aby nasze porady prawne były udzielane na wysokim poziomie oraz bierzemy pod uwagę sugestie Klientów. Spotkania, na których ustalamy szczegóły przeprowadzanych spraw odbywają się w siedzibie kancelarii lub jeżeli Klient sobie tego życzy - we wskazanym przez niego miejscu.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble ogrodowe tekowe »

  Drewno teakowe wspaniale prezentuje się w ogródkach. Mamy w sprzedaży szeroką gamę wysokiej jakości mebli ogrodowych (ławki, krzesła, stoły, leżaki), które dzięki niepodatności na wilgoć, zmiany temperatury oraz bakterie i grzyby służą posiadaczom przez wiele lat. Ekskluzywny surowiec poddaje się pielęgnacji raz w roku. Prowadzimy sklep wysyłkowy z siedzibą w Lesznie (k. Poznania), dostarczamy meble do klientów z całego kraju.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnych usług prawnych, a zarazem prawnika, który w sposób rzetelny i kompetentny zajmie sie Państwa sprawą to oferta kancelarii Paragraf spełnia wszystkie Państwa oczekiwania. Paragraf to Kancelaria prawna poznań, która zajmuje się obsługa prawna przedsiębiorstw jak i osób fizycznych świadcząc swoje usługi na terenie całego kraju. Zakres usług obejmuje praktycznie każdą sferę prawa co zapewnia podstawę do rzetelnej współpracy niezależnie od tego z jaka sprawą prawnicy kancelarii Paragraf maja do czynienia.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Krakow »

  Kancelaria Notarialna Kraków | Gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu | Notariusz Kraków - ul. Piłsudskiego 36

  Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne.

  Polecamy zapoznanie się z zakresem czynności notarialnych przed kontaktem.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Notariusz Kraków Piłsudskiego

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybór zawodu »

  Domeną specjalistów, działających w naszym portalu jest poradnictwo zawodowe. Jeśli chcemy osiagnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak sformułować profesjonalne Curriculum vitae, życiorys. Takiej wiedzy dostarcza kluczdokariery.pl. Odnajdą tu Państwo informacje o tym jak wyglądać może rozmowa kwalifikacyjna, proces rekrutacji. Zamieszczamy również wzory listy motywacyjne do pobrania, testy preferencji zawodowych, motywacji czy asertywności. Na naszych stronach znajduje się również baza, zawierająca szkoły i uczelnie wyższe, dla osób zainteresowanych edukacją i kształceniem. Nie zabraknie również informacji odnośnie możliwości, jakie stwarzają rozmaite programy i projekty, np. Europass.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy ubezpieczeniowe w Polsce »

  Firmy ubezpieczeniowe w Polsce swoją działalność mogą prowadzić w dwóch formach. Spółka Akcyjna jest to klasyczne przedsiębiorstwo, które z założenia przynosić ma zyski jego akcjonariuszom. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z założenie jest agencją non profit, czy nie generującą zysku. O to jak jest naprawdę zapytaj doradców finansowych firmy Efect.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Szukasz księgowej bądź doradcy podatkowego ewentualnie prawnego? Już nie musisz poszukiwać. Oferujemy naszą bardzo atrakcyjną propozycję kompleksowych usług w sferze prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego - podatki Rzeszów. Postaw na kompetencja, a sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza i najbardziej skuteczna metoda by firma była bezpieczna i osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Polski, przede wszystkim z Rzeszowa. Mamy niesłychanie korzystna propozycję dla osób prywatnych, małych przedsiębiorstw jak i większych firm. Wejdź na naszą stronę i zaznajom się z ofertą.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania uk »

  Miałeś wypadek na terenie UK? Szukasz fachowej pomocy aby uzyskać odszkodowanie? Prezentujemy stronę, na której znajdziesz przydatne informacje jak uzyskać odszkodowanie w Anglii czy też w Polsce. Za pomocą serwisu każdy poszkodowany w wypadku w uk może w ekspresowy i prosty sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania w uk. Dlatego nie zwlekaj tylko zgłoś się do firmy.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Wielgosz i Wspólnicy istnieje na rynku usług prawnych od prawie dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje merytoryczne pracowników kancelarii, pozwalają na kompleksowe świadczenie usług – zarówno w zakresie naszej specjalności jakim jest prawo gospodarcze, jak i prywatnego obrotu. Wszechstronność w świadczeniu pomocy prawnej pozwoliła na ugruntowanie pozycji kancelarii prawnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie główna siedziba firmy znajduję się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych warsztatach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w pracy zawodowej z nowonabytych umiejętności, dlatego około 90 % każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur handlowych oraz kadra zarządzająca w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i na produkcji).
  przykładowe tematy: szkolenia dla handlowców: negocjacje handlowe, merchandising, budowa skutecznych relacji.
  przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, skuteczny coaching.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo