Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Jak zarobić w sieci »

  Co ty na to jak bym ci powiedział że już za chwilę zaczniesz jak ja zarabiać spore pieniądze w internecie? Potrzebujesz solidnego co miesięcznego przypływu kasy? Nic prostszego, na tej witrynie odszukasz informacje w jaki sposób w sieci zarobić kasę i to całkiem niezłą kasę. Twoje co miesięczne dochody będą znacznie podnosić średnią krajową jeśli tylko zapoznasz się z moim poradnikiem dotyczącym zarabiania w internecie. Gigantyczną zaletą tego typu pracy jest brak potrzeby wychodzenia z domu, wstawania rano, pracowania określonej liczby godzin codziennie.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski z UK »

  Minutka to sprawdzony jak również szybki system służący do wykonywania błyskawicznych przelewów pieniędzy pomiędzy Wielką Brytanią a Polską. Od funkcjonujących na rynku rozwiązań odróżnia nas to że minutka.co.uk umożliwia przekaz online na konto w polskim banku błyskawicznie. Zapraszamy do przekazywania gotówki. Z pewnością się nie zawiedziesz - pieniądze zawsze o czasie.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • DDD PERFEKT - Dezynsekcja Warszawa »

  W blokach mieszkalnych prusaki nie zasiedlają mieszkań równomiernie, lecz liczniej występują w jednym lub kilku mieszkaniach, w których nie jest utrzymywana czystość, a jednocześnie jest dużo dostępnego pokarmu i wody. Prusaki niechętnie przemieszczają się z jednego mieszkania do drugiego lub z jednego pokoju do drugiego. Wędrówki starszych nimf i osobników dorosłych występują wówczas, gdy wszystkie bezpieczne kryjówki są przegęszczone lub dokucza im długotrwały głód.
  Szkodliwość prusaków polega na zanieczyszczaniu produktów spożywczych wylinkami, odchodami, pleśniami i bakteriami powodującymi gnicie produktów. Odgrywają bardzo ważną rolę w przenoszeniu chorób bakteryjnych i wirusowych (biegunka, dżuma, trąd, cholera, gruźlica i inne) oraz pasożytów (glisty). Często występują w szpitalach i uczestniczą w szerzeniu się zakażeń wewnątrzszpitalnych. Mogą także powodować alergie u ludzi. Zgromadzone w dużej liczbie prusaki wydzielają charakterystyczny, niemiły zapach

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów i tapicerki Warszawa »

  Czasami ludzie szukają pomocy w Internecie, problemy dotyczą różnych dziedzin życia codziennego i różnych kategorii. Jedną z kategorii jest często wyszukiwana fraza „pranie dywanów”. Jest dużo firm zajmujących się tego typu działalnością, jak choćby firma "Pranie dywanów". Oferuje ona różnego rodzaju usługi związane z praniem i czyszczeniem dywanów, następną opcją jest również pranie wykładzin oraz pranie tapicerki.
  Dzięki temu, że firma specjalizuje się konkretnie w praniu powierzchni dywanowych może zagwarantować nam wysokiej, jakości usługi oraz dogodne ceny. Pranie dywanów nie jest wcale prostym zajęciem, dodatkowo znalezienie odpowiedniej firmy, która dobrze wykona swoją pracę, jest bardzo trudne i nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Jeżeli chodzi o te przedsiębiorstwo to fachowcy pracujący w firmie używają odpowiednich, firmowych, środków czyszczących oraz posiadają wysokiej klasy sprzęt czyszczący.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Bielsko-Biała »

  Działalność gospodarcza która pragnie się rozwijać powinna bez zastanowienia zainwestować w profesjonalne i bardzo dobre strony internetowe WWW. Strony www to część reklamy. Reklama to istotny element przedsiębiorstwa/spółki. Strony internetowe opieramy na niezawodnym systemie CMS. Strony www CMS to bardzo doby wybór dla każdego właściciela za sprawą prostej obsłudze i intuicyjnemu panelowi admina. Serwisy www to właściwie jeden z najlepszych możliwości promowania marki, reklama zapewni wiele korzyści i wzmocni pozycje naszego przedsiębiorstwa/spółki.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kerim - wspomaganie finansowe firm »

  Niezawodność, profesjonalizm, skuteczność w działaniu, a także nowoczesne i plastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów, to cechy charakterystyczne naszej firmy. Specjalnością naszej spółki, jest zakup nieruchomości z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne na terenie Wrocławia, nabywanie, przetwarzanie i wywóz odpadów do recyklerów w Polsce i UE, a także pomoc finansowa firmom posiadającym obiecujący lub ugruntowany biznes, a będących w trudnej sytuacji finansowej. Spółka Kerim pomaga osobom, które posiadają pomysł na biznes, ale mają problemy z jego wdrożeniem z powodu problemów finansowych. Jeśli tylko macie pomysł na biznes, my jesteśmy gotowi za niego zapłacić, lub razem z Państwem zrealizować, współfinansować biernie lub też aktywnie brać udział w jego realizacji. Koncentrujemy się głównie na pomocy małym i średnim przedsiębiorstwom. Pomoc Kerim obejmuje m. in. odkupienie części udziałów akcji, podwyższenie kapitału, uczestnictwo we wspólnym przedsięwzięciu oraz restrukturyzację.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń jakie przeprowadza realizację zgłoszeń na tłumaczenia tekstów branżowych i popularnych, oficjalnych oraz nieostemplowanych. Prowadzona przez nas działalność jest typowo internetowa i dlatego właśnie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjny cennik tłumaczeń, tłumaczenia są zlecane i odbierane z poziomu własnego sprzętu PC. Biuro tłumaczeń realizuje usługi przekładów wszystkich języków europejskich. Naszym klientom oferujemy też tłumaczenia stron www z dodatkową konsultacją z zakresu optymalizacji i pozycjonowania w wybranej wyszukiwarce. Więcej istotnych wiadomości i formularz zamówienia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie domowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble ogrodowe tekowe »

  Drewno teakowe wspaniale prezentuje się w ogródkach. Mamy w sprzedaży szeroką gamę wysokiej jakości mebli ogrodowych (ławki, krzesła, stoły, leżaki), które dzięki niepodatności na wilgoć, zmiany temperatury oraz bakterie i grzyby służą posiadaczom przez wiele lat. Ekskluzywny surowiec poddaje się pielęgnacji raz w roku. Prowadzimy sklep wysyłkowy z siedzibą w Lesznie (k. Poznania), dostarczamy meble do klientów z całego kraju.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka-Elektronika-Unipol »

  FIRMA-UNIPOL-TORUŃ skierowana jest na obszar całej Polski. Głównie do Firm zajmujących się -Elektroniką, -Automatyką, -Alarmami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pobraniem lub wpłatą na konto: 34 1020 5011 0000 9402 0013 8297 Tel./Fax 566224611, 566581445 tel. 566235652 tel. kom.507041638, 507041639 www.unipol.torun.pl www.unipol.baza

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski »

  Najtańsze przekazy pieniężne do Polski znajdziesz właśnie u nas. Wśród ofert przelewów do Polski często ciężko się połapać. Instytucje finansowe oferują różne kursy walut, różnie wyliczane opłaty, różne warunki i czasy przelewów. Oferty firm przekazujących gotówkę z UK do kraju zgromadziliśmy w na naszej stronie. U nas poznasz wszystkie plusy i minusy związane z przelewami pieniężnymi i porównasz wydawałoby się zupełnie różne transfery. Zapraszamy - wybierz najbardziej odpowiadający tobie sposób przekazania pieniędzy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Bydgoszcz »

  Stworzenie rozbudowanej strony internetowej to dzisiaj podstawa. Początek, po którym można mnożyć korzyści w ujawniające się w poprawie odbierania danej firmy i przygotowanych usług. Strony internetowe Bydgoszcz dobrze, żeby były dopasowane do wymagań wzorcowego klienta. Najważniejsze jest to, aby odpowiadać na jego wymagania oraz w oczekiwania jego klientów. W taki sposób można cieszyć się efektem profesjonalizmu oraz podkreślenia dbałości o wymogi stawiane przez aktualnych i przyszłych klientów. Skuteczna strona www to szczegółowy przekaz, o który z chęcią zadbamy!

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne w górach »

  Bardzo dobrze jak podczas firmowego zebrania masz możność na moment odpoczynku w unikalnym miejscu. Marzysz o wypoczynku podczas wyjazdu firmowej odwiedź góry. Urocze krajobrazy, zabytkowe regiony, regionalne widoki, świetne spędzenie wolnego czasu na powietrzu. Uwielbiasz góry zorganizuj tam naradę. Zebranie w górach to świetny koncept.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybór zawodu »

  Domeną specjalistów, działających w naszym portalu jest poradnictwo zawodowe. Jeśli chcemy osiagnąć sukces na rynku pracy musimy nabyć wiele umiejętności, wiedzieć jak sformułować profesjonalne Curriculum vitae, życiorys. Takiej wiedzy dostarcza kluczdokariery.pl. Odnajdą tu Państwo informacje o tym jak wyglądać może rozmowa kwalifikacyjna, proces rekrutacji. Zamieszczamy również wzory listy motywacyjne do pobrania, testy preferencji zawodowych, motywacji czy asertywności. Na naszych stronach znajduje się również baza, zawierająca szkoły i uczelnie wyższe, dla osób zainteresowanych edukacją i kształceniem. Nie zabraknie również informacji odnośnie możliwości, jakie stwarzają rozmaite programy i projekty, np. Europass.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe, okna, drzwi pcv, budownictwo »

  EuroReg.pl to serwis informacyjny prezentujący najciekawsze miejsca w siaeci. Aktualnie opisywane są produkty i usługi firm, które warto polecić. Niebawem uruchomiony zostanie serwis informacyjny o firmach i usługach jak meble biurowe, okna pcv, restaracje, opinie i wiele wiele innych. Zapraszamy serdecznie wszystkich do zapoznania się z prezentowanymi materiałami oraz nadsyłania własnych pomysłów i opinii o firmach, produktach i usługach.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram »

  Strona poświęcona tematyce automatyki do bram. Zajmujemy się sprzedażą automatyki do wszystkich typów bram: przesuwanych, skrzydłowych, garażowych, szlabanów i systemów parkingowych. Posiadamy kompletną ofertę wielu producentów automatyki do bram. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem montażowym i specjalistycznym serwisem. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają niezbędne deklaracje i certyfikaty stwierdzające zgodność z polskimi normami w zakresie dopuszczalności do użytkowania. Zachęcam do odwiedzenia naszego serwisu gdzie znajdują się szczegółowo opisane produkty, które cieszą się szerokim zainteresowaniem wśród klientów.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes